Behzat Ç. Ankara Polisiyesi Star Tv

kesinlikle katılıyorum. diğer polisiyeler çok dayama... behzat ç. hem orjinal hem gerçekçi. bir de emrah serbes'in romanını okuyan bilir; ankara polisini çok iyi tasvir ediyor. dizi de bu kısmı es geçmemiş. çok eğleniyorum behzah "hee" dedikçe...[/QUOTE]

"hee" demesine ben de bayılıyorum..Sayenizde romanı edindim, teşekkürler:KK3:

Geçen hafta sonu bizim apartmandaydılar kızlar, çekim yaptılar bütün gün...

Galiba bu bölümde gördük apartmanınızı kaydirigubbakcemile2

Hulen gün gelecek polisiye bi dizide ağlayacaksın deselerdi bi yerlerimle gülerdim he... Akbaba olasıca... boyun devrilsin...

Dizide Behzat'ın eski eşini canlandıran oyuncuyu da çok severim. Meğer gerçek hayatta eşiymiş.. İkisi de çok hoş.. Dizi de süper müzikleri de...

ilk sayfalara baktımda kimse beğenmemiş ve tutmayacağını söylemişler ama dizi acayip tuttu ve hayranı çok fazla. üzgünüm opuyorumnanaktan

ilk sayfalara baktımda kimse beğenmemiş ve tutmayacağını söylemişler ama dizi acayip tuttu ve hayranı çok fazla. üzgünüm opuyorumnanaktan
aynen ben de beğenimi bildirdiğimde buradaki arkadaşların memnuniyetsizliği şaşırtmıştı.
fakat hem reytingleri çok iyi hem de izleyici kitlesi fanatiği oldu dizinin.
harun'dan tut şule'ye, hayalet'e ve bitabi behzatttttt'a ayrı ayrı hastayım.
esprilerin dozazı çok iyi,olaylar ve karakterler çok gerçekçi, senaryo akıyor ve heyecanımı sürekli yukarıda tutmayı başarıyor dizi. bu dizi tutmaz mı kardeşim. ama tutmaz bu deyip şimdilik iyi götüren bir lale devri oldu,beni şaşırtan

Ahaha.. şimdi de benim kızın okulunda çekim yapıyolar :)) kızım sabah anne şöhret olmak için Behzata kaçıyorum deyip okula gitti :roflol: yok yok bizim aileden biri kesin şöhret olacak bu gidişle :roflol:

Ahaha.. şimdi de benim kızın okulunda çekim yapıyolar :)) kızım sabah anne şöhret olmak için Behzata kaçıyorum deyip okula gitti :roflol: yok yok bizim aileden biri kesin şöhret olacak bu gidişle :roflol:

Artık iki oldu, üçüncü de Sizin de diziye bir katkınız, küçük bir rolünüz olacağını düşünüyorum..naniknanik Kızınızın yerinde olsam ben de kaçardım:kedi:​

saçmaaaaa bir kararla ezelin karşısına konulan dizinin pekde şanşlı olacağını düşünmüyorum.bende izleyemeceğim.maalesef :KK43:

kizlar pazartesi 20:00 de mi yoksa 21:30 mu
yurt disindayim simdi haber var ama gelecek yayini genis aile diye gösteriyor ay yoksa avrupa izleyemeyecek mi:S

dizi bence harika ayrıca benim eşim polis Behzat Ç.diye gerçek hayatta bir polis memuru varmış onun hayatı canlandırılıyormuş(eşim söyledi banada) tabiki birazda değişiklik yapıyorlardır mutlaka ama güzel benim fikrim...

cok farklı dızı konusmalar cok dogal
kızdıgımızda kulladıgımız cumleler karakterler farklı...

zamanı bır tutturamadılar
ben arada tekrarlarına bakıyorum

Dün akşam ki bölümü izleyenlerin yorumunu merak etmiştim ki, kimse yokmuş..
Ben çok beğendim akşam ki bölümü..
Sanıyorum günü değişinçe Ezel Behzat'ı yedi.:KK15:

X