Vücut Kremleri Bebek Gibi Yumuşacık Bir Cilt!

Vücut kremleri, losyonlar

dolores

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
53
0
36
kızlar her duştan sonra vücuduma johnsons baby bebek yağı sürüyorum!!lavanta kokulu sprey olanı tercih ederseniz vücutta yağlılık hissi bırakmıyor ve gerçekten bebek gibi yumuşacık oluyor cildiniz!bi de normal olanları var onları sürdüğümde de masaj aletiyle masaj yapıyorum!!hem cildim nemleniyor,hem mis gibi kokuyor,hem çatlakları önlüyor hem de kendimi bebek gibi hissediyorumm:))

ben de kullanıyorum çok memnunum normal bir nemlendiriciden 10 kat daha fazla nemlendirdiği doğru pamukk gibi teniimm :))))

sürekli kullanıyorum özellikle de yaz aylarında
asla cildiniz kurumuyor
:eek:

bi ara bende sürekli kullanıyordum
gerçekten güzel oluyo tavsiye ederimm

bende deneyim bakalım denemekde fayda var gerçi her duştan sonra ve her dışarı çıktığımda vücut nemlendiricim var onu sürüp üstümü giyiyorum ama bu öleyse bakalım nasıl olucak paylaşım için tşklr

Bebek Yagi Cildi Guzellestiriyor Selulit Ve Catlaklar Icinde AspiRinle Karistirip Surerseniz Baya Faydadasi Oluyor

merak etttim neticede yağ kıl köklerini güçlendiriyormu yada devamlı sürdüğünüz bölgede kıl tüy artışı oldumu?

hayır hiç kıl tüy artışı olmadı bende:icecream:
ben yıllardır kullanıyorum bu zaman kadar böyle bişeyle karşılaşmadım
:1rolleyes:

bence kil kökleri kalinlasmaz, cünkü bebek yaginin icindekilerine bakarsaniz yanilmiyorsam hic dogal yag yok, yani sirf paraffin yagi ve o besleyici degildir...

bende senelerdir kullanıyorum.
çokta memnunum çok güzel nemlendiriyor yerimseniben

X