Çocuk Hastalıkları Bebek uykusu

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

01 Adana 01

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2020
49
13
29
Arkadaşlar benim bebeğim 10.5 aylık bu yıl sonuna doğru ona oda yapacam ama benim bebeğim uykusunda çok dönüyor nerdeyse odayı dört dönüyor ne yapabilirim normal uyuması için yada nasıl yatak seçmeliyim fikir verir misiniz

1622404489962.png

bu park yatak. bebek içinden düşmez, fermuar kısmını açık bırakırsanız uyanınca emekleyerek çıkabilir.

bu da montessori yatağı, yer yatağı olduğundan düştüğünde zarar verecek bir yüksekliği yoktur. yine bebğiniz kendi başına yatağından çıkabilir ya da çitli modelleri tercih ederseniz çıkamaz.

1622404652757.png

Tavsiye ederim aynisindan kullanıyorum,kizim 5 aylik olacak dogdugundan berli hic yanimda uyutmadim,hep yatagina koydum alismasin diye.
Insallah 9 aylik oluncada yatagini kendi odasını koymayi düşünüyorum,tek uyuamsi için.

Tavsiye ederim aynisindan kullanıyorum,kizim 5 aylik olacak dogdugundan berli hic yanimda uyutmadim,hep yatagina koydum alismasin diye.
Insallah 9 aylik oluncada yatagini kendi odasını koymayi düşünüyorum,tek uyuamsi için.
Evet bende hiç yanima almadım ara sıra sadece işte bende odasıni yatağını ayirayim diyorum çok hareketli uykusunda bile

Arkadaşlar benim bebeğim 10.5 aylık bu yıl sonuna doğru ona oda yapacam ama benim bebeğim uykusunda çok dönüyor nerdeyse odayı dört dönüyor ne yapabilirim normal uyuması için yada nasıl yatak seçmeliyim fikir verir misiniz
montes. yatak aldım herkese oneririm. gece dustu mu derdi olmuyor bir de cok geniş.
gece ağlayınca uyutmak icin ben de rahatça yatıyorum.

Benim çocuğumda aynı şekildeydi fakat dönmesi sağlıklı aynı pozisyonda uzun süre yatması iyi değil. Yukarıdaki arkadaşların paylaştığı yataklar bence de uygunmuş

Benim çocuğumda aynı şekildeydi fakat dönmesi sağlıklı aynı pozisyonda uzun süre yatması iyi değil. Yukarıdaki arkadaşların paylaştığı yataklar bence de uygunmuş
Nerden aldınız hangi mağaza da iyi mobilyalar var bide biraz uygun olsun çünkü gardırop halı perde komodin alacam takım olarak düşünüyorum

X