Davranış Bozuklukları bebeginiz,yada cocugunuz yabancilara karsi nasil davraniyor????

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.
Normal:) Sıcak kanlı çocuk demek ki:):nazar:
Benim kızımı da çevredeki herkes tanır. Çünkü mutlaka en azından bir merhabası vardır onlarla. Hatta hiç tanımadığımız dedeler abiler ona hediyeler getirirler.
Geçen yaz durakta bir dedeyle konuşuyor baktım amca buna Zeynep diyor:)
Meğer tanışıyorlarmış:) Amca camiye giderken bizim evin önünden geçiyor bu da bahçedeyken mutlaka sohbet ediyolarmış. Ona usulünce her yabancıyla fazla samimi olmamasını anlatmaya çalıştım ama zaten artık eski canayakınlığı kalmadı. Kreşe başlayınca arkadaşlarına odaklandı.

Normal:) Sıcak kanlı çocuk demek ki:):nazar:
Benim kızımı da çevredeki herkes tanır. Çünkü mutlaka en azından bir merhabası vardır onlarla. Hatta hiç tanımadığımız dedeler abiler ona hediyeler getirirler.
Geçen yaz durakta bir dedeyle konuşuyor baktım amca buna Zeynep diyor:)
Meğer tanışıyorlarmış:) Amca camiye giderken bizim evin önünden geçiyor bu da bahçedeyken mutlaka sohbet ediyolarmış. Ona usulünce her yabancıyla fazla samimi olmamasını anlatmaya çalıştım ama zaten artık eski canayakınlığı kalmadı. Kreşe başlayınca arkadaşlarına odaklandı.

slm canim,evet cok sicak kanli,baslarda hosuma gitmiyordu,ama alistim simdi,sebebse kizimi herkesten kiskanmamdi bilmiyorum neden ama onu kimseyle paylasmak istemezdim,ama bugun ise basladim belki ilk kz kizimin sicak kanli olmasi isime yaradi,,onun aglamdigini bilmek bni rahatlamistii,senin kizda bnm kiz gibi bizim mahalledede herkes kizimi tanir 2yasina girecek herkese opucuk veriri,el sallar,,,paylasimin icin sagoll,:1hug:

slm canim,benimde 1oglum var temmuzda 2 yasi olacak,ama o biraz sogukkanli yani ailemden baska kimsenin uzerine gitmez ama normal,sen endiselenme bence oyle sicakkanli olmasi daha iyi,sevgilerr

slm evet ya basta biraz endiselenme ve kiskanclik vardi ama simdi oyle dusunmuyorum cogu arkadasta yazmis cogundada bu sorun varmis sanirim,hem simdi isede gidiyorum,kizim esimde kaliyor eger sicakkanli olmasaydi aglayan bir cocuk olsaydi zor ise giderdim,bazen ise yariyor,senin oglusunda bence zamnla oda acilir,tsklerrrra.s.

benim kızım şu an beş yaşında tanıdık tanımadık herkesle iletişimi mükemmel. bebekliğinde de öyleydi. tanımadık bir kişi kızımı sevdiği zaman onun yanından ayrılmazdı. ama şimdi doğru yanlışı biraz olsun ayırt ediyor.kötü niyetli insanların olbileceğini biliyor. biraz temkinli yaklaşıyor. kızım çok cana yakın...

benim kızım şu an beş yaşında tanıdık tanımadık herkesle iletişimi mükemmel. bebekliğinde de öyleydi. tanımadık bir kişi kızımı sevdiği zaman onun yanından ayrılmazdı. ama şimdi doğru yanlışı biraz olsun ayırt ediyor.kötü niyetli insanların olbileceğini biliyor. biraz temkinli yaklaşıyor. kızım çok cana yakın...

