bebegin kalbi durmus

Evet iğne oldum kırmızı değil kahveye döndü leke leke sabahtan beri.
bence Allah korusin dedigin gibi olsa artarak devam ederdi.. biliyorum sende ne yazikki tecrubelisin zaten ama..
benim cuma aksam igne ucu kadar basladi hala devam ediyor wcye gittikce bi tam peceye boyu kaar kanama geliyor.. hala kurtaj da olamadim dr acil sorunlu bi doguma girmis 2 saat bekledim eve dondum.. yarin sabah 8 e ertelendi.. insallah bana da zarari olmas artik

Yok canım korkma olmaz benim birinde iki hafta olmuştu yaklaşık öleli.küçük oldukları için bir problem olmuyor.ne bileyim canım ben kendimi kötüye hazırlıyorum ultrason anında şok olmamak için.belim ağrıyor hamile gibi aynı ama belkide düşük ağrısı diyorum.çünkü ikincide de böyle kanama olmuştu.o yüzden bişey diyemiyorum.sen testlerini yaptır bundan sonra pıhtılaşma olabilir

evet evet asla ihmal etmem.. ama nolur sende kendini uzme sabah ola hayrola.. aklina eskiyi getirme her gebelik baskadie sonucta belki progestan verip gonderecek doktorun seni belki ona bile gerek kalmicak bi dur bekle bakalim guzel seyler dusunelim.. ya babamin dr arkadas sisli etfalde kadjn dogumcuymus.. annem soylemis babama kanamasi var diye.. ben asla soylemezdim ama.. babam da dr arkadasina sormus o da cocuk zehirlenir bekletilir mi oyle 3 gundur kanamali kalbi durmus nasil bekliyorlar demis babama.. babam bi telas aradi bizde esim ben annem panik olduk simdi..

bu arada son adete gore 11 hafta olmasi gerekiyodu 9 haftada kalmis.. ama 8 gun geride cikmisti ilk kontrolumde.. son adete gore 2 hafta kontroldekine gire 1 hafta once durmus kalbi minigimin..

bu arada son adete gore 11 hafta olmasi gerekiyodu 9 haftada kalmis.. ama 8 gun geride cikmisti ilk kontrolumde.. son adete gore 2 hafta kontroldekine gire 1 hafta once durmus kalbi minigimin..
Sabaha az kaldı canım allahım tekrarını yaşatmasın.ben de kabullenmeye çalışıyorum clexane yeterli mi gelmedi diyorum.

Sabaha az kaldı canım allahım tekrarını yaşatmasın.ben de kabullenmeye çalışıyorum clexane yeterli mi gelmedi diyorum.
dur daha deme bisey lutfen bak sakin ol.. dua et.. Allah'im.sagsalim kucagina almayo nasip etsin .
sen gebelik haftasi imzasi kullaniyodun sanki dogru hatirliyosam ama simdi yok?

ya neden olumsuzu cekiyosun.. bak lutfen sakin ol Rabbim omur verdiyse yasayacak insallah .. ben kotu bi durum oldugunu hakikaten dusunmuyorum sende dusunme salavat cek icinden yuregim rahatlasin
Çekiyorum çekmezmiyim hiç içim daralıyor.rüyamda da 3kez kaybettiğimi gördüm ondan da olumsuz etkileniyorum biliyorum ama hayırlısı yarabbim rabbim ömür vermiştir inşallahhh

Çekiyorum çekmezmiyim hiç içim daralıyor.rüyamda da 3kez kaybettiğimi gördüm ondan da olumsuz etkileniyorum biliyorum ama hayırlısı yarabbim rabbim ömür vermiştir inşallahhh
ruyalar bazen dusuncelerimizin yansimasi olabiliyor bazi ruyalara cok anlam yuklememek lazim. sen elinden geleni fazla fazla yaptin gerisi Rabbimin takdiri .. eger senle esinden bi evlat dunyaya gelecekse buna hicbirsey engel olamaz ne kanmis ne pihtiymis olacagi varsa hersey yolunda gider ve olur.. sen butun sevginle karnindaki kucuk cana sarildin insallah sagsalim kucagina alman da nasip olur

Aminn hepimizin inşallah aynen senin gibi düşünüyorum teoride.ama pratikte buna uygun davranamıyorum.dünyaya gelecekse buna hiçbişey engel olamaz allahım ona can veren alan da o.tedbir alıp tevekkül etmek gerek

Benimde ilk gebeliğimdi 8 haftalıkların kalbi durdu. Doktora söyledim pıhtılaşma testi yapalım diye ilk gebeliklerde normal bi durum dedi tekrarlayan kayıplarda yapıyoruz o testleri dedi ve yapmadı..siz özelde kendiniz mi yaptırdınız ?

Doktorum da ozeldeydi, pihtilasma testlerini yaptiralim dedim, ilk gebeliklerde cok yasaniyor gerek yok dedi yaptirmadi. Ben gidip genetik merkezinde yaptirdim testlerimi orda cikti zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…