Bebek Beslenmesi bebeklerinize kefir iciriyormusunuz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

sedayhan83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2011
57
1
Arkadaslar merhaba benim oglum 16aylik arada bir kefir iciriyorum ama haftada kac gun nekadar icirmeliyim acaba?cok faydaliymis bagisikliga iyi geliyormus icindeki prebiyotikler belli miktarda icildiginde bagirsaklarada iyi geliyormus ben iciminkini aldim orman meyveli tadida cok guzel cunku sadesi eksi geldi ve icmemisti bunu sevdi ben faydali diye duydum bir bilginiz varmi acaba iyi gunler:))

Kefir bir çok açıdan faydalı bir içecek özellikle diyaliz hastaları için tavsiyem içimin doğal kefiri var ondan içirin şahsen meyvelilerine pek güvenemiyorum

bende kendim yapıyorum kefiri.çok severek içtiğini söyleyemem ama.
zorlada olsa 4-5 kaşık içirebiliyorum.kefirin bir zararı yok diye biliyorum canım

CANIM ben kızımın doktorunu aramıştım çok sık kaka yapıyor diye doktoru ekerin kefirini önerdi zararlı olsa önermezdi heralde ama ben içirmedim henüz

X