Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Bebek Odası Takımı Almak?

Ben olsam sade beyaz bir takim alirdim, cok cocuksu olmayanlardan cunku bazi cocuklar bilmis oluyor :) sekiz yasina falan gelince 'ya ben cocuk muyum' diyor begenmiyor. Rast geldim de. Bence alinacaksa epey kullanabilmek icin deaen ve renk olarak sade secilmeli.ben olsam oyle yapardim

Alfemo ve havuç a da bak derim çok daha güzel ve uygun bebek takımları var sadece ikisine bu kadar para verme

Arkadaşlar merhaba. Nasip olursa Haziran sonunda doğumum. Size danışmak istediğim şey bebek odası takımı almak mantıklı mı sizce? Yaş 31 olunca, ikinci bebeği de 1buçuk sene ara verdikten sonra düşünüyorum. Almayı düşündüğüm takımın linkini aşağıya kopyaladım. Ben beşiği büyüyebilen değil de sadece beşik olarak almayı düşünüyorum. Alırsam eğer 3 kapılı gardrop, beşik ve şifoniyer alacağım. Bu haliyle fiyatı 3100. Büyüyebilen beşik alırsam 3900 oluyor. Merak ettiğim şey bebekken alınan oda takımları ileride de kullanılıyor mu? Yani şimdilik sadece beşik alıp ileride çocuk odası almak daha mı mantıklı olur? Haliyle bir de kiracıyım, oradan oraya taşınırken yıpranırsa diye de korkuyorum. İkinci çocuğu da düşündüğüm için beşikle idare edip, sonrasında bir şey almak mı mantıklı olur? Kızlar çıkamadım işin içinden. Nolur bana bi akıl verin :)

http://www.bellona.com.tr/panel-mobilya/bebek-odasi--grubu/venturo-bebek-odasi-takimi
Canım abimin bebeğine oda takımı aldık dediğn gibi takım birde ayrıca beşik aldık çocuk beşikde yatyr bir hevesle süsledik püsledik herseyine varncaga ama çocuk orada yatmyor oda çamasır odası sadece ve bu çocuk onca para verlmş o odayo 5 6yasına gelince kullanmıycak çünkü begenmiycek çok bebeksi bir oda ne modeller çıkıyor sürekli çocklar begenmiyor.benimde inşallah bebeğim olacak kesinlikle oda almaya hevesim yok bir beşik alıcam şimdilik birde şifonyer takım.büyüsün biraz bakalım yatmayacagı şeyi hiç almam.bide evin kira.biz tasındık tasınırken esyalar yük hem perişan oluyor.bizim ev kendimizin yinede almam.aklı ersin biraz en güzelini alır ız.hiç alma bence

Teşekkür ederim hepinize fikirleriniz için. Tavsiye edenler olmuş, alma diyenler olmuş. Sanırım biraz daha düşünsem iyi olacak :)) İlgilendiğiniz için tekrar teşekkür derim kızlar :)

bende oyun parkı aldım kiracı olduğum için.3 kapılı gardolap ve şifonyerlik de aldım ama çocuk mobilyası degğil düz beyaz .üzeri içinde stikerlar aldım kulplarını da değiştireceğim çocuk odasına uygun birşeyler alıcam çocuk 3-4 yaşına gelince de isrtedği yataktan almayı düşünüyoruz çünkü arkadaşlarım büyünce çocukların beğenmediklerini söylüyorlar

aldığım dolaplarda öyle pahalı şeyler değil tekzenden uygun fiyata aldım eşimde monte etti gayet güzel duruyo

Arkadaşlar merhaba. Nasip olursa Haziran sonunda doğumum olacak. Size danışmak istediğim şey bebek odası takımı almak mantıklı mı sizce? Yaş 31 olunca, ikinci bebeği de 1buçuk sene ara verdikten sonra düşünüyorum. Almayı düşündüğüm takımın linkini aşağıya kopyaladım. Ben beşiği büyüyebilen değil de sadece beşik olarak almayı düşünüyorum. Alırsam eğer 3 kapılı gardrop, beşik ve şifoniyer alacağım. Bu haliyle fiyatı 3100. Büyüyebilen beşik alırsam 3900 oluyor. Merak ettiğim şey bebekken alınan oda takımları ileride de kullanılıyor mu? Yani şimdilik sadece beşik alıp ileride çocuk odası almak daha mı mantıklı olur? Haliyle bir de kiracıyım, oradan oraya taşınırken yıpranırsa diye de korkuyorum. İkinci çocuğu da düşündüğüm için beşikle idare edip, sonrasında bir şey almak mı mantıklı olur? Kızlar çıkamadım işin içinden. Nolur bana bi akıl verin :)

http://www.bellona.com.tr/panel-mobilya/bebek-odasi--grubu/venturo-bebek-odasi-takimi
Ablacım benim sana nacizane fikrim bir park yatak al biraz büyüncede genç odası ben bebek odası aldım büyümeyen beşikli çok pişmanım kızım çok dönen bir benekti dönemediğinde ağlayıp uyanıyordu tek kısılık yatakta yatırdım.yanı hıc yatmadı.bide kıraciysan ikinci cocuga kadarda tasınıcan fln büyük masraf.hiç gerek yok bence

