Bebeğimin böbreğinde genişleme varmış

Çok yüksek değil dimi ben birazda anlamadan etmeden telaşta yaptım. :KK43:

Yok tatlim. Ilk duydugumda bende cok kotuydum. Doktor her gelisinde olcucez dedi. Zaten bebek biraz büyüyünce o ust sinir 10mm olcak demisti. O yuzden telaş yapma sadece her gittiginde olcucek o kadar. Giderek articak o olcum ama zaten gittikçe cocukta buyuyecek

Yok tatlim. Ilk duydugumda bende cok kotuydum. Doktor her gelisinde olcucez dedi. Zaten bebek biraz büyüyünce o ust sinir 10mm olcak demisti. O yuzden telaş yapma sadece her gittiginde olcucek o kadar. Giderek articak o olcum ama zaten gittikçe cocukta buyuyecek
Dr da bugün öyle dsdi Can'ım içim rahatladı birazda olsa. Takip etmemiz lazım geçer Doğuma kadar büyük ihtimalle dedi

Dr da bugün öyle dsdi Can'ım içim rahatladı birazda olsa. Takip etmemiz lazım geçer Doğuma kadar büyük ihtimalle dedi

Aynen tatlim. Birde bebegin suyunuda olctur her gittiginde. Eger doktor unutursa sen hatrlat. Benm doktorum cok pimpirikli hep ondan ogrendim bunları :) saglicakla alalim yavrularimizi kucagimiza:anneadayı::KK200:

Aynen tatlim. Birde bebegin suyunuda olctur her gittiginde. Eger doktor unutursa sen hatrlat. Benm doktorum cok pimpirikli hep ondan ogrendim bunları :) saglicakla alalim yavrularimizi kucagimiza:anneadayı::KK200:
Dr suyun normal dedi. Ay şimdi zaman geçmeyecek Doğuma kadar sağlıklıca bi gelse kızım bi koklasam bana yetecek. İnilh sağlıkla alırız kucağımıza

Bir bilgim yok ama uzulme lutfen Allah buyuk simdi herseyin bir tedavisi var

Dilerim rabbimden hic bir sorun cikmadana yavrunu saglikla kucagina alirsin

Allaha emanet olun

Bir bilgim yok ama uzulme lutfen Allah buyuk simdi herseyin bir tedavisi var

Dilerim rabbimden hic bir sorun cikmadana yavrunu saglikla kucagina alirsin

Allaha emanet olun
Saol Can'ım inşlh bütün anneler sağlıkla büyütsün kuzuları Allah kimseyi evladının Canıyla sınamasın

merhaba arkadaşım.. inşallah sağlıkla almışsındır kucağına bebeğini... Benim bebeğim de 21 haftalık bir böbreği 6,9 diğer böbreği 6 mm takip edilecek dedi ayrıntılıda ki dr. Kendi dr uma hafta içi gideceğim. Sizde son durum ne oldu , kendiliğinden küçüldü mü?

X