bebegin tek tarafta olmasi ???

ssedaahakan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2011
131
1
Arkadaslar 17 haftalık gebelikte sirt ustu yatinca bebek tek tarafta toplanirmi.normal durunca birsey yokta sirt ustu yatinca tek taraf baya sis oluyo.daha öncede oluyodu.ama simdi bebek buyudugunden midir acaba bu kadar belli olmasi

Merhaba, öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun, sağlıkla dünyaya getirin inşallah.
Bende 17+2 günlük ikiz hamileyim. Benim bebeklerim altlı üstlü duruyor, üsttekinin kafasını sağda diğerinin kafasını solda hissedebiliyorum sırtüstü yatarken. Hatta elime bile geliyor ikiside. ama ayaktayken hem karnı küçülüveriyor hemde hissedemiyorum, galiba aynı şeyleri yaşıyoruz normal olabilir.
Sizin hareket etmeye başladı mı, benim ilk hamileliğim ve hiç hissedemiyorum, tüm herşeyi denedim, yatış pozisyonları, çikolata gibi tatlı şeylerin hiçbiri işe yaramıyor.

Bende birkac gundur hissetmeye basladim sukurler olsun.sizinde yakindir mutlaka.benimde sirt ustu yatinca elime geldi baya sis yani bi taraf.korkuyorum bisey olcak diye.daha oncede yine sırtüstüyken hafif bi sislik oluyodu ama simdi baya bi taraf sis bebegin oldugu yerdirek belli oluyo.ayaga kalkinca bisey yok.hayirlisiyla kucagimiza aliriz insallah bebislermizi..

X