Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm kızlar,öncelikle yeni sayfamız hayırlı olsun hele başlığı yok mu süper olmuş,kendimi birden burda buluverdim,kızlar 8+1 haftalık hamileyim,daısı tüm isteyenlerin başına inş,öncelikle menzil gülü,nesemese ve yasemink hepinize hayırlı olsun kızlar,hayırlı ve sağlıklı bir hamilelik geçiririsiniz umarım,Allah kucağınıza almayı nasip eder inş.Yasemin cnm ben Elevit diye bir hap kullanıyorum istersen sende bunu dene,ben hamile olmadan folbiol kullanıyordum,4 haftalık oluncaya kadarda kullanadım,dr.a gidince böyle böyle kullanıyorum devam mı diye sordum onu hemen bırak dedi,onun içindeki folik asit miktarı çok fazlaymış,bizim için iyii omazmış öyle dedi,gerek yok dedi,Elevit diye bir hap verdi,içinde herşey var,vitaminler,folik asit hatta az miktarda demir sanıırm,okumuştum ama çok aklımda değil,kullanan varsa bilir,dr.una danış istersen sende bunu kullan,neyse çenem düştü yine,tekkrar hayırlı ,uğurlu olsun sayfamız,:))

arkadaşlar bende geldim yeni topiğimize.......hayırlı,uğurlu, bol bol hamişli ve sağlıklı doğmuş bebek haberleri alırız inşallahhhhhhh......

slm kızlar a.s. yeni topigimiz hayırlı olsun herkese nice güzel haberler almak dilegiyle..güzel olmuş..ne güzel hep hamiş arkadaşlar toplanmış buraya inş bizim gibi adaylarada bulaştırırsınız hamişligi..burcucum evet cvp yazmışsın birazda tahmin ettigin gibi alınmıştım azıcık ama neyse geçti gitti zaten fazlada kızamıyorum kimseye burada ailem gibi oldunuz burada.sizleri seviyorum.görüşmek üzere..kaydirigubbakcemile5

kızlar hepinize merhaba..Öncelikle yeni topik hayırlı olsun..
Burcu canım çok ama çoksevindim senin adına..Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. öyle bir umut ışığı oldun ki bana anlatamam.beklemediğin anda geldi bebeğin.inşallah darısı bizlere olur.
Neşe canım özel hayatının azda olsa yoluna girmesine sevindim..Herşeyi kafana çok takma..
Benssenb canım rahim filminin ve eşinin sonuçlarının temiz çıkmasına sevindim.Rahim filmi yumurtlamanda bir sorun yaratmıyor bildiğim kadarıyla.bende bir sorun olmadı. korunma işine gelince doktorum bana korun felanda dememişti..Hayırlısı olsun hakkında..
Mavideniz canım sitemlerinin gittiğine sevindim..:))
ateş parcası umarım sende hamilesindir..
Yasemin canım sen nasılsın? Bebek büyüdü hareketleri bile belli oluyor demek ne güzel..
Diğer kızlar siz nerdesiniz ve nasılsınız?

Ooooooo bizim topik bayagi kalabaliklasmis ohh ohhh, ne guzelhihoyyyt

Yasemincim ben prenatal diye bir vitamin kullaniyorum, bu tamamen hamilelere ozel bir vitamin. Icinde yeterli dozda folik asitte var, ayrica diger hamileler icin gerekli vitaminler ve mineraller. Evet bende basladim sute, yogurt, peynir.. Vee uzerinize afiyet ishal oldum dun:1ninca:

Rahelcim cok tesekkur ederim. Sende ne var ne yok? Gelismeleri bizimle paylas lutfen.

Mavi denizcim hala kirgin olmadigina sevindim. Icime dert olmustu azcik. Ben kul hakkindan korkuyorum. Keske yazmasaydim diye taktim kafama sonradan birazcik.

lotuss75 hosgeldinnn canim...

