Bebek istiyoruz eşim ve benim sonuçlarım ?

bittercikolatambeniim

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Mart 2018
286
64
26
Merhabalar biz 1 seneye yakındır bebek istiyoruz tahlillerimize baktırdık bende her şey gayet iyi yumurtlama da var.
Eşimde sperm sayısı 36 milyon
Aktif sperm sayısı 10 milyon
İleri hızlı hareket 7,9
İleri yavaş hareket 13,9
Hareketsizlik ise 71

sonuçlar bu şekilde durum böyleyken doğal bir gebelik olabilir mi ?
Eşime doktor takviye verdi 1 ay sonra yine gel demiş pek bir şey söylememiş sperm yavaşlığı var demiş
Bu durumda olup doğal yollarla hamile kalanlar varsa örnekleri duymak istiyorum veya tavsiyeleriniz var mı ? Her şeyden önce böyleyken doğal bi gebelik olur mu bi kaç ay içinde kürlerle tedavi ile ilaçlarla falan .. şimdiden teşekkürler

Şimdi şöyle bir şey anlatayım
Bir yakınımın amh değeri sıfıra yakındı ve eşinin hareketli sperm sayısı yok denecek kadar azdı
Doktorlar tüp bebekle bile şansınız düşük dediler doğal yolla imkansız dediler
Kendisi doğal yolla gebe kaldı şuan hamile hepimiz şok olduk mucizeydi resmen ama oldu.
Bunu da sana umut olsun diye anlatmak istedim. Demem o ki o sonuçlara rağmen birisi doğal yolla hamile kalabildiyse sizin sonuçlarınızla bu ihtimal çok daha yüksektir.
Gönlünce olur inşallah ❤️

Şimdi şöyle bir şey anlatayım
Bir yakınımın amh değeri sıfıra yakındı ve eşinin hareketli sperm sayısı yok denecek kadar azdı
Doktorlar tüp bebekle bile şansınız düşük dediler doğal yolla imkansız dediler
Kendisi doğal yolla gebe kaldı şuan hamile hepimiz şok olduk mucizeydi resmen ama oldu.
Bunu da sana umut olsun diye anlatmak istedim. Demem o ki o sonuçlara rağmen birisi doğal yolla hamile kalabildiyse sizin sonuçlarınızla bu ihtimal çok daha yüksektir.
Gönlünce olur inşallah ❤️
Ne kadar güzel ya insallah bize de nasip olur moralimiz çok bozuk elimizden geleni yapacağız insallah rabbim nasip eder bize de 🙏🏻

Ne kadar güzel ya insallah bize de nasip olur moralimiz çok bozuk elimizden geleni yapacağız insallah rabbim nasip eder bize de 🙏🏻
İnşallah allah gönlünüzden geçeni hayırlı kılsın. Biz de çok istiyoruz üç tane bebeğimi doğurmak nasip olmadı şimdi de uğraşıyorum yine olmuyor. Her şeyim de normal yumurtlamayı çatlamayı yakalıyoruz ona rağmen olmuyor işte bazen olmuyor ne yazık ki🥺 allah en kısa zamanda sana da bana da nasip eder inşallah 🙏🏻

İnşallah allah gönlünüzden geçeni hayırlı kılsın. Biz de çok istiyoruz üç tane bebeğimi doğurmak nasip olmadı şimdi de uğraşıyorum yine olmuyor. Her şeyim de normal yumurtlamayı çatlamayı yakalıyoruz ona rağmen olmuyor işte bazen olmuyor ne yazık ki🥺 allah en kısa zamanda sana da bana da nasip eder inşallah 🙏🏻
Rabbim insallah sana da bana da nasip eder amin 🙏🏻 Allah kimsenin elini boş bırakmasn

Bu değerler biraz düşük. bu şekilde doğal yoldan zor gibi. Doktorun verdiği takviyeleri düzenli kullansın. Yükselir inşallah Rabbim nasip eder

Bu değerler biraz düşük. bu şekilde doğal yoldan zor gibi. Doktorun verdiği takviyeleri düzenli kullansın. Yükselir inşallah Rabbim nasip eder
Doğal yolla takviye sonrası düzelir mi acaba
rrabbim bize de nasip eder inslalah çok üzülüyorum olmayacak diye

