''Bebeğimin karın çevresi( AC) 2 hafta geri çıktıı":(:(:(:

Vallahi de niye yalan söyleyeyim canım? Hem biz ilçede yaşıyoruz. Kadın eğer bebekte bişey varsa diye kalktı memleketine gitti doğum yapsın da byükşehire. Hiç bişey olmadı aldı tosun kızını geldi:)
Ay maşallah canım inşallsh bizim bebişlerimiz de de sıkıntı olmaz

Buraya yazan arkadaşlar bebekleriniz doğdu mu.sağlıkları nasıl? Bizdede fl ve ac 2-3 hafta geriden geliyor.umarım cevap yazarsınız.çok kafaya takıyorum.

bebeğiniz doğdu mu.sağlığı nasıl? Bizdede fl ve ac 2-3 hafta geriden geliyor.umarım cevap yazarsınız.çok kafaya takıyorum.
Hiç kafaya takma. Bebeğim gayet sağlıklı doğdu. Biraz küçük doğdu ama şimdi iyi. 47 cm 2700 gr doğdu. Hiç kafayı takıp moralini bozma. Sende sağ salim kucağına almayı nasip etsin rabbim

Hiç kafaya takma. Bebeğim gayet sağlıklı doğdu. Biraz küçük doğdu ama şimdi iyi. 47 cm 2700 gr doğdu. Hiç kafayı takıp moralini bozma. Sende sağ salim kucağına almayı nasip etsin rabbim
Cevap yazdığın için çook teşekkürler...25.haftamda yım.ikiz benim ki.birinin herşeyi hatasıyla uyumlu.diğeri geriden geliyor işte..haftalardır ağlıyorum.inşallahh sağlıklı doğarlar. Ömrümün yarısı tükendi stresten.senin fark hep aynı mı kaldı.doktorum fark açılabilir ve o zaman sorun olur diyor

Merhaba.benimde bebeğimin bas vs ölçümleri.haftasindan ileride çıkarken karin çevresi 2 hafta geride çıkmıştı.dr um protein eksikliği etkili demişti.ben bir sonraki ay kontrolüne kadar balık et.kofte yumurta vs beslendim.bol bol yedim.ve sonraki.kontrolde ara kapanmış ve hatta öne bile geçmişti tavsiye ederim.sevgiler

Benimde geri çıkıyodu sonra hırs yaptım :KK70: her gün haşlanmış yumurtaya ek olarak kaşar peyniri (bol bol), muz, süt, ceviz yedim 2-3 hafta sonraydı sanırım hem haftası uyumluydu hem de kilosu baya bir artmıştı

Benimde geri çıkıyodu sonra hırs yaptım :KK70: her gün haşlanmış yumurtaya ek olarak kaşar peyniri (bol bol), muz, süt, ceviz yedim 2-3 hafta sonraydı sanırım hem haftası uyumluydu hem de kilosu baya bir artmıştı
Maşallah ben bunları hep yiyordum ama bnm ki geçmedi. O yemeden kaynaklı olanlar için geçerli canım bizimkisinin nedeni bulunamadı

Cevap yazdığın için çook teşekkürler...25.haftamda yım.ikiz benim ki.birinin herşeyi hatasıyla uyumlu.diğeri geriden geliyor işte..haftalardır ağlıyorum.inşallahh sağlıklı doğarlar. Ömrümün yarısı tükendi stresten.senin fark hep aynı mı kaldı.doktorum fark açılabilir ve o zaman sorun olur diyor
Fark aynı kalmadı. Açıldı son ayımda haftada 2 kere muayene çağırıyordu 38. Haftada sezaryan ile aldı. Daha fazla beklemeyelim diye. Hiç korkma rabbim büyük. Hamileliğin i zehir etme. Hamileliğin tadını çıkar.

Yaa bizim komşumuza son 3 ayında hep bebek gelişmiyor gelişmiyor kafası büyük gövdesi küçük dediler kadıncağızı aylarca ağlattılar. Bebeği doğdu tosuncuk maşallah hiç bişeyi yok :) istersen sana fotoğrafını atarım özelden
[/QUOTE her halde bu yazdığını yüzlerce kere okudum. Şuan benim bebeğme de başı büyük gövdesi küçük diyorlar amniyosentez yapılacak yarın. Daha ilk bebeğim günlerdir mahvoldum

Merhaba benim de bebeğimin karın çevresi iki hafta geri çıktı, 26 haftalık hamileyim. Şu an bebeğim 739 gr. Doktor ecopirin verdi protein ağırlıklı beslen dedi üç hafta sonra tekrar gideceğim. Sizde süreç nasıl devam etti bilgilendirir misiniz lütfen? Teşekkürler...

Merhaba benim de bebeğimin karın çevresi iki hafta geri çıktı, 26 haftalık hamileyim. Şu an bebeğim 739 gr. Doktor ecopirin verdi protein ağırlıklı beslen dedi üç hafta sonra tekrar gideceğim. Sizde süreç nasıl devam etti bilgilendirir misiniz lütfen? Teşekkürler...
Kardeş doğumun nasıl sonuçlandı bende aynı durumdayım, çok yıkıldım kontrol de😔😔😔😔😔

X