Doğuma Hazırlık Bebek Arabası seçimi...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
merhabalar bu konuda anlatılan graco symbio bebek arabasını öneriyor musunuz? benim de doğuma az kaldı, ekimde inşallah :KK55: ama bebek arabasına halen karar veremedik. en son dün akşam eşimle bu graco'yu bulduk internetten. hoşumuza gitti. bi mağazaya gidip bakmayı da düşünüyoruz ama aranızda kullanan, olumlu olumsuz görüş paylaşabilecek olan var mııııı? :KK49:

graco symbio iyidir. hem fiyat hemde rahatlık bakımdan iyi. kaliteli üründür.

bebek arabası çok mühim.hele ki Türkiye şartlarında. ben kanz aldım tamam kaliteli güzel ama hafif ve atak olmalı araba dediğin bebekte ağırlaştıkça çok zahmetli oluyor bi de bebişiniz gezmeyi seviyorsa araabayi ittirmekten kollarınız kas yapabilir.:KK14:

herkese selam
bende hamileleğim ve doğumdan sonra sürekli bebek arabası markalarını araştırdım
kafam karman çormandı
sonunda aradığımı buldum ve fikirlerimi buraya yazım istedim

ilk olarak peg prego skate kullandım.daha doğrusu kullanamdım
çok şık ama çok hantal bi araba.bagaja sığmıyo
kocaman

şimdi bebeconfort elea aldım
çok pratik ve hafif hemde küçücük katlanıyor
fiyatıda uygun
tavsiye ederim:KK49:

ben de çok araştırmıştım netten. insan, araştırdıkça daha çok kafası karışıyor. bir gün aziz bebe ye uğradık annemle. o an beğendik ve aldık. Pierre Cardin PS-570. hem görüntü olarak güzeldi hem de ağır sayılmaz. katlandığında küçük oluyor. lastikleri şişme. paketini bile açmadık ama umarım memnun kalırım :)

Slm bende bebek arabasi almadan cok dusundum arastirdim ve sonunda concord neo bebek arabasi aldim... Goruntu acisindan ve surme acisindan cok iyi araba ama benim oglum iri bir bebek ve pusete oturttugumda ayaklari disarda kaliyor ayrica pusetin uzerindeki golgeligi citcit takmali yani ayri bir parca citciti kapatirken cok zorlaniyorum ve cocugun yuzunu goremiyorum bastirilmis gibi duruyor tabii benim oglum iri ve uzun oldugu icindir kullanip memnun kalanlar vardir tabiiki... Ayrica pusette pamuklanma oldu garantili oldugu icin gonderdim makinayla temizlenmis geldi bir sure kullandim yine pamuklanma oldu 6 aylik kullanici olarak paylasmak istedim :)

arkadaşlar bu bebek arabaları çok kafamı karıştırdı bu sıralar.görüntü olarak çok güzel travel sistem arabalara baktım hep ücretleri de baya tuzluydu ama dedim herhalde çok fonksiyonlu o yüzden bu kadar para veriliyor bunlara. ancak şunu farkettim ki küçücük bir özelliğe 300-400tl katıyorlar ve sırf yeni model diye insanları boşyere kazıklıyorlar bana öyle geldi yani. mesela aynı marka bir arabada koldan çift yönlü dönme var fiyatı 500 600 civarı 360derece dönme özelliği koymuşlar başka modeline sadece araba hemen 800-900 olmuş ve çok da önemli bir özellik olduğunu düşünmüyorum bunun.
biz karaftın travel sistemini almaya karar vermiştik fiyatı da 800 civarıydı sonra orda çalışan biri bize dedi ki ben sizin yerinizde olsam chicco nun simplycity modelini alırdım hem de daha uygun dedi. neden olarak şunu söyledi: kraftta tam yatma ve tam dik oturma özelliği yok bebekler 2yaşından sonra özellikle tam dik oturup dış dünyayla irtibat kurmak isterler ama kraftı alırsanız bebek sürakli yatıyor gibi oturcak ve sıkılcak dedi hakikaten de bu olumsuz yönünü bize söyleyen açıklayan olmamıştı. ve çok şaşırdık. her özelliği koyup da dik oturma pozisyonunu koymuyorlar ve o kadar para istiyorlar.biz de chicconun simplycity sinde karara vardık. 550tlye aldık travel sistemini. içime de çok sindi çok kullanışlı bir araba olduğunu düşünüyorum.
bebek arabası alırken satıcının anlattığı dışında da her özelliğine bakın sorun derim çünkü her satıcı en pahalısında satmak istiyor.

arkaaşlar bi sorum olacaktı yaa.. pierre cardin ps 317 çft yönlü bebek arabasını beğendim ama kullanan yada görüp yakından kontrol eden varmı?küçük bir ilçede oturduğum için ancak netten bakabiliyorum araalara

mrb arkadaşlar bugün pierre cardin ps805 twist modeli bebek arabası aldık kullanan arkadaşlar varmı memnunmusunuzzzz ?

