Bebegimin kafa kemiği çıkıntılı

Mugglesbiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2022
19
5
24
Merhaba arkadaslar 12 agustos da bebegimi cok sukur sezaryan ile kucağıma aldım. Bir sıkıntı olmadan 1 gece hastane sonrası evimize geldik. Bebeğinde şuan birşey yok ama benim ilgimi çeken birşey var. Bıngildaginin arka kısmı çıkıntılı gibi. Yani böyle bir taç var gbi o hizada ince bir çıkıntı var. Acaba normal mi. Bugün doktor kontrolü var orda da sorcagim. Buraya da yazman istedim.

Merhaba arkadaslar 12 agustos da bebegimi cok sukur sezaryan ile kucağıma aldım. Bir sıkıntı olmadan 1 gece hastane sonrası evimize geldik. Bebeğinde şuan birşey yok ama benim ilgimi çeken birşey var. Bıngildaginin arka kısmı çıkıntılı gibi. Yani böyle bir taç var gbi o hizada ince bir çıkıntı var. Acaba normal mi. Bugün doktor kontrolü var orda da sorcagim. Buraya da yazman istedim.
Benim cocugumun kafasının ustunde de arkasında da elıme batar gibi cıkıntılar vardı. Bıngıldagı kağanmadıgından dedi ebe su an normal kafası kapanmak uzre:)

yeni doğan bebeklerin kafaları bir garip duruyor genelde zaten sonra bıngıldak kapandıkça kafa şekli de düzeliyor :)

Teşekkür ederim. Bugün doktorda böyle söyledi ama ilk kez anne oluyorum. Kafasında kemikli çıkıntılar görünce korktum. Internette de farklı farklı hastaliklari okuyunca iyice gerildm. Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz icin

X