Bebek Arabaları / Puset

yessillim

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
822
203
38
EBB_76425_289.jpg

Graco_quattro_travel_puset.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
şu 3 takerlekli pusetleri oldu olası sevemedim niyeyse. çok itici geliyo bana.

bebek arabası arayan varsa bana mjs atabilir elimde 2 kere kullanılmış bir bebek arabası var isteyenlerle görüşebilirim resimlerini çekince koyacağım buraya

maxicosi.jpg

çok kullanışlı....

pegperegoswitch.jpg

strollergt3completo2008.jpg

strollerskate.jpg

benimki ustteki 3 tekerlekliden quinny buzz delirtiyor beni cok buyuk tekerlekli arabamin bagajina koydummu baska hic nir sey almiyor bagaj hakim olmak cok zor hangi akla hizmet aldim 4kez kullanamadim ustelik cok para verdim simdi baska aldim ondan memnunum kullanisli hafif alicak arkadaslara tavsiye etmem

aynen benimde indirip kaldırmak çok zor kullanışsız biide pişman olduk aldığımıza acemilik işte şimdi olsa baston pusetlerden alırım iş işten geçti tabi

Merhaba arkadaşlar ,

Bebebk arabasında hangi markayı önerirsiniz pekii..Bende hediye alacağım çok pahalı olmayan kullanışlı bir şey alayım istiyorum.. CADIARZU

kızlar benım kı bu arabadan ve ben cok memnunum yer kaplamıyor tek elle kapanıyor anakucagını tek takıyorum arabaya süper oluyor ve çok hafif yanlız biraz pahalı ama bence deger a.s. a.s.

arkadaşlar iki gündür kafayı yiycem lütfen yardım edin,bir haftadır araştırıyorum bugün gittim chicconun lite way modelini aldım.Fakat sanki biraz dar gibi geldi bana,mağazada multiway modeliyle ikisinin arasında kaldım.Multiway modelini almamamın sebebi tekerlekleri çok büyüktü ve biraz ağırdı.Lite way çok pratik ama oturma yeri darmı sonrasında bebek büyüdükçe küçükmü gelir anlamadım.Multiway 54cm,Lite Way 46,5cm ne yapmalıyım bilemedim,karar veremiyorum yani netleşsem diğerini seçsemde olur değiştirebilirim yani.

ben internetten sipariş ettim chıcco nun caddy modelini malum normal arabalardan almıştım kraftın hiç kullanamıyoruz indirip kaldırmak zor

birde hafif puset istiyosan bu ideal bence kullananlar da çok iyi bahsediyor dışarıda da gördüm büyük çocuklar bile oturuyor ben ikinci elini alacam sıfırlar çok pahalı toysrus abaktım ykm ye baktım hep aynı fiyat 2.eli daha karlı bence gerek yok o kadar para vermeye

arkadaşlar iki gündür kafayı yiycem lütfen yardım edin,bir haftadır araştırıyorum bugün gittim chicconun lite way modelini aldım.Fakat sanki biraz dar gibi geldi bana,mağazada multiway modeliyle ikisinin arasında kaldım.Multiway modelini almamamın sebebi tekerlekleri çok büyüktü ve biraz ağırdı.Lite way çok pratik ama oturma yeri darmı sonrasında bebek büyüdükçe küçükmü gelir anlamadım.Multiway 54cm,Lite Way 46,5cm ne yapmalıyım bilemedim,karar veremiyorum yani netleşsem diğerini seçsemde olur değiştirebilirim yani.

Merhabalar ,

Geniş olan modelini seçmeni öneririrm..Bebek büyüdükçe içerisinde sıkışıp kalmasın..

Çünkü bu arabaları 3-4 yaşlarına kadar kullanabiliyorlarmış..

slm cnm bende quniny speedi kulaniyorum cok memnunum

bu ikili takim fakat ben ana kucagini maxi cosiden aldim oda su qunnny rahatlikla takiliyoo cok menunum her ikisindede tavsiye ederim

X