bebişlerinizin kilosu ne kadar

FERAYKANAL

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
982
4
45
en son dr a 26.haftada gittim bebeğim 1500 gra yaklaşmış dr iri bi bebek olacağını söyledi sizin bebekleriniz nasıl

senın baya kıloluymus masallah bende 26 haftamda gıttım 810gr bebısım saglıklı olsunlarda cok kılolu olunca rıske atmıyolar sezeryana alıyolar ıns ole olmaz cnm

yaa senın bbiş bıraz tombık olcak herhalde benım oğlum en son gıttıgımde 25 haftalıktı ve 745 gr dı 18 de kntr var gene bakalım bu sefer olmustur 1 kılo fılan herhalde :KK70:

ben de en son 25.haftada gitmistim 700 gr di ama bebegimin boyu uzun olacakmis benimde 18 inde kontrolüm var bakalim ne kadar oldu:emir_bebek:

Benimde bebişim bu haftaki muayenede 900 gr idi. olması gerekenden fazlaydı hatta.. Çok meyve tüketiyorsan bebeğe kilo olurmuş... Genetikde olabilir canım benim sen üzme kendini...

en son dr a 26.haftada gittim bebeğim 1500 gra yaklaşmış dr iri bi bebek olacağını söyledi sizin bebekleriniz nasıl

biz en son 26. haftanın içinde gittik 898 gr dı bebek.
senin bebiş acccık tombik tombik olcak herhalde:)
yediğin herşey bebeğe yarıyo demekki ne güsell:)

Ooohhh masallah masallah :eek:)

benimkide 26 hafta 2 günlük ken 940 gramm di boyuda 35 cm civari imis :eek:) gayet iyi dedi doktorum!!

ben en son bebişim 24 haftalıkken gittim 790 grmdı

masallah masallah hepinize hayirli dogumlar kiskandik sanmayin arkadaslar saglikla dogsunlar. ben benim bebegin kilosunu yazamayacagim cünkü dr bebeginiz olmaz dedi

kızlar bende en son 1 aralıkta kontrole gittim bebişim 25+5'ken 920 gr'dı.
umarım bütün bebişler sağlıkla dünyaya merhaba derler...:nazar::nazar::nazar:

Benim bebeğimin kilosu bugün 912 gr. çıktı.
Allah bütün bebeklerimizi sağlıklı sıhhatli dünyaya getirmemizi nasip etsin hepimize inşallah.

ben 13 kasımda gitmiştim 22 veya 23 haftalıktı 876 gr dı simdi 1.500 olmuştur sanırım... benimki tonton olcak heral yarın dktr gidicem kızlar cok merak ediyorum bebeişimi

offffff sizin bebişlerinizin kilosunu görünce morelim bozuldu 25. haftamdayım bebişim 665 gr üstelik ben tam 8 kilo aldım sanırım beslenmeme daha dikkatr etmem lazım ızartmayı çok seviyorum hamur işinide süt gibi et gibi gerekli vede çokk faydalı şeyleri kesinlikle ağzıma koymuyorum çok dikkat etmem lazım ya

allahım nazardan korusun dün dktra gittim 28 haftalığım 1.250 bebişimin kilosu tomton elleri vardı yavrum benim 4d ultrason da gördüm yaramaz yüzünü göstermedi :KK43: 15 dkk uğrastı dktr

X