bebişlerinizin kilosu ne kadar

ben 3 hafta önce gitmiştim 34 haftalıktı 2.650 idi bakalım yarın gidicem ne kadar olmuş küçük meleğim oğluşum

Biz bugün kontroldeydik yine ve oğluşum tam tamına 3.134 kg olmuş yaklaşık 51 cm. de boyu var galiba ve benim oğlum dönmedi doğum pozisyonu almadı kafa yukarda ayaklar aşağıda vurunup duruyor doktorumuz artık dönmez o yüzden mecburi sezeryan olucak dedi ve martın 3 ünde rabbim kısmet ederse oğlumuza kavuşucaz inşallah...
Allahım hepimizin yardımcısı olsun sağlıklı sıhhatli doğumlar ve bebekler nasip etsin AMİN.

dktrdan geldim kızlar nette hesap 38 haftalık ultrason makinasında 39 haftalık gözüküo dktr 1 hafta önde gidio dio..neyse kilosu 3.750 olmuş dktr sasırdı ne yedirion bu cocuğa böle dedi saydım güldü. da üç hafta var doğuma 3 haftada 1.100 kilo almış bu 3 haftadada böle alırsa 4.500 gecicek heral nasıl doğurcam bee.. küçük yüzü azı vardı bi görseni dktr bayıldı micik yüzü var dedi

16eslem bak sayıyım canım her sabah kalkarkalkmaz bi su bardağı süt ... kavaltıda carli biber ve sütten yapılma yağsız peynir yumurta cilek receli ..yoğur hergün yemeğe calısıyorum..et yiyorum haftada 2 kere tavuk veya dana hangisi olursa haftada 2-3 kez brokoli salatası yiyorum sarımsaklı..salatalık havuç morlahana kıvırcıktan yapılma salata yiyorum..muz cok yedim.. günde 2 sürahi su içiyorum.. 64buçuktum 67 kilo olmusum :p

X