Bekaret...

e tamam tavsiye işte yapamayacağın şeyin altına yatma. siz bir de üniversite mezunu bir de öğretmenmişsiniz siz bu ne şuursuzluk?
aklınız kesmiyorsa söyleyim; sürtünerek bekaret bozulmaz.
sürtünürken şehvetle gaza gelirsin bozulur.
zemin kaygandır kaza olur cart diye bozulur.
hiçbiri olmaz tehlikeli bir yere boşalır, hamile kalırsın.

o zamanda ya aldırırken ya doğururken bozulur.

kısacası her bekaret senin durumunda bozulmaya mahkumdur.

Gerçekten açtığıma pişman ettiniz ya ne kadar saygısızsınız ya yorumlarınıza dikkat edin arkadaşlar.Bu şekilde imalı yazmaya devam edecekseniz hiç yazmayın daha iyi.

Gerçekten açtığıma pişman ettiniz ya ne kadar saygısızsınız ya yorumlarınıza dikkat edin arkadaşlar
Kim ne dedi de yorumlarına dikkat etsin ?
Sana olanı söylediler.
Henüz ben seni saçma sapan kefeye koyanları da görmedim, okumadım
Siz de durumun absürtlüğünün farkındasınız ondan bu kadar temkinli halleriniz.

Sen bi kere o ukala ukala cevaplarını değiştir sonra burda gel akıl iste. Madem bekaretimi bu kadar önemli o zaman kendine bu korkuları verecek eylemlerde bulunmazsin olur biter. Keşke bekaretin bozulsa. Bana çok daha doğru geliyor. Her beden kendinden sorumludur sonuçta. Her haltı yiyip sonra bakireyim ben diye milleti kandiranlara lafım. Sende öyle olcak san sende üstüne alın.

Gerçekten açtığıma pişman ettiniz ya ne kadar saygısızsınız ya yorumlarınıza dikkat edin arkadaşlar.Bu şekilde imalı yazmaya devam edecekseniz hiç yazmayın daha iyi.

kusura bakmayın ama yazılana carlayan sizsiniz. kimsenin edepsizlik ettiği yok.
olumsuz yoruma açık değilseniz ne işiniz var kk'da?

Hiçbirini üzerime alınmıyorum hesap verecek kişiler de siz değilsiniz güzelce yorum yapan arkadaşlara da teşekkür ediyorum

Sana kim ne dedi de üzerine alınmıyorsun
Bunlar da ayrı bir dünya he
Kim ne dediyse konu sahibesine çıksın tiz çabuk ortaya !

Mune
@Margarikotin

konuyu yeterince kib ledim bence.
konu sahibesi sanıyorum direkt formata tepkili.
konun yeri burası değil taşır mısınız?

Cinsellik yaşanacaksa yasansin, ancak bu şekilde birlikte olup sonra bir başkasına bakireyim denmesi onu kandirmaktir. Bu zihniyetten kurtulmak gerek.

Ancak durumu benimsemesem de yorum yapicam.

Devlet hastanesine gider muayene olmak istersen, bekar olduğun için vajinal muayene yapmaz Dr. Özel hastanede olabilirsin. Ayrıca hamilelik durumu varsa özel yada devlet hastanesi farketmez, aninda oturduğun mahallenin sağlık ocağına bilgi gidiyor. Evi arıyorlar kontrole çağırmak için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…