Bebek alışverişinde indirimleri duyurma ! 2020-21 🤰🏻

Mrb kekke Cinsiyet belli mi 😊 nasıl geçiyor hamilelik ben ısntgram da Sayfa keşfettim ve biraz alısverişe yaptım 20 liraya takımlar var 7 lira uzun kollu zıbınlar var bikaç bişe aldım aynı geliyor guvenilir yani ismi prensesbebe

Emzikzinciri İstanbul diye bi sayfadan da isimli emzik zinciri ve bileklik 35 liraya yaptırdım aynı gun kargoya verdi iki gun sonra elimdeydi. Aynı yerden kuzenım yaptırdı guvenilir zaten siparişi de o verdi bana önerip.

Emzikzinciri İstanbul diye bi sayfadan da isimli emzik zinciri ve bileklik 35 liraya yaptırdım aynı gun kargoya verdi iki gun sonra elimdeydi. Aynı yerden kuzenım yaptırdı guvenilir zaten siparişi de o verdi bana önerip.
Malzemeler kaliteli mi? Buraya fotoğraf atabilir misin 😬

Mrb kekke Cinsiyet belli mi 😊 nasıl geçiyor hamilelik ben ısntgram da Sayfa keşfettim ve biraz alısverişe yaptım 20 liraya takımlar var 7 lira uzun kollu zıbınlar var bikaç bişe aldım aynı geliyor guvenilir yani ismi prensesbebe
Merhaba hoşgeldin evet kısmetse kız olacak dediğin siteye bakacağım

Ankara için yazıyorum

Istanbul yolunda

Mini city avm
Civil
Fulla alt katı
Faruk ekin üst katı

ayscolletion İnstagram sayfasında battaniyeler ve puset örtüleri çok güzel alan arkadaşlarımdan tavsiye

Malzemeler kaliteli mi? Buraya fotoğraf atabilir misin 😬
IMG_20201127_185243_130.jpg

Ben böyle yaptırdım daha farklı modeller de var akşap boncuk ları boyamışlar anladığım kadarıyla.

Hoş duruyor gerçekten. Sanırım bende burdan sipariş vereceğim. Kargo ücreti de var mıydı
Bende baya beğendim sayfayı inceledim sanırım bende burdan yaptıracağım :)

X