Begenilmemek

Lofeoush

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2016
36
4
Merhaba öncellikle ben yeni fikikler istedigim icin yine bir konu aciyorum elestiriye acigim konuyu soyle ozetleyeyim onceden cok disariya cikan gezen surekli iliskisi olan biriydim bakimima ozen gosterirdim ama suan oyle degil disariya cikmak istemiyorum aksam cikmak istiyorum ailem aksami sorun ediyor surekli depresyon halindeyim yasimdan daha kucuk seyler yapiyorum bazen farkina variyorum durduramiyorum kendimi cocuk gibi davraniyorum benim begendigim insanlarin beni begenmemesi durumuna o kadar alistim ki artik bir iliski isteyemez oldum arkadaslik kuramiyorum sevdigim kisinin sevdigi olmak nasil gercekten bilmiyorum birisiyle goruseceksem sanki kesip aticakmis gibi geliyor duzgun bir diksiyonum yok cogu lafi geveliyorum farkina varinca duzeltiyorum sonra unutuyorum hayatimda birisinin olmasini istiyorum artik ama ne yapmaliyim genel durumla ilgili goruslerinizi bekliyorum..

miyomin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2016
221
582
İletişim çok şeydir. Belki diksiyon kursuna gidebilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz. Özgüveninizin artmasında yardımcı olur. Bir de gerçekten kimse mükemmel değil, herkesin bir dünya kusuru var, bu kusurları göstereni var göstermemek için canhıraş çabalayanı var ama neticede var, böyle düşünürseniz kendinizi eksik ya da farklı görmezsiniz.

kendinehas

Kadrolu Cadı
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
11.175
31.429
Neresinden tutulacak o kadar dert?
Her eksiğinizi de biliyorsunuz aslında ama bunun için hiç mi çabanız olmadı ?
Misal,kitap sürekli okurum ama hiç faydasını görmedim mi diyorsunuz?
Hiç işiniz olmadı mı yoksa kitaplarla.
Ayrıca niye şimdi depresyon hali?Ne oldu bu kadar her şeyi berbat eden
Sakın sevgilimden ayrıldım da bu hale geldim demeyin..

Lofeoush

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2016
36
4
Neresinden tutulacak o kadar dert?
Her eksiğinizi de biliyorsunuz aslında ama bunun için hiç mi çabanız olmadı ?
Misal,kitap sürekli okurum ama hiç faydasını görmedim mi diyorsunuz?
Hiç işiniz olmadı mı yoksa kitaplarla.
Ayrıca niye şimdi depresyon hali?Ne oldu bu kadar her şeyi berbat eden
Sakın sevgilimden ayrıldım da bu hale geldim demeyin..
Sevgilim.olmuyor ki ayrilayim

kendinehas

Kadrolu Cadı
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
11.175
31.429
Sevgilim.olmuyor ki ayrilayim
Ben de kaç aydır ay 3 kilo fazlam var diye hayıflanıp duruyordum.Aylardan sonra dank etti,ben o kiloyu vermek için hiçbir şey yapmıyorum ki anca şikayet ediyorum ve kendi görüntümden memnun değilim.
Bu durumda yapılması gerekeni yaptım,diyet,spor gitti bitti.
Aralıktan beri açtığınız konular da hep bu tarz,bir üyenin bile dediğini uygulasaydınız mutlaka bir yerinden başlamış olurdu değişim.

in vino veritas

in aqua sanitas
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
23.967
63.771
19 yaşındasın, ne ara eskiden bakımlıydın da şimdi bakımsız oldun, bir sürü ilişki yaşadın eskittin de yalnız kaldın? Çok çabuk tüketiyorsunuz her şeyi çoook...

