Behzat Ç. Ankara Polisiyesi Star Tv

savcının sahneler de kötü oldum ya. zaten hamile olduğunu öğrenince daha kötü oldum...

dün gece izlemedim en kısa zamanda izleyip yorumumu yazacağım

aynı soruları ben de soruyorum nicksiz

hani suna demişti ya süt kutularının altında cinayet nedenlerim yazıyor diye. ee nerde peki?

nazlı nereye kayboldu mesela?

nemduh başganda gelsn ya dombili nolcek

Tabi ya... Süt kutuların altından neler çıktı.:26:
Akbaba`nın sevgilisi memleketine gitti ama bir rahatlık var üzerlerinde.
Sanırım Azizi`i elindekilerle birlikte yok ettiler ondan mı bu kadar rahatlar:26:
Bir de Akbaba son sahnede o adamı neden bacağından kolundan değilde kafasından vurdu:26:
Eşim diyor ki Suna gibi yatptı kendisi ortaya çıkmasın diye diyor ölen adamla Akbaba arasında bağlantı var mı acaba:26:
Sorular sorular...
Geçen bölümde Hayalet`le Cevdet`in Akbaba`dan korkmalarına çok güldüm. :KK1:

Tabi ya... Süt kutuların altından neler çıktı.:26:
Akbaba`nın sevgilisi memleketine gitti ama bir rahatlık var üzerlerinde.
Sanırım Azizi`i elindekilerle birlikte yok ettiler ondan mı bu kadar rahatlar:26:
Bir de Akbaba son sahnede o adamı neden bacağından kolundan değilde kafasından vurdu:26:
Eşim diyor ki Suna gibi yatptı kendisi ortaya çıkmasın diye diyor ölen adamla Akbaba arasında bağlantı var mı acaba:26:
Sorular sorular...
Geçen bölümde Hayalet`le Cevdet`in Akbaba`dan korkmalarına çok güldüm. :KK1:

ayy onlara bende çok güldüm yaa hayalet zavallı cevdeti nasıl çağırıyordu . :KK1::KK1:

bu bölümde de ercü var akbaba olayı sanki kapandı gibi yaa

bu arada farkettinizmi diziyi kısaltmışlar ceza aldıkları için .. hemen bitio ya .

çok geç başlıyor bu nedenle ben bir gün sonra izliyorum

ayrıca hamileyken millet doğurduğunu görür ben behzat amirimin bizim okula müdür olduğunu ve beraber kahvaltı yaptığımızı gördüm :KK37::KK37::KK37:

yeni izledim ya hemen bitti 60 dakika :KK43:

bu yeni narkotikte ki kadın behzata kafesin orda katili bulunca ne yapacaksın diye üst üste sordu ya acaba katil omu dedim ya la :) bakışlarıda tuhaftı

o itiraf eden gökhan da bu kadının ismini vermişti zaten ..

bide kızlar çok merak ettiğim bişey var bu ercüment çözer acaba behzatın kardeşimi . ercüment çözer behzat ç

behzat'ın ölmesine hiç izin vermiyor . hep onu koruyor yardım ediyor falan ..

ercümentin babası komutan çünkü memduh komutandı ercümentte ona arkadaşından kalan emaneti

behzatın babasıda komutanmış annesi behzatın babasını terkedip daha üst rütbeli biriyle evlenmişti anne ayrı babaları bir olarak kardeş mi acaba diye düşünüyoruz ..

eğer öyleysede baya geç açıklanır heralde çok merak ediyorum ya :KK31:

ercüment'in dönmesi çok iyi oldu. özlemişim:KK16:
hele tuvaletten çıkan adama
ellerini yıkamadın di mi pisss demesi:KK1:

nicksiz, ben de akbuşun bilerek öldürdüğünü düşünüyorum. hani geçen sezon suna, behzatı korumak için: birini vurmuştu ya bu durumda aynen öyle...

zaten akbuş çok tuhaf:26:

mihrimah, geçen yıl anne ç. ortaya çıkınca ben de aynı şeyi düşünmüştüm...

ercü tam psikopart ya... bu bölümde nasıl vurdu o adamı

insanı meraktan çatlatır bunlar. savcıının eski kocası çıktı bi de bakalım ondan ne çıkacak

yeni narkotikçi kadın çok tuhaf. bilmiyorum hiç ısınamadım bi iş çeviriyor ama ne?

