Doğuma Hazırlık Bebek Arabası seçimi...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ah ahh çok güzel şeyler yazmışsınız konuyu görünce gözlerim parladı çünkü ben de bebek arabası araştırmasındayım ama kafam iyice karıştı maxi cosi quinny alacaktım ama chicco black label diye özel bir üretim yapmış ona da bayıldım burda başka markalarda duydum şimdi hep karıştı kafam

2 aylık araştırmalarımız sonucu graco symbio travel sistem aldık.harika bir araba.bebeği içine bindirip gezdiresim geliyo valla.çok estetik bir görünümü var.yolda giderken havalı duruyor:)dikkat çekiyor yani.ayrıca çok hafif ,kullanışı kolay ve de çok kaliteli.çin malı falan değil yani.tek dez avantajı sepetinin biraz küçük olması.diğer avantajlarının yanında bunun önemsiz olduğunu düşünüyorum.videosunu Graco Children's product Inc adresinden izleyebilirsiniz.portbebesini de alıcam ama stoklarda yok şuan.

concord neo almaya karar verdik fakat satan mağazalarla görüştüğümüzde yedek parça sorunu olduğunu ve çok şikayet aldıklarını söylediler eşim de vazgeçti quinny buzz 3 aldık quinny de çok pratik bir araba bence katlaması açması kolay.evet ağır ama travel sistemlerin hepsi ağır zaten

öneri olarak değil de deneyim olarak paylaşıyorum sizinle :)
ilk olarak kasım ayında kraft twist travel aldık haşim işcandan nakit 600'e. bu arabadan çok memnun kaldım .çift yönlü ama öyle birşey ki tek el hareketiyle yön değiştiriyorsunuz puseti kendi etrafında çevirerek(bu durum bebeğinizi uyuturken sallamak için çok ideal olabiliyor) amostisörler iyi. bebek için konforlu. oturma ünitesi kolaylıkla portbebeye dönüşebiliyor.
ama çoğunlukla toplu taşıma araçlarını kullanacağım için tek başına indir-bindir neredeyse imkansız bu yüzden yaza doğru jane sonic aldık yine haşim işcandan 300 nakite.mükemmel iki eksisi var. tek yönlü ve minik tekerli olduğundan bütün baston pusetlerde olan konforlu sayılmaz. bütün aksesuarları üzerindeyken 7,9 kg. tarttım :)
inanılmaz olan ise yolda yorulduğumda bebeğimi elinden tutup ayakta adımlatırken ben arabasına oturup dinlenebiliyorum. 75 kg taşıyabiliyor. hiçbirşekilde yamulma bile olmadı. alırken satıcı gösterdiğinde şok olmuştum :) kullanılan malzeme çok kaliteli. zaten ödüllü bir araba.

$jane sonic 1.jpg $jane sonic 2.jpg $kraft 1.jpg $kraft 2.jpg $kraft 3.jpg

Jane Sonic Buggy - YouTube jane sonic video

benim aklım hala concord da eşim de ikna oldu deiştirebilirsek değiştiricez.eşim e-bebekle ve jokerle görüştü 2011 iyiymiş concord kumaş yapısı falan değişmiş 2010 terletiyormuş 2011 de böyle bir sorun yokmuş.ayrıca yedek parça sorunu da yokmuş 2011 daha pahalı 2010un anakucaklı fiyatı.sadece benim yaşadığım yerde yollar çok kötü quinny şişma tekerlek olduğu için daha az sarsar concord nasıldır bilmiyorum o beni tedirgin ediyor.

benim aklım hala concord da eşim de ikna oldu deiştirebilirsek değiştiricez.eşim e-bebekle ve jokerle görüştü 2011 iyiymiş concord kumaş yapısı falan değişmiş 2010 terletiyormuş 2011 de böyle bir sorun yokmuş.ayrıca yedek parça sorunu da yokmuş 2011 daha pahalı 2010un anakucaklı fiyatı.sadece benim yaşadığım yerde yollar çok kötü quinny şişma tekerlek olduğu için daha az sarsar concord nasıldır bilmiyorum o beni tedirgin ediyor.

Cnm özelden sana ulaşmaya çalıştım, mesaj kutun doluymuş...

