Bebek İçin Meryem Suresi Okuyalım

memurhanim

Öykü'm ❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
2.616
8.915
34
Kızlar merhaba.3 yıllık evliyim ailemden uzakta karadenızde görev yapıyorum.eşiimin hep sperm sayısı az hemde hareketlliği.tedavi görüyoruz.Eğer sayı yükselirse asılama yapılacak.Ailemden uzak olmak destek acısından beni çok üzüyor.bu sitede benle aşağı yukarı aynı sıkıntıları yasayan bir çok arkadasım var.Duadan baska sıgınacak kapımız yok.Benimle aynı durumda olanlar meryem süresini okuyalım mı?

Kızlar merhaba.3 yıllık evliyim ailemden uzakta karadenızde görev yapıyorum.eşiimin hep sperm sayısı az hemde hareketlliği.tedavi görüyoruz.Eğer sayı yükselirse asılama yapılacak.Ailemden uzak olmak destek acısından beni çok üzüyor.bu sitede benle aşağı yukarı aynı sıkıntıları yasayan bir çok arkadasım var.Duadan baska sıgınacak kapımız yok.Benimle aynı durumda olanlar meryem süresini okuyalım mı?
Merhaba canım bizimde durum aynı sayı düşük çıktı şuan tedavi görüyoruz ben geçen ay başladım Meryem süresine hergün 1 bardak suya okuyup içiyorum 41 gün okunacak 7 günüm kaldı bitmesine sen nasıl okuyorsun

Promolit ilaç verdi doktor haftaya kontrolümüz var 1 kere aşılama denedik geçen ay tutmadı beklemedeyiz duruma göre belli olcak bakalım ne olacağı size ne dediler
Bizimde yarın kontrolümüz var.Sayı 2 milyon du gecen ay. Yarın sayı insaalh artarsa aşılama için tedaviye başlıcaz

Bizinde 1.4 milyona düştü ilaç kullanmıştık sonra başka ilaç verdi bakalım sonuç ne olacak keçiboynuzu kürü bal polen kürü bide muzla ceviz yediriyorum yükselsin diye yapmadığım kalmadı inş yükselir

Bizinde 1.4 milyona düştü ilaç kullanmıştık sonra başka ilaç verdi bakalım sonuç ne olacak keçiboynuzu kürü bal polen kürü bide muzla ceviz yediriyorum yükselsin diye yapmadığım kalmadı inş yükselir
eşimde keçu boynuzu yedi sayıyı düşürdü. Doktor çok kızdı herkeste aynı etkiyi göstermiyormuş

Bazen olunsuz olanlar da var.kiminde sayiyi arttiriyor kiminde hareketliliği sifa Allahtan tabi.ben bugun corek otu yagi alacagim oda cok iyiymiş

Ben şimdilik bunları yapıyorum ayın 11 inde belli olacak bakalım inş yükselmiştir inşallah sizede iyi gelir test yaptırcakmısınız
Cnm şimdi bende paylaşımı gördüm. Hamile kalabildin mi. Bende 16 aydır istioz ama hiç bi sorun olmamasına ragmen olmuo. RHim filmi çektirdim Nisan da. Meryem suresini bugün 5.gün okudum. 1 Haziran beklenen Regl. Bi bardak suya okuyup üfleyip içiom ben. İnşallah hayırlı zaman da hayırlı sağlıklı evlatlar versin rabbim hepimize

Cnm şimdi bende paylaşımı gördüm. Hamile kalabildin mi. Bende 16 aydır istioz ama hiç bi sorun olmamasına ragmen olmuo. RHim filmi çektirdim Nisan da. Meryem suresini bugün 5.gün okudum. 1 Haziran beklenen Regl. Bi bardak suya okuyup üfleyip içiom ben. İnşallah hayırlı zaman da hayırlı sağlıklı evlatlar versin rabbim hepimize
Yok canım daha hamile kalamadım eşim varikosel ameliyatı oldu 3 aydayız test yaptırcaz düzelme varmı diye bakalım inş olmuştur amin canım inşallah vakti zamanı geldiğinde hayırlı evlatlar nasip eder 🙏

Yok canım daha hamile kalamadım eşim varikosel ameliyatı oldu 3 aydayız test yaptırcaz düzelme varmı diye bakalım inş olmuştur amin canım inşallah vakti zamanı geldiğinde hayırlı evlatlar nasip eder 🙏
Hayırlısı olsun cnm. Ben adet oldum bitti bile ama ara vercez bagırsaklarım yavaş çalısıo mus idrar yolu enfeksiyonu varmıs ilaç kullanmam gerek yani.

Merhabalar öncelikle hayırlı olsun ne güzel hamile kalmışsınız nasıl bi tedavi sürecinden geçtiniz acaba bu arada aynı durumdayiz bende ailemden uzağım evlendim izmire yerlestim 4 aylık evliyim 🤗 çok üzülüyorum kimseyle dertlesemiyorum meryem süresine başlıcam bende inşallah sifa olur Rabbimin izniyle

X