Premature Bebekler Bebeğimin basmaması

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Mesajınızı yeni gördüm kızım ağır bir nöbet geçirdi bayramda beyin emarı çektiler epilepsi teşhisi konuldu ama basmak istememesi ve oturmak istememesinin epilepsiyle alakasi yokmuş çok şükür iki haftadır emeklemeye başladı 2 tane nöroloji doktorunun kontrolöründeyiz zamana ihtiyaçları var fizik tedaviye devam ediyoruz ama evde egzersiz yaptırıyorum
Nöbet nasldı ?
[/QUOTE]
Yan dalmalari vardı bir süredir son nöbetinde kolunu kafasını yukarı kaldırdı ağzı hafif yamuldu tukuruk vardı

Nöbet nasldı ?
Yan dalmalari vardı bir süredir son nöbetinde kolunu kafasını yukarı kaldırdı ağzı hafif yamuldu tukuruk vardı
[/QUOTE]
Bu yan dalmaları yemek yerken mi oluyordu yoksa her zaman mı ? Benim bebeğim biberonla emerken dalıyor bazen de şüpheleniyorum. Küvezden çıktktan sonra doktoruna norolojik kontrole gidelim mi diye sorduğum zaman bana kontroller için not düşmemişim gerek yok demişti . Ama biberonla emerken dalması beni bazen kuşkulandırıyor

Bu yan dalmaları yemek yerken mi oluyordu yoksa her zaman mı ? Benim bebeğim biberonla emerken dalıyor bazen de şüpheleniyorum. Küvezden çıktktan sonra doktoruna norolojik kontrole gidelim mi diye sorduğum zaman bana kontroller için not düşmemişim gerek yok demişti . Ama biberonla emerken dalması beni bazen kuşkulandırıyor
[/QUOTE]
Normal şekilde dalıyor özellikle uykusu varken zaten epilepsi hastalığında uyku çok önemli

Normal şekilde dalıyor özellikle uykusu varken zaten epilepsi hastalığında uyku çok önemli
[/QUOTE]
uykusu varken gözleri açk birşekilde mi dalıyordu ?

X