bebeğin doyduğunu nasıl anlıyorsunuz..

Canım çok teşekkürler cevap yazıp bana vakit ayırdığın için benim bebiş 2,5 aylık acaba daha çok mu erken olur ?

Canım ya sen kaç aylıkken bu uygulamaya başlamıştın?Ben de ankarada oturuyorum eryamanda sen nerede oturuyorsun ?

Son düzenleme:
canımcıgım bende batıkentteyım.erken olması daha ıyı canım.benımde tam 2,5 3aylık arasındaydı.kucukken daha erken alısıyorlar.gaz durumu normal cok sıkıntı vermıyorsa sana hr an kucak sıcaklık ıstemıyorsa alıstırabılırsın hemen:))))))
gazlı donemınde kucak ıstemesı cok normal ama ılacını kullanırsan sancısı olmazsa hıc kucaga sallamaya falan alıstırmadan at yatagına.yastıgın basucuna bı oyuncak yumusak ok.onu mıncıklayarak uymayı ogrenıyo.3gunde 6kere agladı 7cıye kendı alıstı.artık kımseyı ıstemıyor.babası yatıdıgında bıle kafayı cevırıp yan donup hemen sarılıyo oyuncagına uyuyor:)))))))
gece mamasını yıyıyor kafayı cevırıp yatıyor gerı:)))) aksam saat 7,30 da yatıyorum karnını doyurup kapısını kapatıyorum.kendım ısıme esıme vakıt ayırıyorum.sabah 4,30 5e kadar kalkmıyor gerı acıkmazsa:)))5te karnını doyuruyorum sabah 7ye kadar.sonra gun ıcersınde her uyandıgından sonra2,5saat oynuyo yıyıyo ıcıyo gene aynı sekılde yatak :))))))
darısı basına ınsaallah canım

3 aylıkken kesinlikle yanımızda yatırmamalıymışız..6 aylıkta odası ayrılmalıymışş..üüff ben kaynanamlarla kalıyorum..odasını nası ayırıcam..işte bu ssorun..6aylıkkende işe başlıycam.kaynanam bakıcak..ona alışması lazım..nası olcak bilmiyorum..kaynanamların odasınamı koysak çocuğu 6 aydan sonra ::):):):):):):)

canımcıgım bebegı yatagına alıstır kaynanana degıl,
ılerde sen yanarsın onsuz uyuamaz her yerde onudamı tasıayacan:))))))
benı bebek battanıyesı tasıdıgım gıbı:)))))))
onsuz uyumuyodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ıkıs yatar gıttıgın yerdeeee
ılahı kızzzzzzzzzz
kızma yaaaa takılıyorum haddımı astıysam ozur dılerım.
canım yatagında yalnız yatırmaya alıstır sen o yatarken sadece yataga konsantre oluyo kımın yataga koyduguna degıl.ama sen kaynanala yatmaya alıstırırsan aha bıttıgın andır.heryere yanında onu tasıyacan.valla bıtersın kızzzz.ben ne dıyorum sana ben buyuk kızı daha 4yasında yanımdan ayırmadım ayrıldı sayılır ama kocamıda aldı elımden:KK43:(((((((((((((
adam onu uyutup kacıp gelıyo yanıma gelebılırse tabı yorgunluktan yanında sızmazsa:)))))))))))

gece 3 te uyuyo..yatağa koyuyorum zırlıyo...alıyorum uyuyo...koyuyorum ağlıyo deli etcek beni..1 aylık çocuk parmaanda oynatıyo...illa kokumu alıp yatıcak..ama bende uyumak istiyorum yok nafile...sabahı beraber ediyoruz ağıtlarla

canım onu sıkıntısından yapıyor o gaz ılacına devam edıyormusun bıde sana yazdıgım dıger yazıları okudunmu.kakasını yapamamasıyla ılgılı.onları kesın dene derım ben kızımdada denedım .arkadaslarda hatta dedılerkı ya bızımkınede yapalım dıye.ondan uymuyos senı ıstıyor.sabaha karsı uyumasının sebebıde agrılar genelde gece cogalır gunduz dıner.onun tıbbı dogrulugu bıle var.ondan sen gasını hallet yatır yatagına daha bebekken alısacak o ne kadar erken olursa ıyı.kolay gelsın anlıyorum senı emın ol.uykusuzluk cok kotu bırsey:KK43:(((((

okudum canım yorum m yazdım...oku istersen bi onu...bi de sen kaç damla ne kadar veriyodun zincoyu

benimkide memeyle kavga ediyo sonra genzine kaçıyo..o zaman çok korkuyorum..

bebeğim 3250 gr doğdu 1 aylıkken 4500 kiloydu 2. ayında 5300 oldu. sanırım normali 700-800gr

ağlama olayına gelince benimki de yapıyor ara sıra kakasını yapamıyor genelde emme anında kaka yapıyor benimki yapamadığında ise memeyle kavga ediyor sanki .ben bacaklarını hareket ettiriyorum havaya kaldırıyorum bazen popsuna krem sürüyorum o zaman daha koay kaka yapıyor

ay kızlar ben de anne olucam inşallah allah nasip ederse işiniz çok zormuş allah kolaylık versin hepinize ...bunları okudukça gözüm korktu nasıl bakıcam ben bebeğime yaw sanki bakamayacakmışım gibi geliyor inşallah çok fazla bocalamam..size de çok çok kolay gelsin..

matematikçi bende bazukiyi indirdim ama parola istiyor açamadım dosyayı

bunu yazıcaksınız kızlar..bide fön makineside işe yarıyo..sürekli değil ama kısa süreli sakinleştiriyoo...bugün ancak öyle emzirebildim..gazdan ememiyodu..fönü açtım..bir anda kesti ağlamayı..sonra başıyla aradı biraz sesi...emdirdim..10 dak falan sonra geri başladı ama :KK43::KK43::KK43::KK43:

bebek doymuyorsa mutlaka idrarında azda olsa kan olur kızlar,benim bebişim ilk 4 gün dogru düzgün emememişti her idrarnda hafif kan geliyodu karnı doydu geçti ,takip edin

canım şifresi sitede yazıyo bi bak..[/QUOTE]

canım dikkat etmemişim teşekkürler

ya ben bş turlu bizukiyı ındıremedım login pasaword felan fılan dıyo ne yapacammm detaylı anlatabılrımısın bana matematıkcıııı

X