Ben 2 aydır Concord kullanıyorum, şu ana kadar hiç sorun olmadı. Zztn olursa da direkt Concord firması ile iletişime geçecek Joker mağazası..Terleme gibi birşey olmadı bizde ki bizimki yaz bebeği.. Sürüşü falan gayet ii, hiç sarsma olmuo; hatta biz en son mıcır dolu bir yolda sürmüştük sarsılmadı araba :))Yanlış hatırlamıyorsam 2011 in tekerlekleri şişme.. Onu bi sor istersen :KK66:

Cnm özelden sana ulaşmaya çalıştım, mesaj kutun doluymuş...

Ben 2 aydır Concord kullanıyorum, şu ana kadar hiç sorun olmadı. Zztn olursa da direkt Concord firması ile iletişime geçecek Joker mağazası..Terleme gibi birşey olmadı bizde ki bizimki yaz bebeği.. Sürüşü falan gayet ii, hiç sarsma olmuo; hatta biz en son mıcır dolu bir yolda sürmüştük sarsılmadı araba :))Yanlış hatırlamıyorsam 2011 in tekerlekleri şişme.. Onu bi sor istersen :KK66:

ah canım ben de diyorum niye bana msj gelmiyor bilmiyordum böyle birşey olduğunu çok sağol :)) jokerle ve e-bebekle görüşmüş eşim hangisi dedi bilmiyorum 2011 de kumaş değişmiş terleme yapmıyor yeni kumaş demişler.quantumu modelinin şişmeymiş tekerlekleri eşim de quantum olsun diyor.arabayı yakından görme ihtimalim olmadığı için böyle soruyorum herşeyini. sinopta yaşıyorum samsundan alışveriş yapıyorum concord u göremediğimiz için quinny buzz ı görünce onu almıştık eşim çok beğenmişti ama bana kaba geldi senin de dediğin gibi arka tekerlekleri çok büyük geldi concord un nasıl arka tekerlekleri onu da bilmiyorum tabi taktım quinny nin arka tekerleklerine :) eşim de ikna oldu aldığımız yerle görüştük bizim için özel olarak getirecek concord u. aklımdan sorayım quinny ile concord un arka tekerleklerinin boyutları aynı mı?

concordun da şişme lastiği var canım,, ama ben özellikle diğerinden aldım,şişme daha ağır ve yazın söner diye. fiyatı da daha uygun.en hızlı açılıp kapanan ,çok da yer kaplamayan, konforlu araba bence.
sonra da maxicosi mura bence.o daha çok yer kaplıyor ve ağır, ama lastik konusunda kötü yollara en dayanıklısı bence.ayrıca jane rider da çok favorimdi.

concordun da şişme lastiği var canım,, ama ben özellikle diğerinden aldım,şişme daha ağır ve yazın söner diye. fiyatı da daha uygun.en hızlı açılıp kapanan ,çok da yer kaplamayan, konforlu araba bence.
sonra da maxicosi mura bence.o daha çok yer kaplıyor ve ağır, ama lastik konusunda kötü yollara en dayanıklısı bence.ayrıca jane rider da çok favorimdi.

canım çok sağol.evet concord neo şişme değilmiş concord neo quantum şişmeymiş.eşim de şişme olsun diyor illa. quantum olan da bir de aksesuarlar falan var pahalı oluyor bana göre de.benim işte yakından görme imkanım olmayınca böyle soruyorum sizlere.bir tek murayı ve quinny i gördüm.mura çok kaba geldi bana hemen eledim.quinny nin de arka tekerlekleri çok büyük geldi gözüme battı.benim aklım hep concorddaydı neyseki eşimi ikna ettim aldığımız yer de sağolsun satmadıkları halde bizim için özel olarak getirecekler.bir de quantumun farkı gri alümünyum olan kısımları siyah alimünyummuş çerçevesi yani.çok zormuş bebek arabası seçmek gerçekten

