Bebek Beslenmesi bebekler için ek gıda tarifleri

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

geçmiş olsun ecrine
afiyet olsun ben daha başlamadım inş sever

bugün yoğurt verdim bende kendi yaptığım.biraz ekşi olmuş o yüzden içine 1 bebe bisküvisi ezdim.sevdi kerata.

geçmiş olsun ecrine
afiyet olsun ben daha başlamadım inş sever

Alıştırana kadar çok uğraştık özellikle annem Ecrin ne kaşığa alışkın ne biberona neyseki 10 gün sonunda kaşıkla alıştı ama biberon halen almıyo sanırımda almıcak arada deniyorum beceremiyo gibi sanki

Muhammed hepsine alıştı..biberon, kaşık maması, çorba, meyve suyu, kahvaltı, yoğurt ne bulursam yediriyorum..gerçekten çok zayıf..ama maşallah yemem de demiyorum ..alışmış acıkınca ağzını şapırtatıp hamm yapıyor..

kuzey de kaşığı hiç yadırgamadı.sanki hep kaşıkla yiyomuş gibi.

Kizlar ben bu topigi gec farketmiism ,neden acaba?Cok guuzel olmus..ek hgidayla ilgili bir kac konu oldu ama sanirim bu en iyisi olmus...
Bende Kayraya 1 sabah yumurta sariis ve peynir veriyorum bir sabah muhallebi..Ama su pekmez ve recel gibi tatlilarda aklim karisik dogrusu

bır de bebek bıskuvılerınde katkı maddesı oldugu ıcın kurabıye yapabılırsınız. ve fazla yapıp kalanı buzlukta bekletebılırsınız. bebegımın sabah kahvaltısında yarım kurabıye az peynır ve yumurta ustune de sut dokuyorum . cok severek yıyor. yalnız bu karısıma kesınlıkle pekmez ılave etmeyın cunku sutun oldugu bıseyın ıcıne pekmez gırmez. hıcbır faydası kalmıyor. ayrıca kurabıyeyı muzla ezıp ıcıne pekmez ve meyve suyu koyarak ara ogunlerde de verebılırsınız. kuzucuklar katkılı seyler yemesınler.

Bertuğ ile Büyümek...: Yoğurt Faciası

Geçen gün bebeğimle elele dergisi aldım 25 püre tarifi kitapçığı veriyo yanında. İlk hamileliğim o yüzden kitaplardan gitcem biraz galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…