Bebekler Gelmeden Buluşalım Anadolu Yakası Huhuhuuuuuu...

arkadaşlar bende çokıstıyorum ama yolum çooooooook uzak aracım var ama oraya arabayla gelmek mantıklı değıl nasıl gelebılırım?küçük çekmecedeyım.

kızlar bende gelirim ben çekmeköyde oturuyorum fazla uzak bir yer olmasın yanlız lütfen cep nolarını kime göndermemiz lazım göndereyim benim için gün farketmez

seydahancer bende çekmeköyde özelden yazışalım yakınız beraber gidebiliriz

evt kuzularım çok uzaksın sana işkence olur tabi b,r yolunu bulabilirsen veya seninle gelcek biri buyur bekleriz

kızlar gelenlerı beklerızzz kendınızı sıkıntıya sokmadan gelmeye çalışın

bende gelmek istiyorum hatta geliyorum ama ben pendik-kurtköyde oturuyorum ümraniyeye nasıl gelebilirim bana söyleyinde kaybolmayayım bir tel no. mu kime vericem..ne zaman buluşuyoruz..

no nusu kereme verin o hallediyo??
değil mi kerem ??
ARKAŞLAR YARIN ÖĞLENDE SAAT BELıRLEYELıM HEPıNıZ TOPıC E BAKIN YARIN KEREMDE BıR GELSıN

HAFTA ıÇı OLSA DAHA ıYı

merhaba kızlar bende yarın dönüorum istanbula :)
yanlız kocik yollamaz beni ikea ters kalıyo bize hamile değilken gittiğimde yolda içim dışıma çıkmıştı çünkü
e5 te optiumum da fln buluşsak daha iy değilmi?

bana ümraniye ve kadıköy civarları uyar optımum da siz kendi aranızda anlaşın ayb,ke nerde oturyosun

küçükbakkalköy deym canım..
bu arada çıkıyorum netten yarın sabah istanbula dönüyoruz bugün bidaha giremeyebilirim ..
şeymacım yarın akşamdan önce karara bağlamayın lütfen eve girince bağlancam çok istiorum gelmeyi..

kızlar bencede hafta içi olsun en azından kocişler işte olur benim kociş evdeyken pek çıkamam dışarı ama kadıköy , ümraniye farketmez

güseller ben tekirdagdayım ama istye geliyom ama melasef avrupa yakasına geliyom anadolu yakası bana çok ters ve okadar uzun yolu tuvaletimi yapmadan geçiremiyom neyse sizler buluşun bizlerde bebekler dogunca görüşürüz inş

X