Beğendiğimiz alacağımız mobilyaların resimlerini koyalım - ARŞİV

kızlar buda benim salon takımım

koltukvv0.jpg

w656.png

tv ünitem

59693409rl1.jpg

w670.png

ve yatak odam

ytaklw9.jpg

w666.png

yatak odasının yatağın içine baza yerleştirilecek..

HEPSİNİ DOĞTAŞTAN ALDIK HEPİNİZİ BEKELRİMMMMMM:1hug:
AYRICA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM YEMEK ODASINIDA DOĞTAŞTAN ALDIK AMA ONUN RESMİNİ BULAMADIM MAKİNAMDA VARDI AKŞAMA BELKİ YÜKLERİM...

papatya58 canım koltukların ve yatal odan çok güzel
ama tv üniten çok büyük gibi geldi bana ama oda cok güzell
güle güle kullanırsın inşlh

papatya58 canım koltukların ve yatal odan çok güzel
ama tv üniten çok büyük gibi geldi bana ama oda cok güzell
güle güle kullanırsın inşlh

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ORDA BÜYÜK GÖRÜNÜYOR AMA O KADAR BÜYÜK DEĞİL ŞU İLK EKLEDİĞİN RESİMDE DOĞTAŞA BENZİYOR DOĞTAŞMI ODA ÇOK GÜZEL...
ZEVKİN BENLİK TAMyerimseniben

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ORDA BÜYÜK GÖRÜNÜYOR AMA O KADAR BÜYÜK DEĞİL ŞU İLK EKLEDİĞİN RESİMDE DOĞTAŞA BENZİYOR DOĞTAŞMI ODA ÇOK GÜZEL...
ZEVKİN BENLİK TAMyerimseniben

yok canım doğtaş dell :)
ama bayıldım bunlara yaaa
koltuk nasi bişi uyduruum acep onu düşünüyorum
son iki takıma bittim delikafadulden

merhaba arkadaşlar.size birşey sormak istiyorum.japon tarzı yataklar varya hani yere yakın olanlar....o tarz yatak alacak arkadaşlar acaba nasıl bir yatak örtüsü örtecekler bu yataklara?bizde bu tür yatak almayı düşünüyoruz ama ben 2 tane yatak örtüsü aldım ve o yataklarda göstermiycek diye üzülüyorum.iyide peki bu tür yataklara hiçmi yatak örtüsü örtmiycez.birde yorganı falandamı bu yataklara uygun almak lazım.kafam çok karışık ya yardım edin

arkadaşım o tarz yatak kullanıyor. standart yatak örtüsü örtüldü üzerine güzel duruyor. örtüyü gösteriyor yani.

esmy tv üniten güzelmiş.

papatya istediğim üniteyi almışsın iyi günlerde kullan.

biz hala mobilya konusunda anlaşamadık nişanlım çok meraklı böle şeylere ve isteklerimiz farklı renkler tasarım falan ikimizde farklı istyrz ve bu konudada tartışıyoruz. ben kırık beyaz mobilyalar istyrm o koyu kahve :) oturma odasını renkli istyrm kırmızı falan o kahve istio ay bilmiyorum napıcaz :)

bunlar istikbalde beraber ilk beğendiğimiz mobilyalar ama ben artık bunları istemyrm nişanlım bunlarda kararlı :)

istikbal1ht7.th.jpg

yemekodastt8.th.jpg

benim beğendiklerimde bunlar bi kaç parçası eksik ama yaptırılabilir.istanbuldaki milano mobilyadan.bursada yok malesef :KK43:
milanoyatakodasqf6.th.jpg

milonoyemekbejyi0.th.jpg

Son düzenleme:
arkadaşım o tarz yatak kullanıyor. standart yatak örtüsü örtüldü üzerine güzel duruyor. örtüyü gösteriyor yani.

esmy tv üniten güzelmiş.

papatya istediğim üniteyi almışsın iyi günlerde kullan.

daha güzelleri senin olsun canım benim......

buda şiddetle istediğim bellonadaki köşe takımı :KK43: 2.322 tl falan fiyatı.
2322tlbellonaventoketklu7.th.jpg

bunu bende görmüştüm..görüntü itibarıyla çok güzel bi takım ama canım köşe pek kullanışlı olmuyor teyzemler kkullandı ondan biliyorum..

bu arada bence düğün sezonu açılıp fiyalar artmadan acele edin derim çünkü güniçinde bile değişiyor fiyatlar anlamadım gitti daha bu ssezenda bile.....

Son düzenleme:
biliyrm canım herkes dio ama bu köşeyi sadece kendimiz için istyrz misafirlerimizi diğer odada ağırmalak istyrz ikimiz için ideal uzanıp tv seyretmek için :KK66:

fiyatını bilmiyoerum ama harijka resmin alt köşesinde hangi marka oldugu yazıodu. ama nişanlım hoşlanmıo böle yataklardan kendini sünnet çocugu gibi hissederim dio :)

fiyatını bilmiyoerum ama harijka resmin alt köşesinde hangi marka oldugu yazıodu. ama nişanlım hoşlanmıo böle yataklardan kendini sünnet çocugu gibi hissederim dio :)

ben cibilik alcamı söylemedim bilem. nasıl tepki verir hiç bilmiyorum ama çok seviyorum güzel duruyor.

bence hoş bi ayrıntı ne bilim benim çok hoşuma gidio annelerin yanındada rezil etti beni zaten cibinlik istio hepberaber güldüler nasıl sinirlendim bak ahtırladım şimdi töbe yarebbimmm
erkekler sevmio canım benim ne dersek boş :KK43:

X