Aile Planlaması Bebeğimi aldırmaya karar verdim.

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Bazı şeyleri yargılamak ne kadar kolay değil mi?Peki eşim benim kararıma saygı duyuyor mu sizce ?Evlilik gerçekten bu demek değil mi?Sadece eşim istediği için bu bebeği doğurursam sizce çocuğada kendimede,eşimede yazık etmez miyim?Bu psikolojiyle bir çocuk sahibi olmak doğrumu
Bazı şeyleri yargılamak ne kadar kolay değil mi?Peki eşim benim kararıma saygı duyuyor mu sizce ?Evlilik gerçekten bu demek değil mi?Sadece eşim istediği için bu bebeği doğurursam sizce çocuğada kendimede,eşimede yazık etmez miyim?Bu psikolojiyle bir çocuk sahibi olmak doğrumu peki ?
Bı an gaza geldim diyip yapmışsınız o zaman ortak karardi şimdi oyuncak gibi aldırmak istiyorsunuz eşim kararima saygı duymuyor diyorsunuz. Pardonnn??? Bı canlıyı öldüreceksiniz farkında mısınız? Bu bı günah vebal. Madem çalışmak zorundasiniz dinen de bebek aldirmanin bı tazminatı var onu da ödeyin o parayla. Ben yıllardır çocuk sahibi olmak için uğraşıyorum sizin gibi sukursuzleri görünce duvar yumruklayasim geliyor.

X