Becere becere !

E

EU3

Ziyaretçi
koyu cimbomlu bi adamla koyu fener bahceli bir kadin flört ederler.adam her seferinde kadını evine götürüp becermek ister.en sonunda kadın dayanamaz ve bu böle olmaz evlenelim bari günaha girmeyelim der.adamda tamam der bunlar evlenirler.önceden cok isteyen adam busefer istemez.ama buseferde kadın azar.bi gün bekler yok iki gün bekler yok en sonunda bi doktora gider ve durumu anlatır:
_doktor bey kocamı sexe ikna edemiorum ,der
_o zaman düşünün kocanız en cok neden hoşlanır,der doktor
_kadında acık giyinenlerden ,die cvp verir
_sizde acık giyinin der doktor
akşam kadın acık sacık kıyafetler alır kocasının karşısına gecer kadını gören adam sen kime böle giyiniosun der ve kadını azarlar kadın tekrar gider daha kötü oldu der doktora
_doktorda başka bişey düşün der
_kadın yemeklerden der,ve akama yine acık sacık giyinir ve güzel bi sofra hazırlar kocası gelince oturturur kucaginada o oturur kendi elleriyle yedirmeye başlar ama bu sefer kocası sen beni zehirlemeye calişıosun der
_tekrar doktora gider arasının daha kötü oldugunu ve yakında boşanacaklarını bi care düşünmesini ister.sonunda kadın derki benim kocam koyu cimbomludur mac oldugunda dünyayla ilişkisi kesilir hata bi fantazi niyetiyle o mac izlerken sexi bi kıyafetle tv nin üstüne oturmuştum beni kapıya attı o derece der
doktorda tamam işta bi fenerli iç camaşırı al gec karşısına der
kadında alır yataga yatar adam yorganı kaldırıp kadını öle görünce başlar becermeye bu sefer kadını her gece halleder kadın bıkar artık bu seferde bu durumdan kurtulamaz yine doktora gider
doktorda cimbomlu bi iç camaşırı giyin der
akşam olur kocası hmen kadını yanına gider yorganı kaldırır bide bakar ki ciöbomlu bu seferde derki karısını
_seni nasıl becere becere cimbomlu yaptım ama.
delikafadulden:sm_cool::sm_cool::asigim:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3allahım dah neler okuycam kaydirigubbakcemile3becertmek ne zormus yawkaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:yasa be enisde cimbomun farki bu olsa gerek töbe töbe:roflol::roflol::roflol:

puhahahaa:roflol:sırnaşık şey bir gs olarak çok hoşuma gitti bu:lepi:

:roflol::roflol:
Süper miş yaa helal kocaya hee nasılda cimbomlu yapmış işini biliyii:jeyyar::roflol::roflol:

abowwwww..
ya kocamda bana yaparsaaa???
korktumm vallahaaa..
bakalım anlatayım bırasdan ..

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: bayıldımm

maçda yaklaşıyor bu arada fbliler dikkat :)

ya işte birde gerçekten gs yense ne güzel olcak ama kısmet işte 10 yıl oldu bee:)

X