slm canim,demekki senin kizda benm kizim gibi,oda cok cana yakin,kim ilgilense ayrilmaz bence cok uyaniklar ki onlar boyle iyi vakit geciriyorlar zaten butun gun bizimleler belki sira bunlarda birzda bunlarla zamn gecirelim diyorladrdir,
sevgilerrrrrr

slm arkadaslar,benim 22aylik bir kizim var,cok cana yakin,sevimli,benm ve esimin ailesine cana yakin,hele benim ailemden birini gorsun tamam artik ayrilkmak istemez,disarda yabanci birini gorurse selam veriri,el sallar,bazende opucuk,sizce bu normalmi asirimi,bazi arkadaslarim normal bazilari degil diyor,siz ne diyorsunuz bu konuda,aranizda bunu yasayan varmi?belki bana cekmis diyorum bende cok cana yakin guleryuzluyum olabilirmi?? düsüncelerinizi bekliyorum?
k.gif
i.gif
z.gif
i.gif
m.gif

Hahaha ayni benim 26 aylik oglusumu anlatmissin:teytey:

Benim kuzucukta aman,aman okadar cana yakindir,hic yabancilik cekmez herkese hello bye yapar ne aklina gelirse soyler:teytey:hemen gittigi ortama kaynasir :dance:Annesine cekmis:sm_cool:

benim prensesimde 28 aylık aynen böle herkezle konuşur güler hatta şarkı söler bu aralarda herkese adını sorar oldu yani tanımadıklarına nette erkadaşlarla konuşurum hemen gelir annecim o kim arkadaşım derim hemen adı ne...sanki tanıycak kuzum ya bazen çok komik oluyolar

Hahaha ayni benim 26 aylik oglusumu anlatmissin:teytey:

Benim kuzucukta aman,aman okadar cana yakindir,hic yabancilik cekmez herkese hello bye yapar ne aklina gelirse soyler:teytey:hemen gittigi ortama kaynasir :dance:Annesine cekmis:sm_cool:

demekki normalmis bn baslarda cok kiskanirdim valla,evde dibimden ayrilmaz ama annemgili gorunce de ayrilmaz cok cana yakinn
bnm kizda bana cekmis
ama guzel yanlarida var bazi bebkler annesinden ayrilmaz kimseleri sevmez ve bi yere gitmesi calismasi gerekiyorsada cocuk aglar buda iyi degil bnm oyle bi derdimde yok,ama bu aralar bazen ise giderken cok agliyor ama bu iyi tafari var isin falan olunca rahatlikla esine ve yakinlarina birakabiliyonn
sevgilerle canm,

benim prensesimde 28 aylık aynen böle herkezle konuşur güler hatta şarkı söler bu aralarda herkese adını sorar oldu yani tanımadıklarına nette erkadaşlarla konuşurum hemen gelir annecim o kim arkadaşım derim hemen adı ne...sanki tanıycak kuzum ya bazen çok komik oluyolar

slm canm
evet cok sirin tatli oluyorlar
28 aylik konusuyormu senin prensesin
benm kiz 2yasinda konusuyor ama daha tam degil
sevgilerle canm,kizini bnm icin op

normal bir durum bencede çocuk sonuçta,ben,m oğlumda eve gelen misafirleri pek sever hemen alışır

evet yasemin ve ruyanazz gercektende zaman herseyin ilacidir derler ya aynen oyle,,basta kiskanirdimm ama simdi kizimin beni herkesten cok sevdiginee ve baskalrini görünce gitmesini cok normal buluyorumm,her bebek öleymiss,,,,bazende cok iyi yanlarida oluyorr,,,,artik normal oldugunu anladimm,sizi opüyorumm sevgilerrrrrrrrrrrrrrr

slm arkadaslar,benim 22aylik bir kizim var,cok cana yakin,sevimli,benm ve esimin ailesine cana yakin,hele benim ailemden birini gorsun tamam artik ayrilkmak istemez,disarda yabanci birini gorurse selam veriri,el sallar,bazende opucuk,sizce bu normalmi asirimi,bazi arkadaslarim normal bazilari degil diyor,siz ne diyorsunuz bu konuda,aranizda bunu yasayan varmi?belki bana cekmis diyorum bende cok cana yakin guleryuzluyum olabilirmi?? düsüncelerinizi bekliyorum?
k.gif
i.gif
z.gif
i.gif
m.gif

benim oğlumda 2 yaş 2 aylık . yabancılık hiç çekmiyor herkesle çok iyi .cana yakın.

X