Beceriksiz doktor

İnternetten bir kaç semptom okuyarak kanser teşhisi koyacak kadar tıbbi tecrübeniz var, tebrik ederim.
Yaşasın internet doktorculuğu
Aaaa bak sen ya yılların bilgi birikimi ve tecrübesi olan beceriksiz doktor size sadece gastrit tanısı koymuş vay cahil vay

Yorumların hepsini onuyamadim o yüzden bilmiyorim endoskopi yaptiniz mi.mutlaka yaptırın.benim safra reflusu çıktı.midem her zaman doluydu ve kusamıyordum.tedavi ile geçti şimdilik.her an tekrarlayabilir

Doktor beceriksiz, ilac uyduruk... Siz hangi tip fakultesinden mezunsunuz?

Ayrica o ilaclar gastritte ve ulserde ortak kullaniliyor. Ulserin mucize bir ilaci yok.

Safra kesene baktirdin mı? genelde safra kesesinde ki taş mide ağrısı ile karıştırabiliyor. Semptomları aynı.

Buradakiler 6sene tıp okumuş insanlardan daha iyi biliyor doğru tespit. Birazdan moderatör gelip sana ilaç yazar. Pro üyelere kemoterapilere falan başlatır.
Teşhisi zaten sen koymuşsun.

Bende 2-3 yıla yakın gövdemin orta ön bölgesinde ağrı hissettim defalarca röntgen çekilip ilaç kullandım doktor psikolojik dedi kas ağrısı dedi birşey yok dedi son dönemde senin gibi ne yediysem çıkardım ve en sonunda doktora gidip endoskopi yaptırmak istiyorum dedim ve bakteri kaynaklı ülser çıktı ailemizde ülser var genetik yani birkaç ay 12 saatte bir kullandığım ilaçlar olmuştu sonra geçti çok şükür 4-5 yıldır bir rahatsızlık yaşamadım bilmem iyi geldimi ama gül reçelide mideye iyi gelirmiş o dönem az az yemiştim

Google üniversitesinden, Doktor Google tarafından mezun sayısı arttığından beri herkes doktor, esas doktorlar ise beceriksiz oldu. Bir de gelmiş kk'ya soruyorsunuz. He canım, doktorun anlamamıştır ama biz burdan atar tutar, sana hastalığını da tedavini de yazarız.

Bu tür koularda millet olarak bilinçsizlik düzeyimiz beni dehşete düşürüyor. Zira burada " doktor şu ilacı verdi, ne dersiniz kullanayım mı" diye soranları da çok gördük. Korkunç.

Geçen kış aynisi ablam da olmustu bir turlu teshis konulamadi ama sonra mide kanamasi gecirdigi ortaya çıktı

İg
Buradakiler 6sene tıp okumuş insanlardan daha iyi biliyor doğru tespit. Birazdan moderatör gelip sana ilaç yazar. Pro üyelere kemoterapilere falan başlatır.
Teşhisi zaten sen koymuşsun.[/QUO
Bir saglikçi olarak kınıyorum.
Bakın ben de sağlıkçıyım ama neye dayanarak kınıyordunuz anlamadım? Ben yasadıgım şeyleri anlattım

Bakın ben ne ilaç sordum ne doktor sordum sadece benzer şikayetleri olanlarla iletişime geçmek istedim o kadar.

Yok yemekle pek alakası yemek yedirmiyo zaten doğru dürüst
yeme

Hangisini kullanıyor antdrepresan

Yorumların hepsini onuyamadim o yüzden bilmiyorim endoskopi yaptiniz mi.mutlaka yaptırın.benim safra reflusu çıktı.midem her zaman doluydu ve kusamıyordum.tedavi ile geçti şimdilik.her an tekrarlayabilir
Evet yaptım midemde küçük bir delik varmış galiba ama yine de doktor ekstra bi tedavi söylemedi

Ben de
Bende mide koruyucu kullanıyorum ama artık ilaçlar fayda etmiyor bile

Bakın ben ne ilaç sordum ne doktor sordum sadece benzer şikayetleri olanlarla iletişime geçmek istedim o kadar.
Benim de bu tarz şikayetim var ve safra kesesinden şüpheleniyorum artık,
Ülser,reflü ne ararsan çıkmıştı ama ilaçlar fayda etmemişti,
haftaya randevum var dahiliyeye aldım ,
Mide değil çünkü,eminim artık.

Benimki mide cok net hissediyorum ama gastritten daha farklı gibi acaba senin sorunun ne

Benimki mide cok net hissediyorum ama gastritten daha farklı gibi acaba senin sorunun ne
Şişkinlik,arada kusma isteği ve kusma,
Midenin altında karnın üstünde bi yerlerde mide ağrısı gibi ağrı,ki bazen soğuk soğuk terletiyor,fena bişey.
Özellikle kahvaltıdan sonra giriyor bu ağrılar ama belli de olmuyor gün,gece dinlemeden tekrarlıyor.

daha ciddi bisey olabilir bence aksatma mide cok onemli allah korusun kotuye cevirirse cok gec olabilir benimde mide sorunum var ama diyetimi deisince biraz gecti. seninki cok agir gibi geldi bana. endoskopi yaptilarmi?

Abimde de aynısı oldu. Ne yese midesi yanıyor sürekli kusuyordu. En son genel cerraha götürdük hastaneye yatırdılar. Pangastrit ve 12 parmak barsağı iltihabı çıktı endoskobide. İnliyordu yanmadan kusacak bi şey kalmacında öğürüyordu öyle.

Sonra düzeldi. Acıyı baharatı kesti, asitli şeyleri azalttı. Mide koruyucu ilaç ve şurup kullandı. Bende de var mide yanması, rennie duo şurup iyidir bu konuda.

Ek olarak mide kanserinde başka belirtiler de olur. Katran rengi kusma, üşüme, kansızlık gibi belirtiler. Bi diyetisyenle görüşün yemek konusunda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…