Beğendiğimiz alacağımız mobilyaların resimlerini koyalım - ARŞİV

hiç bişey sevmiyo onlar zaten, bir yata bir koltuk tamam onlara göre:eek:klava:

ay bizimkimne oda tamam değil bütün evin mutafğına kadar karışıo renklerine modellerine.oturma odasını o dekore etcekmiş diğerlerini ben ama koymuoki istediğim mobilyayaı alalyım valla sopalıklar kaydirigubbakcemile

ay bizimkimne oda tamam değil bütün evin mutafğına kadar karışıo renklerine modellerine.oturma odasını o dekore etcekmiş diğerlerini ben ama koymuoki istediğim mobilyayaı alalyım valla sopalıklar kaydirigubbakcemile

biz isteyince sorun oluyor ama onlar kendi istedikleri olsun istiyorlar.

begendiğim yatak odası.daha once nette gormüştümilgimi cekmemişti.magazaya baska bişiy için gidip bunu canlı canlı gordum,artık baska bi yatak odası almak istemiyorum.inanın gorundugunden çok daha guzel.
berrak_yatak_buyuk.jpg

bu model hangi markanın acaba yarın almaya yatak odası almaya gidicez aklımda bulunsun cevabı hemen verirsenin çok memnun olurum

veeeeeeee benim begenipp bayıldığım salon takımmmmmmmmm
biraz oynadım üstünde ama olsun :KK70:

harikaaasaloncl6.th.jpg

buda oturma odası delikafadulden

buna birde puf yada berjer eklemek istiyorum
mokokooturmaodasirn3.th.jpg

bayıldım ben bu takımlara:1shok:

kıslar bunlar benim çok istediğim yataştan yemek odası takımı ve yatak odası takımı..sizce nasıllar?? ağustosta evleniyorum artık bi karar vermem lazım :nazar:

633632146839993754.jpg

633649400529415000.jpg

yalnız yemek odasındaki büfeyi almak istemiyorum.. onun yerine tv ünitesini alıcam..şakkıdı

633631413798900004.jpg

kıslar bunlar benim çok istediğim yataştan yemek odası takımı ve yatak odası takımı..sizce nasıllar?? ağustosta evleniyorum artık bi karar vermem lazım :nazar:

633632146839993754.jpg

633649400529415000.jpg

yalnız yemek odasındaki büfeyi almak istemiyorum.. onun yerine tv ünitesini alıcam..şakkıdı

633631413798900004.jpg

bu takımı bende çok beğeniyorum ama bize biraz pahalı gelmişti :1no2:

bence büfeside çok şık ve birçok eşyayı toplar içine, ben vitrini almayıp üniteyi alsam diye düşünmüştüm CADIARZU

Bizde mobilyabakma aşamasında bu yatak odasına bakmış,pahalı diye almamıştık.Şartlar elveriyorsa kesinlikle alın derim cnm.

nilim yanlız bişi söyliyeyim canım
yatak odan süper ama kapıları cok iz yapar parmak izi silmesi çok zor olur
tv üniten ve yemek odanda cok güzel

kızlar bunlar çok güzel görünüyor ama mekanlara evlere bir baksanıza..öyle bir eviniz olacakki bu mobilyaları gösterecek..

bugün maskoya gittim sonunda yatak odası alabildim bi dünya mağaza gezdikden sonra mudo diye bi yerdi beyaz hayalim olduğu için istediğim gibi buldum ama orda siyahı vardı onun beyazını yapıp yollucaklar çok farklı bişey çok güzel taksitle 4.700 dü peşin fiyatına 3.500 tl ye indiler resmini çekemedim keşke çekebilseydim yorumlarınızı alırdım

Keri34 yatak odandan memnun musun beyaz renk olmasından.. kaç senelik evlisin sormamda bi sakınca yoksa.. ben nişanlımla geçen gün yatak odası bakmaya gittim Gamas'a.. yatak odamı beyaz renk almak istiyordum hep gittiğimde de beyaz baktım ama Mağaza sahibi beyaz rengin 5 10 sene sonra sarardığını kreme döndüğünü söyledi nişanlımda mobilyacı oda onayladı. Bu benim kafama takıldı.. yatak odamın duvar rengini kırmızıya boyattım, mobilyamı venge renk alsam tozuyla uğraşmak istemiyorum ee beyazı da çok istiyorum ne yapıcamı şaşırdım

Keri34 yatak odandan memnun musun beyaz renk olmasından.. kaç senelik evlisin sormamda bi sakınca yoksa.. ben nişanlımla geçen gün yatak odası bakmaya gittim Gamas'a.. yatak odamı beyaz renk almak istiyordum hep gittiğimde de beyaz baktım ama Mağaza sahibi beyaz rengin 5 10 sene sonra sarardığını kreme döndüğünü söyledi nişanlımda mobilyacı oda onayladı. Bu benim kafama takıldı.. yatak odamın duvar rengini kırmızıya boyattım, mobilyamı venge renk alsam tozuyla uğraşmak istemiyorum ee beyazı da çok istiyorum ne yapıcamı şaşırdım

cnm bence 7 sene idare etsin yeter.. sonra zaten ne kadar da güzel olsa sıkılıyo insan.. ya değiştirirsin ya da yeniden boyatırsın..mobilya hakkını vercek o 7 sene içinde diye düşünüyorum ben.. gönlüne göre al bence 5-10 sene sonrasını düşünmeden.. tabii bu benim fikrim.. ben de hep beyaz hayal ediyodum fakat aldığımız mobilyanın modelini görünce çarpıldım ve onu aldım.. ceviz beyaz lake deri karışımı yatak odası aldım..a.s.

X