Doğuma Hazırlık bebek arabası secimi 4tekerleklı mı 3 tekerleklı miı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bizde dün aldık arabamızı. chicco trio üç parçadan oluşuyo oldukça rahat biraz tuzlu ama epey bi büyüyene kadarda kulanabilir

bayağı bayağı tuzlu değil mi o papatya -tatlicadiarzu-
ben 300'den fazla vereceğimi sanmıyorum..
bi de bebek arabası için istediğim tek şey ya kocaman tekerlekli olsun ya da ön küçük arka büyük tekerli :teytey:

bayağı bayağı tuzlu değil mi o papatya -tatlicadiarzu-
ben 300'den fazla vereceğimi sanmıyorum..
bi de bebek arabası için istediğim tek şey ya kocaman tekerlekli olsun ya da ön küçük arka büyük tekerli :teytey:

kaydirigubbakcemile3 haklısın canım öle trio for me modeli daha pahalı biz CT01 2006 modelini buldukta daha ucuza aldık. for me göre daha uygun bu. bende fazla vermem diyordum ama onu veren bunuda verir şunuda verir diye diye buraya kadar geldik kafamçokkarıştı aslında portbebesini gün içinde yatak olarakta kullanmayı düşündüm o yüzden aldım birazda. malum park yataklar oda kapılarından geçmiyo yatak odasına kuracaz orda kalacak. sepet de almadım o yüzden portbebede yatacak gündüzleri yani aynı hesaba geliyo hemen hemen.

ben oğlum için pierre cardin in 4 tekerleklisini almıştım. yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. çok sağlam çıktı memnunum. kesinlikle tavsiye ederim :)

kesınlıkle 4 tekerleklı 3 tekerlegı kullanmak zor oluyo kuzenım chıcconun almıstı ayrıca cok agır
ben chıcconun 4 teerleklı travel sıstem alıcam ınsallah tavsıye ederım

iyice kafam karıştı benimde yaaaa, benim içinde hafiflik katlanabilirlik ve manevra yeteneğii ee bi de fiyatı 5vitesli araba kadar olmasın mümkünse :d eşim öle diyor satıcıya kaç yapıyor bu diyor öle uçuk fiyatlar ki :KK70:

kaydirigubbakcemile3 haklısın canım öle trio for me modeli daha pahalı biz CT01 2006 modelini buldukta daha ucuza aldık. for me göre daha uygun bu. bende fazla vermem diyordum ama onu veren bunuda verir şunuda verir diye diye buraya kadar geldik kafamçokkarıştı aslında portbebesini gün içinde yatak olarakta kullanmayı düşündüm o yüzden aldım birazda. malum park yataklar oda kapılarından geçmiyo yatak odasına kuracaz orda kalacak. sepet de almadım o yüzden portbebede yatacak gündüzleri yani aynı hesaba geliyo hemen hemen.

evet bu şekilde bakınca uygun görünüyor kaydirigubbakcemile3

peki ya fiyatlar arkadaslar,onlari da paylasalim da kaziklanmayalim, ben dun cepada 2 magazaya baktim, chicco ct 02 travel sistem icin bi magaza 449 digeri 349 dedi, ustelik ayni katta bu magazalar...

peki ya fiyatlar arkadaslar,onlari da paylasalim da kaziklanmayalim, ben dun cepada 2 magazaya baktim, chicco ct 02 travel sistem icin bi magaza 449 digeri 349 dedi, ustelik ayni katta bu magazalar...

yuhh aynı katta bu ne fark. birinden alıp gidip diğerine satmak lazım delikafadulden şaka bi yana gerçektende fiyatları iyi araştırmalı. yani önce alacağınız modele karar verip sonra bi tur da fiyat için gezmek lazım.
biz chicco trio CT01 modelini 700 e aldık. zaten piyasada da kalmamış ucuzu denk geldi.

E-Bebek | Bebek Arabaları | Travel Sistem Bebek Arabaları | Chicco | Chicco CT 01 TRİO

bende 4 tekerleklisisini aldım erken biraz amam indirimdeydi evet satıcılar 3 tekerlekli pahalı olmasına rağmen 4 tekerleklisini tavsiye ediyor birde bence marka ramayın ben aytaçın infiniti modelini aldım 3 gün önce sadece onlar kadar şaşalı durmuyor bütün özellikleri aynı üstelik 110 tl istanbul saraçhaneden aldın ay sonu zam geliyormuş haberiniz olsun hem en önemlisi türk malı yani madein turkey türk malından vazgeçmeyin derim hem arada çok fiyat farkı var hemde çocuklarımız şimdiden marka meraklısı olarak yetişmesin derimmmm

teşekkür ederim, ağırlığı nasıl ki çok ağır olmaması da gerekiyor asansöre arabaya filan taşırken

ağır değil. yani ben bir kucağımda oğlumu taşırken bir elimde de arabayı taşıdım. üstelik pierre cardin in çift yönlüleri de var. isterseniz onlara da bir bakın. inşallah 2. bebeğime de pierre cardin almayı düşünüyorum gerçekten malları acayip kaliteli. a.s

