Bebeğinizin kalp atışını geç duyanlar ?

6+3 haftalık hamileyim.
5+5 haftalıkken 1 damla kan gelsş yok denecek azlıktaydı. Her ihtimale karşı acile gittim ( Ekim 9 da kimyasal gebelikten düşük yapmıştım) doktor alttan muayene ettiğinde kesem bomboştu ya geriden geldiğini yada boş gebelik olduğunu söyledi. Endişelendim. 2 gün sonra kendi doktoruma göründüm yolk kesem oluşmuş bu boş gebelik değil artık dedi ama bebişiöi görmedi. Doktordan çıkınca az bir kanama ile bayıldım açtım zaten tansiyonum düşmüştü. Detaylı ult. Yolladı bebeğim görüldü ama kalp atışı yoktu zaten 2 gün öncesine kadar kesem bomboştu. Yeni oluştuğu için bence kalp atışı alamadılar. Kürtaj etmekten bahsettim ölü gebelikmiş. Kabul etmedim.1 gün sonra başka hast. Gittim bebeğim ve kalbi görüldü. Yine kalp atışımız yok . Dokyor bir hafta beklemeyi önerdi. Bugün 6+3 haftalığım ve sabah başlayan aşırı bulantım vardı, göğsümde kılcal damarlarım çekiliyor gibi ağrı oluyor ama dokunulmayacak gibi değil. Canım birşeyler istiyor ama bulantıdan yiyemiyorum.
Böyle bir durumu yaşayıp bebişinin kalp atışını daha sonra duyan oldu mu merak ediyorum ?
Başlar da 1 hafta bile önemli. Kimi adetten 1 2 gafta sonra kalıyor hamile. Ben 6+2 de gittim geriden geliyorsun dedi 5+2 sin kese gördü kalp atışı uğraşmadı. bir hafta sonra başka doktora gittim. Tam günündesin dedi 7+2 de duydum yani

Bebeğinizi gördünüz mü 6 haftalıkken ve şuan kalp atışını duydunuz mu
6 hafta 1 günlük gebeyim gittim doktora 6 hafta 1 günlük dedi haftaya tekrar gel dedi yani kalp atışına bakmadık 7 hafta 1 günlükken gittim kalp atışlarını duyduk Bebeği de gördük

X