Nesemesem bak beyaz16 hamis demis sana, kiz belkide Allah soyletti. Cetvel yorumun icin tesekkurler. Insallah hersey dahada guzel olacak senin icin, Ben inaniyorum, dualara devam :1hug:

Ooooooo Ela-Cinar hanimlarda tesrif etmisler topigimize:1hug: Biz Ela-Cinarla universiteden arkadasiz. Ve en yakin arkadaslarimdan biri hayatimdaki. O benden once hamis :CüvCüv:kaldi. Canimcim duana aminnn, insallah sorunsurz bir hamilelik gecirir ve saglikla hayirlisi ile kucagimiza almak nasip olur.:1hug:

beyaz16 hosgeldin canim. Dedigin gibi insallah sorunsuz bir hamilelik gecirir ve kucagimiza aliriz hayirlisi ile. Cok tesekkurler :CüvCüv:

ates_parcasi canim zannedersem Turkiyedeki idrar testlerinde gec cikiyor, hemen umitsizlige kapilma. Gecikmis iste, bu bir umit insallah sende hamissindir, hayirlisi ile bize guzel haber verirsin :1hug:

Burda saat sabah 4:15, ben boyle geceleri cok kalkiyorum, kalkmiskende hemencik kk ya girmek geciyor icimden.

Ya nesemesecim su birden fazla kisiye ayni mesaj icinde cevap yazma olayini bir anlatabilirmisin, beceremedim.

Ayrica kizlar listemizi yapicam insallah ama sonrasinda yine sirayla yapariz insallah. Yada hamisler benden, hamis adaylari baska birinden, ne dersiniz??? hihoyyyt gamyoncuiremsu

menzil gulu cnm ben avrupada yasiyorum ama artik test parasi vermek canima tak etti

bu ayin 15 trye gidiyorum birsuru test alip gelicem buradaki testler tr parasiyla 20 ytl geliyo

simdi yine alim yapim diyorum ama hayal kirikligina ugramak istemiyorum trye gidene

kadar yapmamaya karar verdim tabiiki ozamana kadar adet

olmazsam:eek::roflol:

ates_parcasi canim farketmemisim isvicrede oldugunu. Burdada biraz pahali oluyor ama kesin sonuc cikiyor. Bencede sen bekle bakalim birkac gun daha. Ne zaman Turkiyeye gidiyorsun?

slm kızlar hayırlı olsun topiğiniz.bende şubat annesiyim inşallah.burda da güzel arkadaslıklar oluyo cok mutluluk verici birşey bu.bizim bebek 4 ay sonra geldi bize.4 ay ugras ugras sonunda 1 haftalık tatil sonucu oldu.eşimle bir hafta ayrı kaldık sonra olan olmus.bizim bızdık gelmiş.5. ayımızı doldurduk inşallah.allah herkese nasip etsin inşallah

cnm ben bu ayin 15 sinde gidiyorum insallah gorumcemin dugunu var evet beklicem suan kasikalrim agriyo is yapiyodum oturdum valla sen kac haftaliktin cnm?

slm kızlar hayırlı olsun topiğiniz.bende şubat annesiyim inşallah.burda da güzel arkadaslıklar oluyo cok mutluluk verici birşey bu.bizim bebek 4 ay sonra geldi bize.4 ay ugras ugras sonunda 1 haftalık tatil sonucu oldu.eşimle bir hafta ayrı kaldık sonra olan olmus.bizim bızdık gelmiş.5. ayımızı doldurduk inşallah.allah herkese nasip etsin inşallah

Tesekkurler canimm. Insallah bebislerimizi sag saglim kucagimiza almamiz nasip olur. Allah salih, hayirli evlatlar nasip etsin hepimize...

menzil gülü çok sağol yazdıkların bana moral verdi.hep hayırlısını diliyorum zaten yüce Rabbime sığınıyorum bu şekilde dayanıyorum.o vaktini biliyo.sabırla beklemekde bana düşüyo.

neşemeşe öğretmenin iyi dersleerrrrrrrr

bütün sıkıntılı günlerin su gibi akıp gitsin inşallah. preseed ne bilmiyorum ama araştırıyım bende. valla bilmediğim şey kalmıcak yakında.

ya bide ben ikili testi sorucam bilen varmı diye gittiğimde yapacaklarmış ikili test öyle karnımdan su falan mı vercem ben istemiyorumsenağlama

Amiiiiiiiiiiinnnnn hepimizin tüm sıkıntıları akıp gitsin canım. Hepinize duacıyım. Sizin dualarınız olmasa bu günleri atlatamazdım. Allah hepinizin gönlündekini haırlısıyla versin.

