Bebeğimle birlikte hedef 2017 kpss öğretmenlik

Merhaba bende öğret.mezunuyum alana çalışmadım 2017 için başlayacagız derse bu konuyu takibe aldım inş Buraya da aktarırım çalışmalarımı henüz bebeğim yok bende nasıpse artık önümüzdeki seneye istiyorum yani sınava hazırlanırken hamilelik durumu olack nasıpse o yuzden biran önce başlayıp konularını bitirmek hedefim aralık ocak gibi inş başalmak tabi en önemlisi..

Kpss tarih Sözlüğü diye bir uygulama buldum.721 tane kısa tarih bilgisi var. Çok ayrıntı olan da var ama genel olarak iyi gibi. Ben her gün 5 tane bilgiyi aklıma geldikçe okuyorum. Her yeni güne eski bilgileri de ekleyerek okuyorum. Her zaman planlı çalışma olmuyor. Tel her an yanımızda olduğu için gün içinde bakılabilir diye düşündüm. Belki işinize yarar

Merhaba ihtiyaç data önerebilirim düzey olarak kpss mantığında bence. Ben henüz başlamadım inş bismillah derim aslında evdeyim de fırsatım var ama :KK23:

Kızlar ben 3 buçuk aylık hamileyim bu yıl hazırlanmak istiyorum sürekli ders çalışanlarla bilgi alışverisi yapmak çok faydalı olacak benim için. Yasak mı bilmiyorm ama kpss whatsapp grubu var mı ben de katılmak isterim

Kızlar ben 3 buçuk aylık hamileyim bu yıl hazırlanmak istiyorum sürekli ders çalışanlarla bilgi alışverisi yapmak çok faydalı olacak benim için. Yasak mı bilmiyorm ama kpss whatsapp grubu var mı ben de katılmak isterim
Tabi çok guzel olur rahatsa hamilelik bebek öncesi iyice çalışırsın inş grup hakkında hiç bilgim yok

Bebeğim ocağın son haftası doğacak bakalım nasıl olacak hem hamilelik dönemimde hem lohusalık dönemimde ders çalışmak :) ama annem yardımcı olacak Allah dan

Bebeğim ocağın son haftası doğacak bakalım nasıl olacak hem hamilelik dönemimde hem lohusalık dönemimde ders çalışmak :) ama annem yardımcı olacak Allah dan
Bebek için tebrik ederim hamilelik rahat geçiyorsa eğer ders çalışmak için harika bir dönem . İnşallah verimli olur. Ben sürekli çalışmalar i yazma taraftarıyim. Daha motive edicem oluyor

Bebek için tebrik ederim hamilelik rahat geçiyorsa eğer ders çalışmak için harika bir dönem . İnşallah verimli olur. Ben sürekli çalışmalar i yazma taraftarıyim. Daha motive edicem oluyor

Çok teşekkür ederim canımm evet hamileliğim çok rahat şükür bulantım bile olmadı inşAllah bebeğim kısmetiyle gelir :) Allah emeklerimizin karşılığını verir inş. Aslında bölümüm din kültürü. Bu yıl ki puanınla doğu gelir diyor arkadaşlarım ama öylesine girmiştim emeksiz yemek istemiyorum bu yıl çalışacam inş.

X