bebek sahibi olmak ne kadar zormuş

Haziran1985

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2012
347
49
Yaklasik 2 senedir bebek icin mucadele veriyorum ... adet duzensizligi hipotroid var benim bebegim ne zaman olacak :KK43: allahim tum bebek isteyenlere nasip etsin...

Yaklasik 2 senedir bebek icin mucadele veriyorum ... adet duzensizligi hipotroid var benim bebegim ne zaman olacak :KK43: allahim tum bebek isteyenlere nasip etsin..

Amin ins. Hamile kalmak için dualar var istersen onları dene yer gök dua üstüne kurulu Rabbim kucaklarimizi bos bırakmasın..

Bencde tesbh faln çek yıne iyisn şükür halmze brtnm rabbm verecktr bildgı brsy vardr en guzli beklmk

Yaklasik 2 senedir bebek icin mucadele veriyorum ... adet duzensizligi hipotroid var benim bebegim ne zaman olacak :KK43: allahim tum bebek isteyenlere nasip etsin..

Amin ins. Hamile kalmak için dualar var istersen onları dene yer gök dua üstüne kurulu Rabbim kucaklarimizi bos bırakmasın..

sağolasın arkadasın inşallah valla bildiğin dualar varsa okurum çok iyi olur.

Bencde tesbh faln çek yıne iyisn şükür halmze brtnm rabbm verecktr bildgı brsy vardr en guzli beklmk

haklısın çok şükür isyan etmiyorum ama bebeğimin olmasını herşeyden çook istiyorum tespih çekerken duamı okuyoruz açıklarsan yaparım şuan ne söylenirse yapıyorum hayırlısıyla allahım tüm isteyenlere nasip etsin

aynı dertten muzdaripim arkadaşım ..:KK14:
imşallah bizlerinde olur dua eder,dua beklerim .. :KK16:

aynı dertten muzdaripim arkadaşım ..:KK14:
imşallah bizlerinde olur dua eder,dua beklerim .. :KK16:

amin arkadaşım dualarım tüm bebek isteyen annelerle amin allahım hepimize nasip etsin bu duyguyu...
bugün bir arkadaşla konuştuk 41 yaşındaymış tüp bebek bile denemişler ama bebekleri olmamış :KK43:
çok üzüldüm allahım tüm isteyenlere versin

amin arkadaşım dualarım tüm bebek isteyen annelerle amin allahım hepimize nasip etsin bu duyguyu...
bugün bir arkadaşla konuştuk 41 yaşındaymış tüp bebek bile denemişler ama bebekleri olmamış :KK43:
çok üzüldüm allahım tüm isteyenlere versin

insallah cnm bizlerinde olurrrrr..:KK16:
dua eder,dua beklerim hoscakal ..
:KK3:

X