bebelac almayın

dysania

İÇİNE ATIYON ATMA
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2009
2.156
2.794
arkadaşlar gecenlerde bebelec mama aldım bebegıme ve içinden kurt cıktı sakın almayın ya görmeseydım bebegım o kurdu yıyecektı şikayet maılı attım nerdeyse benı suclu cıkardılar sakın almayın

ben sütlü armutlu toz mama alıyoruım bazen ayyy bu çok önemli bir haber öylayse bebelac a hep birlikte başvuralım bebek sağlılğı çok hassas bişey çünkü ned ersiniz

arkadaşlar gecenlerde bebelec mama aldım bebegıme ve içinden kurt cıktı sakın almayın ya görmeseydım bebegım o kurdu yıyecektı şikayet maılı attım nerdeyse benı suclu cıkardılar sakın almayın

ben 1,5 yıl bebelac yedirdim oğluma kaşık mamalarını
şimdide kavonoz meyve pürelerinden alıyorum
çok memnunum doktorda bebelac tavsiye etti bize
hiç böyle birsey olmadı
acaba markette mi kurtlandı mama
yda tarihimi eskiydi canım

ben 1,5 yıl bebelac yedirdim oğluma kaşık mamalarını
şimdide kavonoz meyve pürelerinden alıyorum
çok memnunum doktorda bebelac tavsiye etti bize
hiç böyle birsey olmadı
acaba markette mi kurtlandı mama
yda tarihimi eskiydi canım
benim de aklıma aynı şey geldi fakat bunu yine bebelaca danışmak lazım hep birlikte bişey yapsak daha etkili olur diye düşünüyorum sizce?:uhm::uhm:vereliniortakvereliniortakkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5cokacimcoookcokacimcoook:eek:klava::eek:klava:

bende kullanıyorım 1.5 aylık bebeğim
bence satış yerinde bişey olmuş olabilir ya umarımda öledir

bebelc nekadar suredır bebek maması uretımı yapıyo?..
hıc dusundunuzmu?..
bı markayı zan altında bırakmamak ıstemem ama daha yenı bebek maması uretımı yapan bı fırmaya guvenıpde asla bebegımı deneme tahtası yapmazdım..henuz deneyımı az bence..
bebegıme evde elma armut pureı yapar yedırrımekden yana olurdum..

bende bebelac kullandım ilk hafta doktor kullan dedi ama bisorun olmadı hiç şimdi aptamile geçtim bi kutu bebelac var atıyımmı çöpe açılmadı firma yolladı hediye eve üyeyim dieee

bu arada hem anne sütü hemde günde 2 kez mama vererek besliyom bebeğimi

hayatım böyle birşeyi hemen mahkemeye bildirip tazminat labilirsin bebelactan.tüketici haklarında ara hakkını tavsiyem

geçmiş olsun

valla bende evli değilim ama bende onu kimseye önermem, kullananları da uyarırım, iyi ki görmüşsünüz

bende bebelac kullandım ilk hafta doktor kullan dedi ama bisorun olmadı hiç şimdi aptamile geçtim bi kutu bebelac var atıyımmı çöpe açılmadı firma yolladı hediye eve üyeyim dieee
tatlım senın bebek daha yenı dogdu napıyon sen yaw:mymeka:
at tabıkıde bolbol ısırgan suyuve rezene ıc ama cokda degıl yanı
sutun artması ıcın..mama bozulur sen cocuga verene kadar..
kaldıkı saglıksızlar verıceksende evde yapda ver..sankı eskıden mama vardı..
bebelac danısma hattını arayıp sorunuz egerkı sızle ıyı konusmazlarsa konusmalar kayıt altına alıncagı ıcın mecburlar ıyı konusmaya..
dava acınız cocugunuzun saglıgnı tehdıt eden bı fırmayı kapatabılırsınız...
sonucda bu bebek saglıgdır ..mademkı bebekler ıcın yapıyolar barı duzgun yapsınlar!..

kızlar diyetisyen arkadaşım bu hazır mamalar çıktığından beri çocuklar yemek yemez oldu dedi 1 yaşındaki çocuklar çiğnemei bilmiyo püre gibi sıvı gibi şeyler yiyolar çiğnemeden yutuyolar sonrada taneli yiyeckler yenildiğinde ağızlarında bekletiyorla ailede yemesi için zorlayınca çocuklar yemekten soğuyor dedi benim çocuğum yok ama kesinlikle olursa hayatta yedirmem nekadar koruyucu madeler var onların içinde küçücük çocuklar küçüklükte başlıyor katkılı yiyeceklere yazık yani.
tavsiyem hazır mamaları yedirmeyin.yengelerimde alışmışlar onu yediriyolar bebelac cam şişede çorba gibi ısıtıyo filan söylüyorum ama kolayına geliyo onu yedirmek oturup sebze çorbasını yapmaz beceriksiz yiğenimi hazır mamayla besliyo kız 2 yaşında hala mama yiyor.

bnmde bebegım var ılk altı ay anne sutuyle beslendı.altıncı aydan sonra ek gıdalara basladık gece emmeye cok sık kalkar oldu sutum yetmeyınce yatmadan önce hazır mama verıyorum böylelıkle delıksız uyuyorr en azından 4 saat eger vermesse 2 saatte bır kalkıyorr uykusu cok bölunuyorr hazır mama yerıne bı tavsıyesı olan varmı

:1shok: kurtmu çıktı içinden aman allahım ne kötü bırak onu bidaha verme çocuğuna ıyy ne fena ya

aaa geçen gün bendeki kutudan da çıktı.ben markette falan olmuştur diye düşündüm ama offff ya ne yapmalı acaba.bidaha almam zaten ama bunu da yanlarına bırakmamak lazım...

X