slm kızlar,öncelikle yeni sayfamız hayırlı olsun hele başlığı yok mu süper olmuş,kendimi birden burda buluverdim,kızlar 8+1 haftalık hamileyim,daısı tüm isteyenlerin başına inş,öncelikle menzil gülü,nesemese ve yasemink hepinize hayırlı olsun kızlar,hayırlı ve sağlıklı bir hamilelik geçiririsiniz umarım,Allah kucağınıza almayı nasip eder inş.Yasemin cnm ben Elevit diye bir hap kullanıyorum istersen sende bunu dene,ben hamile olmadan folbiol kullanıyordum,4 haftalık oluncaya kadarda kullanadım,dr.a gidince böyle böyle kullanıyorum devam mı diye sordum onu hemen bırak dedi,onun içindeki folik asit miktarı çok fazlaymış,bizim için iyii omazmış öyle dedi,gerek yok dedi,Elevit diye bir hap verdi,içinde herşey var,vitaminler,folik asit hatta az miktarda demir sanıırm,okumuştum ama çok aklımda değil,kullanan varsa bilir,dr.una danış istersen sende bunu kullan,neyse çenem düştü yine,tekkrar hayırlı ,uğurlu olsun sayfamız,:))

Ben hamiş değilim :eek:, ama inşallah enhayırlı zamanda olucam. Teşekkürler beyazcım.

kızlar hepinize merhaba..Öncelikle yeni topik hayırlı olsun..
Burcu canım çok ama çoksevindim senin adına..Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. öyle bir umut ışığı oldun ki bana anlatamam.beklemediğin anda geldi bebeğin.inşallah darısı bizlere olur.
Neşe canım özel hayatının azda olsa yoluna girmesine sevindim..Herşeyi kafana çok takma..
Benssenb canım rahim filminin ve eşinin sonuçlarının temiz çıkmasına sevindim.Rahim filmi yumurtlamanda bir sorun yaratmıyor bildiğim kadarıyla.bende bir sorun olmadı. korunma işine gelince doktorum bana korun felanda dememişti..Hayırlısı olsun hakkında..
Mavideniz canım sitemlerinin gittiğine sevindim..:))
ateş parcası umarım sende hamilesindir..
Yasemin canım sen nasılsın? Bebek büyüdü hareketleri bile belli oluyor demek ne güzel..
Diğer kızlar siz nerdesiniz ve nasılsınız?

Canım herkesin özeli çok sorunsuz ve sağlıklı olsun inşallah. Sizlerin duası ve desteği ile herşeyi atlatıcam Allah'ın izniyle.

Ooooooo bizim topik bayagi kalabaliklasmis ohh ohhh, ne guzel

Yasemincim ben prenatal diye bir vitamin kullaniyorum, bu tamamen hamilelere ozel bir vitamin. Icinde yeterli dozda folik asitte var, ayrica diger hamileler icin gerekli vitaminler ve mineraller. Evet bende basladim sute, yogurt, peynir.. Vee uzerinize afiyet ishal oldum dun

Rahelcim cok tesekkur ederim. Sende ne var ne yok? Gelismeleri bizimle paylas lutfen.

Mavi denizcim hala kirgin olmadigina sevindim. Icime dert olmustu azcik. Ben kul hakkindan korkuyorum. Keske yazmasaydim diye taktim kafama sonradan birazcik.

lotuss75 hosgeldinnn canim...

Nesemesem bak beyaz16 hamis demis sana, kiz belkide Allah soyletti. Cetvel yorumun icin tesekkurler. Insallah hersey dahada guzel olacak senin icin, Ben inaniyorum, dualara devam

Ooooooo Ela-Cinar hanimlarda tesrif etmisler topigimize Biz Ela-Cinarla universiteden arkadasiz. Ve en yakin arkadaslarimdan biri hayatimdaki. O benden once hamis kaldi. Canimcim duana aminnn, insallah sorunsurz bir hamilelik gecirir ve saglikla hayirlisi ile kucagimiza almak nasip olur.

beyaz16 hosgeldin canim. Dedigin gibi insallah sorunsuz bir hamilelik gecirir ve kucagimiza aliriz hayirlisi ile. Cok tesekkurler

ates_parcasi canim zannedersem Turkiyedeki idrar testlerinde gec cikiyor, hemen umitsizlige kapilma. Gecikmis iste, bu bir umit insallah sende hamissindir, hayirlisi ile bize guzel haber verirsin

Burda saat sabah 4:15, ben boyle geceleri cok kalkiyorum, kalkmiskende hemencik kk ya girmek geciyor icimden.

