Beceriksiz doktor

Bir doktora daha gidin.Ishal ates var mi?Antibiyotik verdi mi?

Annem yaşadı aynisini 2 sene boyunca ne yediyse cikardi sadece süt ve biskuvi yiyebildi aci baharat bulgur meyve meyvesuyu hic bir sey yiyemiyordu.
Endoskopi yapildi mi parca falan alinip bakildi mi şüphelerinize cevap olur hem sorun ne tam anlamiyla anlasilmis olur
Hem gastrit hem iltihaplanma vardi annemde mide koruyucu ac karna lütfen alin yediklerinize dikkat edin ve stresten uzak durun bir de dişlerinizde problem varmi bilmiyorum eksik diş tam cigneyememe hizli yemw bunlar aşırı etkiliyor cok cigneyip yavas yemek lazim
Bunlar annemin bizzat yaşadığı sorunlar tecrubeden yazdim mutlaka iyi bir dra gidin gastroentroloji uzmanı

Son düzenleme:
Evet yaptım midemde küçük bir delik varmış galiba ama yine de doktor ekstra bi tedavi söylemedi
Stres tetikliyor mide ile ilgili şikayetleri.devam ediyorsa başka doktora da görünün.farklı tedavi uygular belki.bu arada delik de ilk kez duydum önemli olsa gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…