Bebeklerde Süt alerjisi coklu besin alerjisi sorunlari

Aynısını yaşadım gerçekten
O kadar iyi anlıyorum ki sizi
O gaz sancıları ağlamaları
Kolik denmesi
Sinirkrizleri
Sonradan bunun benim yediklerimden olduğunu öğrenmek
Bebeğimi zehirlemişim dedim
Çok kötü bir psikoloji
Şimdi de yiyecek bişey bulamıyorum
Bebeğim 6. Aynıa gircek yarın
Ben ne yedircem bu bebeğe
Benim yediklerimden bile herşeye alerjil tepki veriyo
Süt ürünlerini kestim
Yumurta et kuruyemiş paketli gıdalar kestim
Domates kestim
Sırf patates yiyodum
Ondan da şüpeleniyorum
Alerji uzmanına gitcez 6. Aya girmesini bekledim
Tahlil falan isterler diye
benimde bebegim.aynen oyle yemeye hicbisey kalmiyor ne yapacagimi bilmiyorum her şehe alerjisi var 😞

Arkadaslar mrb.5 aylik bebegimin alerji sorunu var oncelikle soyle baskamak isterim 2 aylikken yogun gaz sancisi huzursuzluk uyumama surekli aglama ikinma kqrin guruldamasi gurultulu sulu mukuslu diski belirtilerimiz vardi bu sure zarfinda pek cok foktor gezdik kolik bebektir diyerek gaz ilaci ve probiyotikle gecistirildik 3. Ayninda krizler gecirmeye basladi sabahlara kadar aglamalar bogaz hiriltisi eklendi ama dktorlarda derdimize care bulamadik bende arastirmaya koyuldim hwr belirtiyi tek tek yazip arastirdim sut urunu alwrjisi ile ayni belirtilere sahip oldugunu gordum ilk isim baska sehre alerji doktoruna randevu almak oldu cunku bulundugum sehirde malesegki yok. 10gun sonunda dra gorurdum direk deri testi istedi fakat kucuk oldugundan cikamayacagini da soyledi ve aynen dedigi gibi de oldu belirtilere bakarak proktokolik dedi ve ardinda bir defter kalinliginda diyet kurallar tarifler vb seylwer uygulatti bebegim icinde raporlu mama cikartti ve bir bucuk aydir diyet yapyorum kalsiyum aluyorum meme ve mama beslenmesi seklinde devam ediyorum ilk defa bebegim duxenli kilo aldi. Krizleri azaldi diskisi katilasti mukus azaldi ama bogazindaki hirilti ve duxensiz uykusu bitmek bilmedi fizyolojik serumlar izotonikler buharlar akliniza gelecek herseyi denedik yok gecmiyor malesef uykusunu etkiliyor surekli uykudan uyunduruyor cok duzensiz ve sabahlara kadar uyumuyor sut icerken bazen tikaniyor aylardir hic duzelme olmadi bu ne zamana kadar devam edecek boyle bir durumla karsilasan annelerimizn deneyilerine ihtiyacm var bunun bir caresi var mi bebegimin cikardigi sesten ben kendim.bile korkar oldum nasil ne zamans kadar surecek
aynen o haldeyim 44 kiloydum suan diyetden yokmolmusum 7 ci aydayiz her seye alerjisi var bebegimin ekmek bile yememem gerekir

X