Bebişim gündüzleri ne yapıyorsam uyumuyor

Kızlar aynı dertten ben de muzdaribim. 2 aylık bir oğlum var. Gündüzleri neredeyse hiç uyumuyor,yalnız baktığım için de hiç yalnız bırakmaya gelmiyor hemen ağlıyor. Ne yemek yiyebiliyorum ne wc ye gidebiliyorum temizlik yemek yapmak
hak getire. 40 ına kadar çok güzel
uyuyordu. 40 ı çıkınca huy değiştirdi sanki. Memede uyuyor yatağa bırakınca yine uyanıyor. Bir arkadaş elma kabuğu ve papatyadan bahsetmiş. 2 aylık bebeğe verilir mi ve günde kaç defa ne kadar? Yazarsanız çok sevinirim
Benim bebis bir haftalikken sarilik olmuştu doktor papatya çayı verin demisti. Granul papatya cayindan vermistik yarim fincan. Elma kabugunu bilemem ama papatya ihlamur un zarari yok diye biliyorum

Kızlar aynı dertten ben de muzdaribim. 2 aylık bir oğlum var. Gündüzleri neredeyse hiç uyumuyor,yalnız baktığım için de hiç yalnız bırakmaya gelmiyor hemen ağlıyor. Ne yemek yiyebiliyorum ne wc ye gidebiliyorum temizlik yemek yapmak hak getire. 40 ına kadar çok güzel uyuyordu. 40 ı çıkınca huy değiştirdi sanki. Memede uyuyor yatağa bırakınca yine uyanıyor. Bir arkadaş elma kabuğu ve papatyadan bahsetmiş. 2 aylık bebeğe verilir mi ve günde kaç defa ne kadar? Yazarsanız çok sevinirim

Hülyaemre bu sorununuz ne zamsn geçti. Bilgi verirmisin?

Kızlar aynı dertten ben de muzdaribim. 2 aylık bir oğlum var. Gündüzleri neredeyse hiç uyumuyor,yalnız baktığım için de hiç yalnız bırakmaya gelmiyor hemen ağlıyor. Ne yemek yiyebiliyorum ne wc ye gidebiliyorum temizlik yemek yapmak hak getire. 40 ına kadar çok güzel uyuyordu. 40 ı çıkınca huy değiştirdi sanki. Memede uyuyor yatağa bırakınca yine uyanıyor. Bir arkadaş elma kabuğu ve papatyadan bahsetmiş. 2 aylık bebeğe verilir mi ve günde kaç defa ne kadar? Yazarsanız çok sevinirim
Hülya emre aynı dertten bende muzdaribim siz nasıl cozdunuz sorunu cevap verirseniz sevinirim

Benim bebisimde 2 aylik. Yaklasik 1 aydir gunduzleri cok zor uyuyor. Surekli uyku sersemi gibi gozleri kapaniyor ama 2 dkka sonra aciyor sanki iceriden birsey dürtüyo gibi. Gece 11 12 gibi pat diye uykuya daliyo gece iyi uyuyo. Ama gunduz uykusu icin ne yapsam bilemedim. Oyle deli gaz sancisida yok. Derdi ne olabilir valla çözemedim.

Benim bebisimde 2 aylik. Yaklasik 1 aydir gunduzleri cok zor uyuyor. Surekli uyku sersemi gibi gozleri kapaniyor ama 2 dkka sonra aciyor sanki iceriden birsey dürtüyo gibi. Gece 11 12 gibi pat diye uykuya daliyo gece iyi uyuyo. Ama gunduz uykusu icin ne yapsam bilemedim. Oyle deli gaz sancisida yok. Derdi ne olabilir valla çözemedim.
Merhaba citlembik hanim, benim kizim da su an 2 aylik ve birebir ayni sirunu yasiyoruz. Siz bu sureci atlatmis olmalisiniz. Tespit ettiginiz yada oneride bulunabileceginiz bir sey var ise paylasabilir misiniz? Bebisim uyumuyor hem biz hem kendisi cok yoruluyor. Cok mutsuzuz... :KK43:((

Benim bebegimde de aynı sıkıntılar var emerken cok guzel uyuyor tamamen dalsın diye bekliyorum yatagina koyunca daha odadan cikmadan uyaniyor kapiyi falan acinca sıçrayip kalkiyor ama baska yerde.tv sesi konusma sesinde ayni odada bile uyuyor :eek:

Meraba bayanlar benim kızım şuan 3 aylık bir hafta öncesine kadar gündüzleri uyurdu 1 haftadır uyumuyor yarım saat uyuyo uyanıyo sonra aradan bi kac saat geciyo uyuyo 15 20 dkka sürüyo ama geceleri güzel uyuyor nedeni ne acaba çok kafaya takıyorum

X