Beğendiğim gelinliğe bakar mısınız ?

Etek kısmında kumaş yatay olduğu için bir tuhaf duruyor. Dikey olsaydı yine de kurtarır mıydı bilmiyorum ama.

Kızlar selam. Yakında düğünüm var, nişanlım doğulu ve düğün onun memleketinde olacak. Günlerdir gelinlik bakıyorum sadece bir tanesi içime sindi fotoğrafını ekleyeceğim. Ama nişanlım bu gelinliğin uygun olmayacağını söylüyor bununla ilgili tartışıyoruz. Fikirlerinizi alabilir miyim?Eki Görüntüle 3415120
Hiç hoş değil 🤦🏻‍♀️

Perde mi desem yeni gelin yatak örtüsü mü desem bilemedim. Aynı şeyleri buna bakınca da hissettim:

e8e8cc08-799b-4009-b4de-a4ea154d8e88.jpg
Bu işlevsel ama buzul düğünü hayal edenler için

Kızlar selam. Yakında düğünüm var, nişanlım doğulu ve düğün onun memleketinde olacak. Günlerdir gelinlik bakıyorum sadece bir tanesi içime sindi fotoğrafını ekleyeceğim. Ama nişanlım bu gelinliğin uygun olmayacağını söylüyor bununla ilgili tartışıyoruz. Fikirlerinizi alabilir miyim?Eki Görüntüle 3415120
T*ç perdeler var bak ondan bir top alıp diktirsen bundan iyi.

Bence nişanlıniz da modeli beğenmedi ve direkt söyleyemedigi için de böyle bir bahane uydurdu.
Bu gelinligin balik olduğunu anlayan erkek net gaydir, o kadar soyluyorum, ben birkac sefer baktiktan sonra farkettim icteki eteklerin dar oldugunu.

Ekleme: vazgectim 2.fotoda etek cikmis hali varmis.

Konu sahibi sen balik modeli degilsin bence bu fikirden ayril, bir de gelinligin islemeleri cok kabarik, o sebeple seni bayaği kalcali gosteriyor.

Ikincisi ten rengin sahane, o ten rengini bu tonda beyaz ile ortme derim ben, en az ekru ve üstü koyu tonlarda giymelisin.

Fikir sorduğunuz için yazıyorum ( normalde begenmesem de sessiz kalırdım)

İlk resmi görünce ayyy bu ne , çok kötü bu yaa dedim.
İkinci resimde şunu düşündüm ; model güzel ama desenler fenaa. Onun yerine aynı modelin sade olanını seçmelisiniz.

Bu arada mutluluklar dilerim 🌸

X