Çok teşekkür ediyorum canım, sen bitanemizsin bizim

Ya nesemesecim su birden fazla kisiye ayni mesaj icinde cevap yazma olayini bir anlatabilirmisin, beceremedim.

Ayrica kizlar listemizi yapicam insallah ama sonrasinda yine sirayla yapariz insallah. Yada hamisler benden, hamis adaylari baska birinden, ne dersiniz???

Canım önce cevap vermek istediğin mesajın altında HQ(NQ) (bu mesajdan alıntıyap) yazan yeri tıkla, orası açık renk işaretlenecek, tıpkı butona basmak gibi. Hepsini böyle tek tek işaretle. Sonra sayfanın en altında cevap yaz butonuna tıkla. Cevap yazacağın pencereye hepsi sıralı şekilde geliyor. Onlara ayrı ayrı cevabını yaz.

menzil gulu cnm ben avrupada yasiyorum ama artik test parasi vermek canima tak etti

bu ayin 15 trye gidiyorum birsuru test alip gelicem buradaki testler tr parasiyla 20 ytl geliyo

simdi yine alim yapim diyorum ama hayal kirikligina ugramak istemiyorum trye gidene

kadar yapmamaya karar verdim tabiiki ozamana kadar adet

olmazsam

Bence sen hamişsin canım, hayırlısı olsun.

Amiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn canım...

kızlar merhaba tekrar nasılsınız yavaş ilerliyoruz hadi bakalım neredesiniz huuuu..valla benimde canım sıkkın bu aralar grip oldugumdan sanırım onun verdigi kırgınlık var halsizim eşimin çalıştıgı şirkette işten çıkarılanlar var üzüldüm yakın arkadaşlarımızdı hep çıkanlar eşimde korkmaya başladı ya benide çıkarırlarsa diye..rabbim yardım etsin hepimize..

arkadaşlar ya siteye giremedim şimdide yazdıklarımı yollayamıyorum hata veriyor offf ya sitenin bu sorunu hala çözülmedi gittiiinerde bu hökümett pardonn moderatörlerrr:))))ya ne olur çare bulun şu soruna sinir krizine giriyorum giremeyince hatta şuan yazıyorum ama bakalım gidecekmi:KK43:((hadi bismillah

nesemesecim insallah cnm ya ay heycanlandim simdi hihoyyyt

degilsemde insallah en yakin zamanda kalirim ve kaliriz diye umut ediyorum

mevlam olmayan herkeze versin kimseyi anne olmaktan mahrum etmesin

dunyadaki en guzel seyy:CüvCüv::emir_bebek::ecrin_bebek::nazar:

Yok be gulum daha zamani var. Bugun kan verdim ogleden sonra sonucu alicam insallah. Bakalim kac haftalik. Ayrica benden kanli akinti geldi az once. Belimde cok agriyor. Sendede boyle oldumu hic yasemin?

yerleşmedir o burcucuğum sakın aklına olum suzluklar getirip stres yapma emi bebiş sana tutunuyordur annesi ondandır o akıntı biliyorsun hamileliğinin ilk zamanlarında bu tür akıntılarla karşılaşanlar çok var ayy kaç haftalık acaba ama dediğin gibi 15.gün mayalanmışsa 4 hafta küsür günlüktür yada tam 5 haftalıktır hadi hayırlısı bende heyecan yaptım:))))

kızlar topiğimizin eski haline dönmesine cıvıl cıvıl olmasına çok sevindim diğer arkadaşlarımada hoşgeldiniz demek istiyorum başlıkta hem hamiş hemde anne adaylarının yazılması gerçekten iyi oldu bakın ne güzel hemhamiş hem anne adaylarıyla ailemiz dahada büyüyecek siz bizlere örnek olup sorunlarımıza yardım edeceksiniz bizde bizden sonrakilere öğrettiklerinizle yardımcı olacağız
ve topiğimiz böylece herkese yardımcı olacak vesağlam dostluklara her daim adım atacaktır çok konuştum yine yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:)))))

X