Ben tamamen beyaz renkte bir oda aldım. büyüyen beşik 3 kapılı dolap ve şifoniterden oluşuyor. beyaz almamın ikinci çocuk farklı bir cinsiyette olursa ona da kullanabilmek için. sonra gidip ahşap ve kağıt sitikırlardan aldım. bütün mobilyayı bunlarla süsledim. Bence çok şık oldu. Bebeğim ilk olduğu için çok fazla eşya aldık o yüzden bizim dolap ve şifoniyere ihtiyacımız vardı. ama sizin bekarlıktan kalma bir dolabınız varsa bence bu dolaba uygun bir beşik alın tamamdır. boşuna masraf olmasın. haa bir de biz bebeği ilk aylar odamıza almayı düşünüyoruz bu yüzdende odamızda kullanmak üzere sallanması kolay daha portatif bir beşik daha aldık. Eğer siz de odanıza alacaksanız buna göre değerlendirin bence.

Öncelikle bebeğini sağlıkla kucağını almayı nasip etsin Allah... Oda konusuna gelince herkes fikrini söylemiş tabi ama ben çocuğumun park yatakta yatmasını istemem açıkcası. Elbette bi süre aynı odada kalacağız ama bunun uzun sürmesini istemem kendi odasında büyümesi daha mantıklı geliyor bana. Her bütçeye göre odalar var kendi düzenini kurmakçok daha iyi olacaktır. Çocuk büyüyünce beğenmeyecekmiş falan sanki evdeki eşyalarımızı değiştirmiyoruz aldığımız takımları ömürlük alıyoruz. 5-6 sene kullansa yeterli olacaktır benim için...

Arkadaşlar merhaba. Nasip olursa Haziran sonunda doğumum olacak. Size danışmak istediğim şey bebek odası takımı almak mantıklı mı sizce? Yaş 31 olunca, ikinci bebeği de 1buçuk sene ara verdikten sonra düşünüyorum. Almayı düşündüğüm takımın linkini aşağıya kopyaladım. Ben beşiği büyüyebilen değil de sadece beşik olarak almayı düşünüyorum. Alırsam eğer 3 kapılı gardrop, beşik ve şifoniyer alacağım. Bu haliyle fiyatı 3100. Büyüyebilen beşik alırsam 3900 oluyor. Merak ettiğim şey bebekken alınan oda takımları ileride de kullanılıyor mu? Yani şimdilik sadece beşik alıp ileride çocuk odası almak daha mı mantıklı olur? Haliyle bir de kiracıyım, oradan oraya taşınırken yıpranırsa diye de korkuyorum. İkinci çocuğu da düşündüğüm için beşikle idare edip, sonrasında bir şey almak mı mantıklı olur? Kızlar çıkamadım işin içinden. Nolur bana bi akıl verin :)

bende gecici olarak oturuyorum şuanki evimde evim büyük aşırı hemde ama yinede bebek odası yerine sadece gardolap yaptırmayı düşünüyorum şık bi gardolab ve park yatak yeterli bence takım olarak masrafa girmeyi istemiyorum. ilerde büyüyünce tek kişilik dolaba uygun yatak yaptırırm. 14 yaşına kadar kullana bilecegini umuyorum :KK70: gardolabıda marangzoa mdoel verip yaptırmak daha mantıklı geliyor ve daha uygun açıkıyor mesela bu model bi gardolab 400 yada 500 taş çatlasa marangozda :KK70: bu dolab sadece mesela :) kendi düşüncem tabi yanınada park yatak alıırm.
modern-k%C4%B1z-bebek-odas%C4%B1-cesitleri.jpe

Benim bebeğim de Haziran sonunda doğacak inşallah :) Yani bu konuyu açan anne adayıyla birebir aynı durumdayım. yaşım, ikinci bebeği acilen istememe kadar :) tabiki oda konusundaki kararsızlığım da :)

tüm yorumları okudum ama hala kararsızım yani sanırım alıp pişman olan ya da olacağını düşünen de var, tam akisini de..

Aslında bebek odası almış çocuğunu büyütmüş kişiler paylaşsa fikirlerini öyle iyi olur ki. Varsa öyle birileri bize yardımcı olsa lütfeennn!!!

X