Bebişleriniz kaçıncı haftada kaç kilo?

benim kızım geriden geliyor sanırım :KK43: doktor iyi demişti ama bakıyorum internette geride. bi sıkıntı olur mu acaba :KK43:((
15 + 0 da 90 gr 9 cm

benim oğluşumda 22+0 günlük ama henüz boyunu kilosunu bilemiyoruz ama dısarıdan hissedilecek kadar hareketli ve güçlü :KK1: maşallah oğluşuma ve sizin bebişlerinize rabbim sağlıklı ve huzurlu doğmasını nasip etsiin inşallah:KK16::KK16:

30+2 bi hafta geriden gelio guzumm kilosu 1320 bugun gıttım boyunu soylemedı 10 gun sonra kac gram alacak bakalım buraya yazarım artık

benim oğluşumun kilosu 1405 gr. bugün gittim bende doktora. doktor iyi dedi kilosu için sıkıntı yok dedi. netten okuyorum da artık daha hızlı kilo alma zamanına geldik sanırım. selametle doğurup kucağımıza almamız dileğimle. :)

Bugun gitmiştim dr Meryemim 22+5 gunluk ve 585gr miş bugun ogrendim zaten kizim olcagni ikinci kez kiz annesi olcam Rabbime sonsiz sukurler olsun :KK16: gecen ay gostermedi kendini ama bu kez benim sabirsz oldgmu anladi ve gosterdi kendini ama cok hareketli maşallah hic rahat durmuyor her saat basi tekmeliyor:KK49:

kızlar bende daha yenıyım bugun yedıncı haftamız sureklı bulantı ve yemek yıyemeyorum acba bebegım zarar gorurmu korkuyorummmmm

kızlar bende daha yenıyım bugun yedıncı haftamız sureklı bulantı ve yemek yıyemeyorum acba bebegım zarar gorurmu korkuyorummmmm

hayır cnm mıde bulantısını ben 12 haftaya kadar yasadım sımdı sukurler olsun gectı fakay bu bebegını etkılemıyor sende az ve sık yemeye özen göster . yatagının basucunda cubuk kraker tut kalkar kalkmaz hemen bı ıkı tane ye

X