mrb arkadaşlar bugün pierre cardin ps805 twist modeli bebek arabası aldık kullanan arkadaşlar varmı memnunmusunuzzzz ?

bende bugün biraz arastırma yapayım dedim pierrecardinin modeli gayet mantıklı geldi tamamen sökuluo olması hem yata hem anakucagı çift yön ama aklıma takılan kısmı hiç cep kısmı biberen tarzı eşyaları koyacak biyeryok sanırım ben netten bakıorum sen almıssın canım fotolarını eklebilirmisin yada detaylı bilgi verebilirmiisn

biz bebek arabası olarak chicco nun liteway olanından aldık ve çok memnunuz
kullanımı rahat ve taşıması ve arabanın toplanması kolay
tavsiye edebilirim...

Slm bende bebek arabasi almadan cok dusundum arastirdim ve sonunda concord neo bebek arabasi aldim... Goruntu acisindan ve surme acisindan cok iyi araba ama benim oglum iri bir bebek ve pusete oturttugumda ayaklari disarda kaliyor ayrica pusetin uzerindeki golgeligi citcit takmali yani ayri bir parca citciti kapatirken cok zorlaniyorum ve cocugun yuzunu goremiyorum bastirilmis gibi duruyor tabii benim oglum iri ve uzun oldugu icindir kullanip memnun kalanlar vardir tabiiki... Ayrica pusette pamuklanma oldu garantili oldugu icin gonderdim makinayla temizlenmis geldi bir sure kullandim yine pamuklanma oldu 6 aylik kullanici olarak paylasmak istedim :)

Bebek yatış pozisyonundayken dümdüz olamıyor mu arabanın koltuğu, hani yan dönmek isterse falan nasıl oluyor?

Anneliğin şanından olsa gerek ortalama herkes gibi bende son bir kaç haftadır deli gibi nette makale yazı okuyorum doğru seçimi yapabilmek için.

Bebeğim 3 aylık ve dışarı çıkıp olay yerinde arabaları deneyemediğim için durum daha da çetrefilli hale geldi.

Sanırım Maclaren Techno XT alacağım.

Pierre Cardin Ps-102'de ön barının olması açısından bana göz kırptı ama okuduğum yorumlar neticesinde arabanın ses çıkarması,denge problemleri gözümü korkuttu.

Yorumlarda Maclaren Techno XT ile ilgili olumlu düşüncelerini paylaşan arkadaşlar var.

Yeni,güncel yorumlarınız da beni minnettar kılacaktır sevgili anneler :)

Maclaren doğru karar mı? (Hafiflik/Tek başına gezecek anne modeli/Özel arabanın olmaması v.s. gibi etkenler göze alınarak)

Anneliğin şanından olsa gerek ortalama herkes gibi bende son bir kaç haftadır deli gibi nette makale yazı okuyorum doğru seçimi yapabilmek için.

Bebeğim 3 aylık ve dışarı çıkıp olay yerinde arabaları deneyemediğim için durum daha da çetrefilli hale geldi.

Sanırım Maclaren Techno XT alacağım.

Pierre Cardin Ps-102'de ön barının olması açısından bana göz kırptı ama okuduğum yorumlar neticesinde arabanın ses çıkarması,denge problemleri gözümü korkuttu.

Yorumlarda Maclaren Techno XT ile ilgili olumlu düşüncelerini paylaşan arkadaşlar var.

Yeni,güncel yorumlarınız da beni minnettar kılacaktır sevgili anneler :)

Maclaren doğru karar mı? (Hafiflik/Tek başına gezecek anne modeli/Özel arabanın olmaması v.s. gibi etkenler göze alınarak)

Aynen bu dediklerini düşünüp Maclaren Techno XT aldık gitti. :) Netten aldık, evde test sürüşü yaptık, açtık kapattık gerçekten çok içimize sindi. :)

Son düzenleme:
arkadaşlar bebek arabası konusunda benimde kafam çok karıştı. maxi cosi mura 3 , bebe confort elea ve concort neo modelleri arasında kaldım. kullanan yada konu hakkında bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim.

arkadaşlar bebek arabası konusunda benimde kafam çok karıştı. maxi cosi mura 3 , bebe confort elea ve concort neo modelleri arasında kaldım. kullanan yada konu hakkında bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim.

kızlar paranız varda maxi cosi mura alın tekerleri en büyüğünden türkiyede yollar berbat küçük tekerler sürelki takılıyo insan çok yoruyo bende mamas papas urbo çok pişmanım büyük tekerli almadığüıma

Arkadaşlar ben de kararsizim araba konusunda; maclaren techno xt mi yoksa xlr mi daha iyidir sizce?
Kullanan var mi sanirim tek fark xlr ye anakucagi yerleştirme sansimizin olmasi ya da baska farklar var mi ve techno xt alanlar dogumdan itibaren rahat
Kullaniyorlar mi?
Yardımlarınızı bekliyorum:)

X