Okul ne durumda okul? Okuyor musun, hazırlanıyor musun? Geleceğine yatırım için ne yapıyorsun şu an? Bırak süslenip püslenmeyi, gece çıkmayı, sevgiliyi falan. Bu yaşta geleceğini inşa ettin ettin, edemezsen öküzün biriyle evlenir ömür boyu onu çekersin ayakların üstünde duramadığın için.

pinkstrap

♡Akrep Kadını ♡
Pro Üye
10 Ocak 2014
30.847
47.149
Bol bol kitap oku, diksiyonuna yardımcı olacaktır.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 956 gün geçti.

pinkstrap

♡Akrep Kadını ♡
Pro Üye
10 Ocak 2014
30.847
47.149
19 yaşındasın, ne ara eskiden bakımlıydın da şimdi bakımsız oldun, bir sürü ilişki yaşadın eskittin de yalnız kaldın? Çok çabuk tüketiyorsunuz her şeyi çoook...

Okul ne durumda okul? Okuyor musun, hazırlanıyor musun? Geleceğine yatırım için ne yapıyorsun şu an? Bırak süslenip püslenmeyi, gece çıkmayı, sevgiliyi falan. Bu yaşta geleceğini inşa ettin ettin, edemezsen öküzün biriyle evlenir ömür boyu onu çekersin ayakların üstünde duramadığın için.
Geçen gün bir konu vardı ya, 16 yaşında uzun süreli ilişkisi olan :) Yeni nesil hızlı, sevgililik yaşı düşmüş, ayak uydurmamız lazım dönemin normali bu demek :)

pinkstrap

♡Akrep Kadını ♡
Pro Üye
10 Ocak 2014
30.847
47.149
Ya kalp kirmak istemiyorumda sizin hic o yasta iliskiniz olmadimi 16 demiyorum 19 -20 hic mi yani abartmayin lutfen
:) alınma ya, ben özellikle 16 yaşında olanı örnekledim. Yaşın gerçekten bunalıma girmek için, kendini bırakman için çok genç. Seninle yaşıt olan erkeklerin aklı 5 karış havada, biliyorsun erkekler daha geç olgunlaşır, kıymet bilmeye de sonradan başlarlar fark edilmemeyi kendi eksikliğin olarak görme, onların şuan ilgi alanları farklı

in vino veritas

in aqua sanitas
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
23.967
63.771
Geçen gün bir konu vardı ya, 16 yaşında uzun süreli ilişkisi olan :) Yeni nesil hızlı, sevgililik yaşı düşmüş, ayak uydurmamız lazım dönemin normali bu demek :)

Ya bizim de o yaşlarda sevgilimiz vardı ama eğleniyorduk, çocukça şeylerdi. Uzun süreli evlilik odaklı ilişkiler değildi. Bir hafta takılıp iki kez sinemaya gidip tenefüste okul bahçesinde turlayıp anlaşamadık deyip ayrılıyorduk. Basit, karşı cinsi tanıma, adapte olma amaçlı şeylerdi. Şimdikiler bir acayip.

Konu sahibi de sanki 35 yaşında kadın gibi, görmüş geçirmiş yaşanacak şeyleri yaşamış şimdi bakımsızlığından sevgilisizliğinden dem vuruyor. Yazık günah.

in vino veritas

in aqua sanitas
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
23.967
63.771
Ya kalp kirmak istemiyorumda sizin hic o yasta iliskiniz olmadimi 16 demiyorum 19 -20 hic mi yani abartmayin lutfen

16'da da oldu ilişkim 19'da da. Ama 19'umda bakımsızım, sevgilim yok, akşam çıkamıyorum diye dolanmıyordum ortalıkta. Çünkü o yaşta zaten okul için başka bir şehire gitmiş, yalnız yaşayan, okulla birlikte çalışan, yeni arkadaşlar edinen, yeni ortamlara giren, eve girip çıkma saatini kendi belirleyen genç bir kadındım.

Devrim67

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2017
500
400
Bu yaşta hayattan bezmişlik bunalım..Üstelik sorunlarda sevgilin olmaması akşam dışarı çıkamamak falan.Sanırsın 30 yaşına gelmiş çok sorunlar yaşamış bıkmış.Omzunda yükler olan koca koca insanlarmış tavrından sıyrılın.