Sizin kararıniz tabi ama bence hiç doğal Kür işine girmeyin Allah korusun değerleri sıfıra indirir. Doktor ne diosa onu yapin.
Sürekli kendinizi ve eşinizi bebek bebek diye yormayın evet uğraşın çabalayn ama bir tek buna odaklanıp stres de olmayın sağlıklı beslenin, imkan varsa spor yapın ve doktorun verdiği herşeyi düzenli kullanın. İnşallah en kısa zamanda gönlünüzce olur herşey 🤲🌸

Sizin kararıniz tabi ama bence hiç doğal Kür işine girmeyin Allah korusun değerleri sıfıra indirir. Doktor ne diosa onu yapin.
Sürekli kendinizi ve eşinizi bebek bebek diye yormayın evet uğraşın çabalayn ama bir tek buna odaklanıp stres de olmayın sağlıklı beslenin, imkan varsa spor yapın ve doktorun verdiği herşeyi düzenli kullanın. İnşallah en kısa zamanda gönlünüzce olur herşey 🤲🌸
Keçi boynuzu kürü yapıyordum Saraçoğlu videosunda görmüştüm bugün başlamıştık bıraktırsam. Mı nabsam acaba doktor bi ilaç vermiş bu doğal vitamin ilaçlarla düzelecek bir şey mi acaba yoksa avutuyorlar mı bilmiyorum o da düşündürüyor

Keçi boynuzu kürü yapıyordum Saraçoğlu videosunda görmüştüm bugün başlamıştık bıraktırsam. Mı nabsam acaba doktor bi ilaç vermiş bu doğal vitamin ilaçlarla düzelecek bir şey mi acaba yoksa avutuyorlar mı bilmiyorum o da düşündürüyor
Dediğiniz kürü tam bilmiyorum ama keçi boynuzundan zarar gelmez diye düşünüyorum.
O kadar nasip işi bu durumlar kullanmadan bilemezsiniz. Bizede bi ilaç vermişlerdi zamanında herkesde ise yaramıştı bizde tık yoktu çok üzülmüştüm o dönem çünkü çok Umut bağlamıştım o ilaca sonra anladım her ilaç herkes de aynı etkiyi göstermiyormus.

İnşallah eder ben ona guveniyorum. Azımsanmayacak kadar kişiye iyi gelmiş
Benim eşimdede vardı keçiboynuzunun çok faydası oldu tabi doktorun ilaçlarının da düzenli kullanılması lazım

Benim eşimdede vardı keçiboynuzunun çok faydası oldu tabi doktorun ilaçlarının da düzenli kullanılması lazım
Kullanıyor eşim takviyesini içinde Kore ginsengi falan var takviyenin baktım da
Şimdi keçi boynuzuna basladık
Bide sağlıklı beslenmeye dikkat edicez

Dediğiniz kürü tam bilmiyorum ama keçi boynuzundan zarar gelmez diye düşünüyorum.
O kadar nasip işi bu durumlar kullanmadan bilemezsiniz. Bizede bi ilaç vermişlerdi zamanında herkesde ise yaramıştı bizde tık yoktu çok üzülmüştüm o dönem çünkü çok Umut bağlamıştım o ilaca sonra anladım her ilaç herkes de aynı etkiyi göstermiyormus.
Sizde mi böle bi problem yaşadınız sorması ayıptır işe yaradıysa tedavi takviyeler ne kadar sürdü acaba
Evet her şey nasip beni en çok insanların soruları yordu herkesin dilinde çocuk ben onları duydukça kendimi çok kötü hissediyorum bıktım düşünmüyoruz desek inanmıyorlar yani insanlar yüzünden bu baskı çok artıyo

Ümit var mı acaba sonuçlarımıza göre anlıyorsanız
Yani kaç ayda düzelir düzelse acaba belirsizlik çok yorucu :KK43:
Valla erkekler için üç ay gibi bir süre diyorlar ama ben bu işlerin nasip olduğuna inanıyorum öyle bir matematiği yok bence inanın. Bazılarında neredeyse hareketli sperm yok oluyor. Bazılarının değerleri muhteşem oluyor yine olmuyor.

X