Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları bebeğime kışlık kıyafet alamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lilosunannesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
7
2
34
yeni kiraya çıktım asgari ücretle çalışan bi eşim var ve fatura kira borçlar derken elde avuçta bir şey kalmadı. önümüz kış ve kızıma mont bile alamadım çok zor bi dönemden geçiyorum. ikinci el satan sitelere baktım ve onlarda en az 50 tl ye mont kışlık şeyler satıyorlar. çevremde bebeğinin eşyasını verecek kimsem yok çünkü gurbette evliyim. kullanmadığınız 2-3 yaşa kadar bebek eşyası varsa yardımcı olabilir misiniz hanımlar? gerçekten ihtiyacım var.

yeni kiraya çıktım asgari ücretle çalışan bi eşim var ve fatura kira borçlar derken elde avuçta bir şey kalmadı. önümüz kış ve kızıma mont bile alamadım çok zor bi dönemden geçiyorum. ikinci el satan sitelere baktım ve onlarda en az 50 tl ye mont kışlık şeyler satıyorlar. çevremde bebeğinin eşyasını verecek kimsem yok çünkü gurbette evliyim. kullanmadığınız 2-3 yaşa kadar bebek eşyası varsa yardımcı olabilir misiniz hanımlar? gerçekten ihtiyacım var.
hangi şehirdesin canım sen bebegin kızmı erkek mi

Bunu çevrene söylesen illa ki elinden tutan olur İstanbul büyük yer ..

Burda bunu istemen yanlış anlaşılabilir ...zaten yasak bildigm kadariyla ..
bilmiyordum yasak olduğunu siteyi bebeğim için sürekli takip ediyordum ama başıma böyle bi zorluk gelince üyelik aldım. çevremde kimsem yok kimse kimseyi umursamıyor. komşuluk etmeye kalktım komşularım selam bile almayan türden. çıkıp sokağa tek tek insanlara soramazdım. istanbul büyük ama herkes kendi derdinde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X