şimdi yeni şüpheli eski müsteşar oldu. ercü de bi şeyler var yoksa niye yardım etsin behsata

Son düzenleme:
Sende kendimi görüyorum be amirim. Nasıl yanıyorsa yüreğin benimki de aynı şekilde yanıyor. Bir bir kaybediyoruz dimi sevdiğimiz insanları?

yeni kızı hiç sevmedim
yeni oğlan ( olay yeri ci olan )da da bir şeyler var
dizi çok kısa mı sürüyor tamam kısalacaktı ama mini dizi oldu resmen
bitti mi ya diyorum her hafta
bir de bir şeyi anlamadım
aziz komsere ne oldu en son akbabuşla kızı yakaldı orda bitti seon finalinde başladı dizi onadan hiç bahsetmediler nerede adam ne oldu

behzat vuruldu ya
akbabanın o çaresiz hali kötü etti beni
yalnız o nasıl bir aktörlüktü behzattt
ercü saygısızlığı yine affetmedi uyuz :)
behzat ölmesin yaa

izlemediğime pişman olduğum tek dizi bu :KK43: başından yakalayamadığım için gitti. ama ben de şu ara kitabını okuyarak açığı kapatmayı deniyorum :) kitabı okuyan var mı dizinin neresine kadar acaba? okuduktan sonra kaçıncı bölümden başlasam yetişirim?

Esra: Niye geldin?

Behzat: Sen niye ağladın?

Esra: Geçti gitti boş ver.

Behzat: Geçmedi, gitmedi, sen niye ağladın?

Esra: Behzat sen akıllı bir adamsın. Ama konu kadınlara gelince biraz salaklaşıyorsun galiba.

Behzat: Hea.

Esra: Ben sana diyorum ki adamlar gelip seni alacak, gideceksin. Bu işin sonu yok, belki senelerce tutuklu kalacaksın, ne zaman döneceğin belli değil, senin umrunda değil. Ağladım; çünkü seninle konuşamadım. Ağladım; çünkü sen beni görmüyorsun ve ben seni seviyorum.

Behzat: Ama ben bunu bilmiyordum.

Esra: Bilmiyorsun. Tabi nerden bileceksin… Sen ancak birisi öldüğünde duygusal yaklaşıyorsun… Senin duygu radarına girmek için illa ölmek mi lazım Behzat?

Behzat: Yok… Yapamam ben.

Esra: Haklısın, cesaretin olmadan ne yapacaksın ki? Hayatımda tanıdığım en korkak adamsın… Herkese meydan okuyorsun ama kendi duygularından korkuyorsun. Geçmişe saplanıp kalmışsın. En büyük felaketler senin başına gelmiş değil mi? En büyük acıları sen çekmişsin, ben hiç bir bok bilmiyorum ki… Acı nedir bilmem, yalnızlık nedir bilmem… Dünyanın ekseni kaydı Behzat! On iki santim yerinden oynadı, sen bana bir santim bile yaklaşmadın… Saplantılısın.

Behzat: Hea. Bak ne güzel söyledin, saplantılıyım ben. Benden bir bok olmaz. Biz seninle hep kavga ederiz, mutsuz oluruz biz seninle.

Esra: Mutsuz olalım, ne var? Biz de mutsuz oluruz. Ben seninle mutsuzluğa da varım.

Behzat Ç.

<<<<<<<<<<<<<

çok hoştu yaa:KK31:

ablacım:KK3: ben izliyorum da kimse yazmadığı için yazmıyorum

barbaros ne zaman yakalanacak merak ediyorum

Son düzenleme:
X