Bebek bekleyen hamile annişler buyrun sohbete :)

Hayrlı olsun canım saglıckla kavşursun inş benim oglumda 6 ayı bitirdi. Bencede fazla korktma kendini bende korkuyodum hç dogmck gbi geliyodu sezerwandan korkup aglyodum ama gerek yok rabbim bizm içn ney hayrlysa onu veriyo zaten ben simdidn ozledm bile hamilelgmi :anneadayı: ıns normal dogumun olur bende nrmal yaptm hakknzda hayrlısı olsun:21:
Teşekkür ederim arkadaşım sana da hayırlı olsun. Allah çocuğunu sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Aslında en güzeli normal doğum ama ben yapamam diye düşünüyorum. Sezeryan olacak büyük ihtimalle. Dediğin gibi Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.:KK37::KK5:

Teşekkür ederim arkadaşım sana da hayırlı olsun. Allah çocuğunu sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Aslında en güzeli normal doğum ama ben yapamam diye düşünüyorum. Sezeryan olacak büyük ihtimalle. Dediğin gibi Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.:KK37::KK5:

Saol canım
Bence yapamam diye düsnme kendine her zman cesaret ver bende yapamam diyodum ama dr bi gün bebek ters sezeryan olabilirsin dedignde çok agladm hep nrmalde istyodum aslnda ama allah yardm ediyo inan ben kandan bana igne vrulmasndan korkarm bkamam mesela ama rabbim öyle bi güç veriyo ki ebeni veya dr dinledgnde de sorun yasamyorsun tabi karar senim durum neyi gösterir bilemeyiz ins hayrlsyla kavsursun

Kızlar bayramınız kutlu olsun giremedim kaç gündür ölüyodm ben alt kısmıma bi ağrı bi sancı girdi sezeryan ağrısını bile bastırdı ateş titreme tuvalete bile kalkamadm ağrıdan hasta bezi koydular en son yine ağrı geldi fenalaştm hemen ambulans geldi acile götürdüler iltihap falan çıkmadı ağrı kesici yaptılar o biraz hafifletti şimdide çok az kaldı şükür ağrısı ilaç içiyorm daha kendim oturup kalkamıyorm çok zor oldu brmimki bu kadar beklemiyodm en son bu ağrıdada zaten tükendim dayanamıyorm diye bağırdım bebeğime yetemedm o ağrıyla emzirmek oturmak ne mümkündü gögsümden süt akıyo veremedm çok ağırıma gitti çok zor geçiyo günler bi toparlansaydım kendme gelseydim iyi olacaktı ama oda çok zor görünüyo bu halde

Amanin alinti bile yapamafim kizlar biz iyiyiz indsllah sizlerdr iyisinizdir kacgundur giremiyorm kk ya hata veriyor..alisamadim daha biz buyumusz kixlar 54 cm 3950 olmusz ama frlaket yaramaz bi kiziz dun abimizde besigimizi devirdi cok korktuk allahtan bisi olmadi sizleri cok ozledim

Ben baya uzak kalmışım hay maşallah :)

Hayırlı olsun canm. Rabbim hayırlı evlat eylesin inş. Burdaki arkadaşlar bebişlerine kavuştu sağasağlim. Benim oğluşumda 6buçuk aylık oldu :) darısı başına inş

Hayrlı olsun canım saglıckla kavşursun inş benim oglumda 6 ayı bitirdi. Bencede fazla korktma kendini bende korkuyodum hç dogmck gbi geliyodu sezerwandan korkup aglyodum ama gerek yok rabbim bizm içn ney hayrlysa onu veriyo zaten ben simdidn ozledm bile hamilelgmi :anneadayı: ıns normal dogumun olur bende nrmal yaptm hakknzda hayrlısı olsun:21:
kizlarrrrrr hepinizi ozledim nerdesinizzz nasilsiniz:)))))

İyiyim canm oğluşumla beraber vakit geçiriyorum. Bi taşınma işim oldu. Şimdide ramazan davetleri koşturmacası. Sen nasılsın canm
Bende iyiyim cnm..benimkiler coook yaramaz simdi uyudu. .rahatladim ben daha baslamadim davetleree ama korkuyodum durmassa oglum...
Buarada oglumda cok asabilesti:KK43:neyapacamm bilmiyorum kizinca ona gelip beni veya abisini babasini dovuyor

Bende iyiyim cnm..benimkiler coook yaramaz simdi uyudu. .rahatladim ben daha baslamadim davetleree ama korkuyodum durmassa oglum...
Buarada oglumda cok asabilesti:KK43:neyapacamm bilmiyorum kizinca ona gelip beni veya abisini babasini dovuyor
2 yaş sendromu olabilir. Çok değişiyo huyları. Benim oğlumda da var asabiyet ve sinir. Elimden geldiğince dizginlemeye çalışıyorum. Bizim bi whatsap grubumuz var istersen sende katıl canm

2 yaş sendromu olabilir. Çok değişiyo huyları. Benim oğlumda da var asabiyet ve sinir. Elimden geldiğince dizginlemeye çalışıyorum. Bizim bi whatsap grubumuz var istersen sende katıl canm
Su 2 yas sendorumu atlatalimnn yaa mahfoldumm kendimi zor dizginliyorum...
Haberim var cnm gruptan. .ama kismet olmadi belki ilerde:)

Y
Yidizimmm nasilsinn kizlarrr ben dondum nerelerdesinz

kizlarrrrrr hepinizi ozledim nerdesinizzz nasilsiniz:)))))

Kızz yıldız nerelerdesin sen ya yazdık sana ama cevap vermedn merak etmiştik biz iyiyiz oğlumla büyüyoruz o sinir ve asabiyet bizdede var merak etme hele dışardayken tutuyor benimkinin millete rezil ediyor benide ama inş kısa sürede geçer sen napıyosun Çocuklar nasil

Kızz yıldız nerelerdesin sen ya yazdık sana ama cevap vermedn merak etmiştik biz iyiyiz oğlumla büyüyoruz o sinir ve asabiyet bizdede var merak etme hele dışardayken tutuyor benimkinin millete rezil ediyor benide ama inş kısa sürede geçer sen napıyosun Çocuklar nasil
Cnmmm:)))) seni ozledim... ben sifremi kaybettim sonra giremince kaldi sorunlarin felan olduu. ..
Anneannem vefat etti. .3 ay sonra dayim ..dünya gaylesi iste. .bende cocuklarimda cok sukur iyiyiz.. sen nasilsin Pasa nasil neden :KK60::KK19:

Cnmmm:)))) seni ozledim... ben sifremi kaybettim sonra giremince kaldi sorunlarin felan olduu. ..
Anneannem vefat etti. .3 ay sonra dayim ..dünya gaylesi iste. .bende cocuklarimda cok sukur iyiyiz.. sen nasilsin Pasa nasil neden :KK60::KK19:

Başın sağolsun canım bende şifremi unuttum giremedim falan bu gün yine bir bakim dedim girdi hemen döndüm buraya bende iyiz bizde uğraşıyorum valla napim işte hem çocuk büyütüyoz hem hayatla mücadele işte :anne:

Başın sağolsun canım bende şifremi unuttum giremedim falan bu gün yine bir bakim dedim girdi hemen döndüm buraya bende iyiz bizde uğraşıyorum valla napim işte hem çocuk büyütüyoz hem hayatla mücadele işte :anne:
Saol cnm. .Evet hayat sartlari zor herseyin hayirlisi

X