Bebek Beslenmesi Bebeklerde kilo alımı ve beslenme

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Lina0110

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2021
20
8
25
Selam arkadaşlar bebekleriniz ilk ay kaç kilo aldı ben sadece anne sütü veriyorum bugün sağlık ocağına gittik doktor kilo alımı iyi dedi ama bazen bebeğim akşamları doymamış gibi hareketler yapıyor elini ağzına götürüyor göğüslerim çok yumsak oluyor emiyor ama yine ağlıyor tabi bazen de ben emzirmeye çalışsam da emmiyor çok değişkenlik gösteriyor aç olduğunu anladığım zamanlarda da ek olarak üstüne mama vermelimiyim 2 gündür de kakasini yapamıyor

Her bebeğin kilo alımı değişir. O yüzden doktorunuz kilo alımı iyi, normal dediyse çokta takılmamak lazım. Kakasini yapamadigi için sıkıntısı olabilir. Çünkü o zamanlarda bebekler durmadan kaka yaparlar yani benim kızım öyle idi. O yüzden onu bi doktorunuza danışın kiloyu felan boşverin.

Her bebeğin kilo alımı değişir. O yüzden doktorunuz kilo alımı iyi, normal dediyse çokta takılmamak lazım. Kakasini yapamadigi için sıkıntısı olabilir. Çünkü o zamanlarda bebekler durmadan kaka yaparlar yani benim kızım öyle idi. O yüzden onu bi doktorunuza danışın kiloyu felan boşverin.
Tamam teşekkür ederim pazartesi randevumuz var ozaman soyleyecegim

X