Hamilelikte kaç kilo aldınız?

42 kiloyla hamile kaldim. 63le doguma girdim, su an 50 kiloyum bebisim de 8 aylik civari. Hedefim 47ye dusup sabit kalmak.

Yaaa ben biraz ayıp ettim kendime heralde bakıyorum da oh maşallah arkadaşlar sizlere

Ben senelerce tüp bebek tedavisi gördüm ilaçlar hormonlar zaten çok fena sismistim minyon bir kadinim.

62.5 ile hamile kaldım 34.hafta ortasındayım 8.5 kilo aldım.

Hatta şöyle ki dun teyzemle konuşunca bu ne ya top gibi olmuşsun alma o kadar veremezsin zaten boyun kısa bu ne cesaret dedi haklı heralde şimdi bu kadar zayıf kadini görünce şaştım kaldım

Yaaa ben biraz ayıp ettim kendime heralde bakıyorum da oh maşallah arkadaşlar sizlere

Ben senelerce tüp bebek tedavisi gördüm ilaçlar hormonlar zaten çok fena sismistim minyon bir kadinim.

62.5 ile hamile kaldım 34.hafta ortasındayım 8.5 kilo aldım.

Hatta şöyle ki dun teyzemle konuşunca bu ne ya top gibi olmuşsun alma o kadar veremezsin zaten boyun kısa bu ne cesaret dedi haklı heralde şimdi bu kadar zayıf kadini görünce şaştım kaldım
Bende 6 kilo aldım daha hamileliğin yarısındayım. 54 le hamile kaldım 60 oldum. 20 haftalık hamileyim. Çok iştahlıyım 😀

İlki 60 la hamıle kalmıstım 72 le doğum yapmiştım
Ikıncıde 60 la baslayıp 70 le doğuma gırmıstım
Üçüncüde 59 la hamıle kalıp 69 le doğum yapmiştım
Şuan 21 haftalık hamıleyım 3 kılo aldım simdiden 😍😍😍

58 civarıydım hamile kalmadan, 10 haftada 1 kilo geldi.Hedefim gelmemesiydi ama fazla da yemiyorum ona rağmen arttı kilo.Ödem de oluyor başlarda belki ödemdir.bir kaç kilo eksiye düşebilsem 1. Trimester da iyiydi aslında ama olmadı :KK43:

Hamilelikte 10-11 kg aldım suan 63 kg’ım doğum yapalım 4 ay oldu.Normal kilom 57 ye düşmek istiyorum

76yla hamile kalmıştım. 24. haftaya kadar 70e düştüm. Doğuma 80 kiloyla girdim. Doğumdan sonra eve geldiğimde yine 70 kiloydum.

X