Bebeğimin kalp atışı ultrason görüntüsünde çok yavaş!

Arkadaşlar benimde geçen hafta bebeğin kalp atışlarının yavaşladığını söylemişti doktorum bugün kalp atışlarının durduğunu öğrendik.(8. Hafta)Yarın kürtaj olacağım ilk gebeliğimdi embriyo genetik olarak incelenecekmiş .Bu forumu çok okudum bu süreçte hep umut vardı içimde düzelmesi yönünde fakat bu durum sözkonusuysa anladım ki durum iyiye gitmiyor pek tabi Allah’tan Ümit kesilmez.

Sıbel hanim rabbim hayirlisini versin insallah,kalp atısı bizdede yavas denilmsti 7. Haftada ama ben bir hafta sonra devlet hastanesinde en iyi ultrasonla baktirdim bir sıkıntı yok dediler sükür,büyük oglumdada kalp hastaligi var o nedenle cok korktim ama 2li taramadada kalbinde bisey yok dedi sükür,sizin durumunuz biraz farkli ama kalbi durmus ,ben sunu anladim yavas atmasi veya sesin gelmemesi problem degilmis ama erken haftalarda tabi,o sürecte netten cok arastirdim 9da bile tam netlesip duyulan oluyormus

Bende aynı durumu yaşıyorum bende iki kese gorundu birinde kalp atisi hiç oluşmadı digeride kalp atisi yacas dendi haftaya tekear cagirdi neler olacak bilmiyorum

Bende aynı durumu yaşıyorum bende iki kese gorundu birinde kalp atisi hiç oluşmadı digeride kalp atisi yacas dendi haftaya tekear cagirdi neler olacak bilmiyorum
Az atim olan insallah düzelir,ama atim olmayanda belki sıkıntı olabilir,digeri duzelir bence sizde goreceksinz,
Peki atım olmayan bebekte duzelme olmazsa ne olacakmis bilgi verdilermi,benim bir arkadasim 20 haftalikken ikizlerinin birinin kalbi durdu,doktor kontrolunde diger bebegi 37ye kadar bekledirler,bir problemde olmadi,insallah sizinde olmaz hayirlisiyla.tabiki

Doktorum anlattı canım birini kaybedersek o kendi kendine kuculup kayboluyormus
Insaallah dediğin gibi olur kalp atisi hızlanır canım

Senin 7.haftada kalp atisi kacti gelişimindede gerilik varmiydi

Senin 7.haftada kalp atisi kacti gelişimindede gerilik varmiydi
Insallah hakkinizda hayirlisi olsun canm,benim 7. Haftada söyle oldu, yasadigim ilde en iyi doktora gidiyrm doktor iyice muayene etti kalp atisini goruyrm ama duymuyrm dedi,ve atimin cok net olmasi lagzim ama net gorunmuyorda dedi gelisimde 5 gün geriydi,yalniz yavas yavas atiyor dedi sayiyi söylemedi,haftaya tekrar gittim bakti bebek büyumüs dedi ama atimini hala net goremiyrm dedi yine 5 gün geriydi adete göre,sonra kardesim doktor ozellerin ultrasonu kotü dedi ben ayni gün devlette bir doktora gittim o bana atimi normal sikıntı yok dedi,oda yine 5 gün geri ölctü,daha sonrada 12. Haftamda ayrintiliya girdim bir sıkıntı yoktu sükür,
Kendi doktorum bebegin durusu rahim sekli hepsi etken olabiliyor gec duyulanlar oluyor dedi

Doktorum anlattı canım birini kaybedersek o kendi kendine kuculup kayboluyormus
Insaallah dediğin gibi olur kalp atisi hızlanır canım
Aynen öyle arkadasiminki kendi kendine kaybildu ama onun büyük oldugu icin ilac tedaviside almisti,sizin tüp bebekmi ilk gebelikmi
Arkadasimin tup bebekti,sonra 2 tane koydurdugu icin cok pisman olmustu

Henüz 6 haftalık bebeginiz. Ancak kalp atışları duyulmaya basladi. Panik yapmayın. 10 12 haftada belli olacaktır ki gec döllenme, yanlis tarih hesabı vs olmuş olabilir. Hem bu nasıl bir dr. Dr değil felaket tellalı. Doktorunuzu değiştirmelisinjz

Aynen öyle arkadasiminki kendi kendine kaybildu ama onun büyük oldugu icin ilac tedaviside almisti,sizin tüp bebekmi ilk gebelikmi
Arkadasimin tup bebekti,sonra 2 tane koydurdugu icin cok pisman olmustu
Evet tup bebek 3. Denemem ilk gebeliğin
2 tanede pişmanlığım yokcok isterdim ikiz devam etsin yaşım.ileri yaş kaybedecek zamanım yok ikiz ucuz isterdim

Evet tup bebek 3. Denemem ilk gebeliğin
2 tanede pişmanlığım yokcok isterdim ikiz devam etsin yaşım.ileri yaş kaybedecek zamanım yok ikiz ucuz isterdim
Insallah hayirla saglikla kucaklayin,Rabbim ne derse o olur böyle düsünup kendinizi rahatlatin,insallah hersey yoluna girer burayada yazin sonucu merak ettim,dua edecegim sizede Allaha emanet olun

Insallah hayirla saglikla kucaklayin,Rabbim ne derse o olur böyle düsünup kendinizi rahatlatin,insallah hersey yoluna girer burayada yazin sonucu merak ettim,dua edecegim sizede Allaha emanet olun
Çok tsk ederim amin jnsallah
Paylaşırım inş güzel haberleri dua icin almahim razı olsun canım çok mutlu olurum

Çok tsk ederim amin jnsallah
Paylaşırım inş güzel haberleri dua icin almahim razı olsun canım çok mutlu olurum
Merhaba canım,

doktorun senden rutin gebelikte yapılan tahlilleri istedi mi.benim RUBELL IGG 95,77pozitif . RUBELLA IGM 0,257 negatif çıktı.ne anlama geliyo acaba kötü bişey mi.

Merhaba canım,

doktorun senden rutin gebelikte yapılan tahlilleri istedi mi.benim RUBELL IGG 95,77pozitif . RUBELLA IGM 0,257 negatif çıktı.ne anlama geliyo acaba kötü bişey mi.
Yok canım ben o aşamaya ilerleyemedim pazartesi kalp atışları düzelmiş olursa ister belki hiç bilgim yok maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…