ah canım ben de diyorum niye bana msj gelmiyor bilmiyordum böyle birşey olduğunu çok sağol :)) jokerle ve e-bebekle görüşmüş eşim hangisi dedi bilmiyorum 2011 de kumaş değişmiş terleme yapmıyor yeni kumaş demişler.quantumu modelinin şişmeymiş tekerlekleri eşim de quantum olsun diyor.arabayı yakından görme ihtimalim olmadığı için böyle soruyorum herşeyini. sinopta yaşıyorum samsundan alışveriş yapıyorum concord u göremediğimiz için quinny buzz ı görünce onu almıştık eşim çok beğenmişti ama bana kaba geldi senin de dediğin gibi arka tekerlekleri çok büyük geldi concord un nasıl arka tekerlekleri onu da bilmiyorum tabi taktım quinny nin arka tekerleklerine :) eşim de ikna oldu aldığımız yerle görüştük bizim için özel olarak getirecek concord u. aklımdan sorayım quinny ile concord un arka tekerleklerinin boyutları aynı mı?

O kadar net hatırlamıyorum canım ya; ama bildiğim tek şey çok ağır oluşuydu Quinny...

Bu arada benim bebeğim yaz bebeği olmasına rağmen Concord'un kumaşı terletmedi.. Ben çok memnun kaldım yani..

Bizde çok araştırdık, herkese sorduk. Sonunda Chicco liteway aldık. Kesinlikle Chicco almayı düşünmüyordum. Ya baston ya da çok ağır modelleri vardı. Ben kraft/piere cardin düşünüyordum çift yönlü-hafif bir araba yani. Ama Chicconun bu modeli 0+ ve tam yatabiliyor. Tek sıkıntısı önünde ön barı olmaması derken satıcı onu artık ürettiklerini ve 30 tl ye satın alabileceğiizi söyledi. Mağazada baktığım -o fiyat aralığında- tüm arabalar arasında en rahat sürülen, savrulmayan, sallanmayan, hafif ve katlanınca az yer kaplayan arabaydı. Ayrıca farklı mağazalarda satıcılarda o kadar marka arasından kendi çocuklarınada bu ürünü kullandıklarını söyledi.

O kadar net hatırlamıyorum canım ya; ama bildiğim tek şey çok ağır oluşuydu Quinny...

Bu arada benim bebeğim yaz bebeği olmasına rağmen Concord'un kumaşı terletmedi.. Ben çok memnun kaldım yani..

canım çok sağol gerçekten çok yardımcı oldun bu bebek arabası konusunda.quinny gerçekten çok ağır hantal concordun gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum

2 aylık araştırmalarımız sonucu graco symbio travel sistem aldık.harika bir araba.bebeği içine bindirip gezdiresim geliyo valla.çok estetik bir görünümü var.yolda giderken havalı duruyor:)dikkat çekiyor yani.ayrıca çok hafif ,kullanışı kolay ve de çok kaliteli.çin malı falan değil yani.tek dez avantajı sepetinin biraz küçük olması.diğer avantajlarının yanında bunun önemsiz olduğunu düşünüyorum.videosunu Graco Children's product Inc adresinden izleyebilirsiniz.portbebesini de alıcam ama stoklarda yok şuan.

Merhabalar
Bizde graco symbio modelini çok beğendik internette... fakat tam yatmıyor sanırım. bu konuda bir deneyiminiz oldu mu? Memnun musunuz?

Arkadaşlar, aradığımı sonunda buldum. Jane rider + matrix light.
Matrix light dünyada hem port bebe hemde ana kucağı olabilen tek ürün. PAtently. Concord da yok bu şekilde bir sistem. TR ye yeni geliyor bu nedenle fiyatı tuzlu ben yurtdışından alacağım Almanya Münih ve Fransa Paris'e seyehatlerim olacak. Oralardan nereden alabilirim? Aldığım zaman gümrükte sorun çıkartmadan nasıl geçerim? bileniniz varsa yardımcı olursa sevinirim. teşekkürler

işte link:
Jane Trider + Matrix Light Travel Sistem Bebek Arabası New 2012 | Ayhan Çocuk Gereçleri