Ben internetten araştırdığım kadarıyla Enigma 2020 ye karar vermiştim,dün bir mağazada da gördüm ,inceledim ve doğru karar diye düşünüyorum.Bunun bir üst modeli de vardı,biraz daha geniş ve konforlu görünüyor,ama öyle olunca da daha fazla yer kaplayacak,arada da 100 TL fark vardı,ben taşıması daha kolay die 2020 ye karar verdim,hem ayak örtüsü,çift yönlü olması,ve sadece 6,5 kg olması çok cazip.Ayrıca üst tentesinde açılıp kapanabilen fileli bir bölme var,buradan bebeğimi rahatlıkla görebileceğim.Fiyatı da taksitle 345,nakit 315 dedi satıcı.İnternetten baktım,daha pahalı.
Yükseklik ayarli itme kolu
Çift tarafli kullanilabilir itme kolu sayesinde bebek arabanızı bebeğinizi görerek kullanma imkanı
Tam yatabilen sirt dayanagı sayesinde bebeğinizin doğumundan itibaren kullanım
Ayarlanabilir ayak tablasi bebeğinize dağa uzun bir yatak pozisyonu sağlıyor
Çikabilen ön bar ilerki yaşlardaki kullanım ve bebeğinizi yerleştirmede kolaylık
Bebek kucağınızdayken tek düğme ile katlaya bilme ve açabilme özelliği
Yikanabilir kumaş
Beş yerden kavrayan tam güvenli paraşüt kemer sistemi
Katlanabilir ve çıkarıla bilir portatif sepet
Tam kapanir tente sayesinde bebeğinizi dış etkenlerden koruma imkanı
Ekstra ayak örtüsü soğuk havalarda bebeğinizi rüzgardan korur
360 derece dönebilen 8 tekerlek sayesinde çok rahat bir sürüş keyfini iki kullanım yönünde de kullanma imkanı sağlar
Hafif olması ebeveynlerin en çok istedikleri özellik
pratik bir bebek arabası olması
çok yönlü bebek arabası gibi özellikler
6,50 kg
taşıma: 0-3 yaş 18 kg
2 yıl garanti kaydirigubbakcemile5

en önemlisi türk malı yani madein turkey türk malından vazgeçmeyin derim hem arada çok fiyat farkı var hemde çocuklarımız şimdiden marka meraklısı olarak yetişmesin derimmmm

ben malesef buna katılmıyorum. aldığınız ürün gerçekten çok kaliteli olabilir bu konuda birşey diyemem. ancak sadece "yerli malı yurdun malı" mantığıyla gidip kalitesiz bir ürün almayı kendi adıma doğru bulmuyorum. çocuğumun da marka peşinde değil "kaliteli marka" peşinde olarak yetiştirmek bana daha doğru geliyor.

daha doğuma 7,5 ay var :roflol: ama kararımı verdim :roflol:
baston tip travel sistem alıcam..
katlandığında evde ve arabada yer kaplamıyor olması büyük avantaj benim için.
kimseye vereceğimi sanmıyorum çünkü bi taneyle kalmayı düşünmüyorum Allahın izniyle :roflol:
travel sistem istememdeki sebep de ana kucağının benim için kurtarıcı olacağı..
tüm akrabalarım yaşadığım şehirde ve o kadar çok düğün oluyor ki, o ana kucakları düğünlerde masa üstü beşiği olarak kurtarıcı oluyor a.s
zaman geçtikçe kesin kararımı veririm sanırım ama şimdiden fiyat model kullanış ve kalite arayışlarına başladım -tatlicadiarzu-

meraba.canım senin 7.5 ay var araştırıyosun bence çok normal ben bu sene ikinciyi düşünüyorum(daha var yanii)ben bile bakıyorum şimdiden çünkü gerçekten çok önemli.birincide kullandığım pierre cardin aldım bir sürü paraya ama hiç memnun kalmadım.tabii modelden modele değişir.benim aldığım çok kötüydü.1 sene kullanıp chicco baston puset aldım.ama şimdi ikinci bebeğe travel sistem bir daha alıcam.seneye biner inşallah:sm_cool:

arkadaşlar ben söylediğim gibi ilk çocukta acemiliğime geldi yalnış bir karar aldığım için şimdiden araştırıyorum.ilk önce hafif,çift yönlü,mutlaka yatan pozisyonu olmalı ve ana kucağı monte edilebilmeli diye düşünüyorum.iki marka arasında kalmıştım chicco trio veya maxi cosi quinny buzz alırım diyodum.şimdi daha uygun aynı özelliklerde bir puset daha buldum firstwheels travel sistem.puset ister size isterseniz öne dönük olarak monte edilebiliyormuş.ana kucağı maxi-cosi.eğer sadece puset ve portbebe alırsanız 399 ytl ye buldum internette.3lü set olursada 799 ytl.ayrıca mükemmel renkleri mevcut mor pembe kırmızı...v.bhttps://www.mutlubebe.com/category.asp?kategoriid=111 markanın kendi sitesinde kullanışı var resimlerle [URL="http://www.firstwheels.nl/en/city_elite/"]http://www.firstwheels.nl/en/city_elite/...inşallah işinize yarar..:ecrin_bebek:[/URL]

X