Bebegime bisey olurmu ?

ozqkgn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2023
38
1
Su an emziriyorum öğlen 2 gibi soguk cay aldım soguk cay tukettim onunda tarihi gecmis 1 ay sutume gecermi bebegimi zehirlermi ben isal oldum olelik anladim tarihi gectigini simdi baktimda

Için rahat eder. 1 gün sagıp memeyi boşaltabilirsn. Bebeyede mama verebilrisn. Süte geçip geçmedigini bilemiyorum. Canim

Su an emziriyorum öğlen 2 gibi soguk cay aldım soguk cay tukettim onunda tarihi gecmis 1 ay sutume gecermi bebegimi zehirlermi ben isal oldum olelik anladim tarihi gectigini simdi baktimda
Emzirmeye devam edebilirsin hiçbir şey olmaz, sütten geçen antikorlar bebeği her anlamda koruyor. İçin rahat olsun, benim midem çok hassas doğumdan sonra ekstra hassas oldu sürekli kustuğum ishal olduğum zamanlar oldu ama hep emzirmeye devam ettim. Bebeğim hiç hasta olmadı

Bebeğinizi korumak önlem almak adına varsa sağılmış sütünüzle, yoksa mamayla ishaliniz geçene kadar beslemeniz daha iyi olabilir.
Eğer bebeğiniz küçükse ve biberon hiç kullanmadıysa kaşık biberon kullanmanızı öneririm. Meme reddi yaşanma ihtimalini engeller.
Bu süreçte sütünüzü aynı beslenme düzeninde sağmayı unutmayın. Ama saklamayın o sütü dökün.

Diş tedavisi için anestezi verildiğinde 4 saat sonra sütü sağıp sonraki beslenmede emzirebileceğim söylenmişti. Eğer geçtiyse şikayetiniz sizde böyle yapabilirsiniz.

X