Bebek Maması İle Kilo Alma

Bekarken cok zayiftim bana hastalara verilen mamalardan vermisti doktor.milkshake gibi tadi vardi meyve suyu kutusundaydi gunde 5 tane iciyordum.ayda 5 kilo aldim 3 ay kullandim 15 kilo oldum cok sevinmistim.biraktim icmeyi butun kilolar gitti sönmüs balona döndum😀😀
ben de kullandım aynen dediğiniz gibi oluyor iki haftada hepsi geri gitti

Konuyu hortlatıyorum arkadaşlar yemek yiyemediğim için yemeden nasıl kilo alımını çok araştırmıştım ama sonuç olmamıştı. İştah problemim için hali hazırda gittiğim psikiyatri dr ilaç yazdı iştah açıcı onunla bir ayda 10 kilo aldım. Ha ilacı bırakınca iştahım kapandığı için kilom düşüşe geçiyor ama genel olarak yürüyen iskelet olmaktan çıktım 😂 sizinlede paylaşmak istedim.

milletin "en gıcık olduğu" insan tipindeyiz kızlar. ye ye, kaloriye bakma, miktara bakma, yiyeceğe bakma... gözü kapalı yiyebilecek metabolizmaya sahibiz. çok şükür. yine de aşırı zayıflık hem bedensel hem ruhsal yönden insanı zor durumda bırakabiliyor. hâlâ çözüm arayışındayım.

milletin "en gıcık olduğu" insan tipindeyiz kızlar. ye ye, kaloriye bakma, miktara bakma, yiyeceğe bakma... gözü kapalı yiyebilecek metabolizmaya sahibiz. çok şükür. yine de aşırı zayıflık hem bedensel hem ruhsal yönden insanı zor durumda bırakabiliyor. hâlâ çözüm arayışındayım.
Siz benden biraz farklıymışsınız ben yiyemediğim için kilo alamıyordum ama siz yiyip kilo almıyorsunuz 😂 sanırım burda büyük fark var

Siz benden biraz farklıymışsınız ben yiyemediğim için kilo alamıyordum ama siz yiyip kilo almıyorsunuz 😂 sanırım burda büyük fark var
ay hakkaten öyle. ben yiyyorum yiyyorum ama o yiyecekler, o mineraller, o vitaminler nereye gidiyor acep ama bunun faydasını da alıyorum. az hastalanırım, hastalanınca ağır geçirmem, çok hareketliyim, kafam çalışır. şükürler olsun Rab'be.

doktora da danıştık. "metabolizması böyle. ilaç versem, vitamin falan olur, eczaneden alır, SGK da karşılamaz, çok yararı da olmaz kilo alması için" vb şeyler söylemiş.

neyse işte benim durumlar böyle. kilo almıyoruz ama enerji olarak bol bol harcıyoruz kısacası.
annem bana Zargana diyor. 😂 peki siz neden yiyemiyordunuz?

X