bebegin kalbi durmus

Peki bu hormon testleri için belli bir gün ve saat var mı? Adetin ikinci günü diyen var üçüncü günü diyen var.. Sabah 10-11 arası bakılmalı yazıyor bazı yerlerde. İlk kez test yaptıran biriyle konuşma şansım oldu kusura bakma.

Canm 2.gun yaptirmistim ben ama doktor 5.gune kadar yaptirabilirsin demisti. Yani 2.ve 5gun arasi. Saat 10 9 farketmez ac karnina sabah yapilsa yeter. Birde bu hormonun doger ismi.stres hormonu imis stresle artiyor. Insallah bir sıkıntın yoktur temiz cikar hormon tahlilin

Çok sağol... Hele bi regl olayım kimyasal gebelikten kurtulayım da baktırayım öyleyse. Sana da stresi az, tadını çıkarabileceğin bir gebelik ve hayırlı doğumlar dilerim. Endişe hep olacak yerer ki kontrolümüz dışına çıkmasın. Sevgiler...

Aynisini yaşadım bende gittimde 12w+1d idi ama 11 w kalbi durmuş. Kürtaj icin randevu aldim ama gitmeden evde düşürdüm. Çok acı rabbim sabır versin

Bende 2li testte gittimde 12. Haftada öğrendim 11. Haftada durmuş kalbi. Ne kadar sonra hamile kaldin?

Doktorum ilk adetin geçtikten sonra hamile kalabilirsin demisti ama ben psikolojik olarak hazir hissetmedigim icin 6 ay korundum. Korunmayi birakir birakmaz hamile kaldim.
Ne güzel çok sevindim senin adinA. Bende 8 haziranda ogrendm bebeğimin kalbinin durduğunu 16 haziranda da evde düşürdüm. Doktorum hemen hamile kalabilirsin dedi çünkü normal sekilde düşürdüm ama ben 1 adetten sonra denemeye baslamaya karar verdik ve galiba hamileyim idrar testi yaptim silikte olsa çıktı adetime 2 gun Kaldi. Peki sen testler falan yaptin mi yani sebebini öğrendin mi? Bana çok normal çoğu kadına oluyor takma kafana dediler.

bebegin kalbi durmus.. hissetmistim ben hissetmistimm.. 2 hafta olmus dun geceden beri kanamam var bugun ogrendim.. ikinci kez oldu

9 haftada durmus.. ya bidaha hamile kalamazsam ya yine aynisimi yasarsam Allah'im guc ver
Canm hic oyle dusunme pihtilasma testlerini yaptirir kan sulandırıcı igneni olursun sag salim kucagina alirsin insallah. Benimde 7 haftalik kalbi durmustu pihtilasma cikti simdi gene hamileyim igne oluyorum her gün suan icin 14.haftama girdim. Anca yeni bir bebekle bu acıyı unutursun en iyisi sebebini arastirip önlemini alarak yeniden hamile kalmak.

inan canim yaniyo su an.. insallah dedigin gibi olur insallah

Canım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah, pıhtılaşma iğnesi olarak ne kullanıyosun, yanında coraspin kullanıyomusun ve hamile kalmadan bir diyet uyguladınmı

7 haftalik kalbi durduktan sonra hemen calismalara baslamadik canm hormon testleri yaptirdim pihtilasma testi yaptırdım rahim incelendi. Hormon tahlillerinde prolaktin yuksek cikti onun icin ilac ictim sonra pıhtılaşma da iki gen heterezigot cikti zaten zayif biriydim 52 kilo idim.ama gene de beslenmeme dikkat ettim mesela sekeri hayatimdan cikardim.hamur isini de ve evde isten gelince bisiklet cevirdim hep. Sonra aslan pencesi adacayi civan pençemi karistirarak ictim her gün adetlerim guzel sokulsun diye sonra da hamilelik icin duami edip calismalara basladik hamile oldugumu ogrenir ogrenmez 3.5 haftalikken daha adet günüm gelmeden doktorum 4000 clexane igneye basladi. Once kahverengi kanamam oldu 6.7. haftada dedim gene mi.kaybedecegim. halbuki kaybettigim zaman hic kanamam olmadan direkt kalbi durmustu.bunda hafif kanamam oldu sonra protestan ilaci vitamin iğne ile bugunlere geldim. Hala icimde korku var mi var ama bugünleri bile görmeyi hayal etmemisti hele 7.haftada her doktora gittiğim de kalbi durdu dicek diye korkuyla gozunun içine baktim. Size tavsiyem acele etmeyin once tum tedbirlerinizi alin tahlillerinizi yaptirin sonra hamilelik düşünün. Benim.cogu arkadasimin bebegi karninda öldü hepsinde de pihtilasma cikti sonraki gebeliklerinde igne ile sag salim kucaklarina aldilar.
Canım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah, pıhtılaşma iğnesi olarak ne kullanıyosun, yanında coraspin kullanıyomusun ve hamile kalmadan bir diyet uyguladınmı

Teşekkür ettim cevabın için canım, ben daha önce bütün testleri yaptırdım, benim 3 genimde pıhtılaşmam var, diğer bütün testlerim temiz, bide rahim filmi çekilecekti hamile olduğumu öğrendim o kalmıştı. Clexsan 6000 ve progestan 200, pruluton iğne kullanıyodum, 10 haftalıkken kalbi durdu ,şimdi herşeye sil baştan başlamam gerek galiba

Benim çok bir belirti olmamıştı . Sadece koyu renk akıntı vardı . Gittiğimde kalp atışı yoktu . Sonrada kürtajla aldılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…