Arkadaşlar, aradığımı sonunda buldum. Jane rider + matrix light.
Matrix light dünyada hem port bebe hemde ana kucağı olabilen tek ürün. PAtently. Concord da yok bu şekilde bir sistem. TR ye yeni geliyor bu nedenle fiyatı tuzlu ben yurtdışından alacağım Almanya Münih ve Fransa Paris'e seyehatlerim olacak. Oralardan nereden alabilirim? Aldığım zaman gümrükte sorun çıkartmadan nasıl geçerim? bileniniz varsa yardımcı olursa sevinirim. teşekkürler

işte link:
Jane Trider + Matrix Light Travel Sistem Bebek Arabası New 2012 | Ayhan Çocuk Gereçleri

doğru link... eskisi trider mış :)
Jane Rider + Matrix Light Travel Sistem Bebek Arabası New 2012 | Ayhan Çocuk Gereçleri

Merhabalar
Bizde graco symbio modelini çok beğendik internette... fakat tam yatmıyor sanırım. bu konuda bir deneyiminiz oldu mu? Memnun musunuz?

ben bugün pamidorda graconun bir modelini gördüm ve çok beğendim, travel sistem kullanışlı ve şık, dükkanda iki renk seçeneği vardı yeşil ve kahverengi ama bildiğin yeşil ve kahve değil baya hoş duruyorlar. tek sorun graconun hangi modeli olduğuna bakmamışım:KK43: internette biraz gezindikten sonra ultima travel olabileceğini düşündüm.
henüz almış değilim ama gracoyu çok beğendiğimi söyleyebilirim. abd menşeili bi ürün 180 derece yatmıyordu bnm baktığım model 170 derece yeterli zaten

selam bende quinny zapp xtra yı beğeniyorum ama sadece anakucağı ve iskeletini almak istiyorum

kızlar uzun süre araştırdım ve 2,5 aylık kızıma sonunda Graco Trekko marka bebek arabası aldım. Şiddetle tavsiye ediyorum. Neredeyse piyasadaki tüm modellere baktık hatta kızımızı içine yatırıp test sürüşü yaptık. Aklınıza gelebilecek tüm marka ve modelleri denedik desem yeridir. Şu 3 tekerli modeller çok hoşuma gidiyordu ancak en basiti 900 TL den başlıyordu. quinny, concord, peg perego, maclaren gibi markalar bu işte gerçekten diğerlerinden çok farklı ancak fiyatları çok pahalı. Bu nedenle biz daha ziyade kraft,pierre cardin, kanz,baby2go gibi markalara bakıyorduk. Neyse geçen gün avcılar e-5 kenarındaki 4 katlı aziz bebeye gittik. 2. katı tamamen bebek arabasına ayırmışlar. Neredeyse aradığınız tüm markaları bulabiliyorsunuz. Hatta pierre cardin'in ana bayileriymiş. Biz pierre cardin'in enigma modeliyle ilgileniyorduk. İnternette en ucuzu 340 TL olan bu model orada 280 tl idi. Biz modelleri denerken görevli bir de bebek jipimiz var görmek isterseniz dedi espriyle. Biz de merak ettik görelim dedik tabiki. Sonra Graco Trekko marka bir araba getirdi. Gerçekten tam anlamıyla bir jip gibi. Hem 3 tekerli, hem tek elle kapanıyor, hem tekerleklerin hepsi tek düğmeyle çıkıyor hem de yağmurluğu ve ana kucağı var. Sepeti oldukça geniş. Sürüşü inanılmaz rahat ve keyifli. Daha ne olsun? Taş gibi araba gerçektende. Bebeğimizi bindirip mağazada biraz gezdirdik çocuk o kadar rahat ettiki. O kadar araba denedik ilk defa bu arabada yavrumuz bu kadar rahat etti. Hemen fiyatını sorduk birazda korkarak. 520 TL dedi satıcı. Biz 1200, 1300 tl civarı bir fiyat bekliyorduk dolayısıyla inanamadık. Hiç düşünmeden satın aldık bu arabayı. Ben normalde çift yönlü araba istiyordum ancak bu arabada hem ebevyn penceresi çok büyük hemde üst gölgeliği biraz daha ileri itince çocuğu net bir şekilde görebiliyorsun. Araba konusunda kararsız olanlar mutlaka gidin görün derim. Bu fiyata böyle bir araba gerçekten mükemmel. Araba ile ilgili sormak istediğiniz bir şey varsa çekinmeyin. Allah çocuklarımızı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.:KK49:

Son düzenleme:
X